Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a ja sobie pnącze za sianogrosze kupię :)
    te za PLNy nie ;P
     
  2. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Czyli z tego co zrozumiałam w następnych 5 eventach będzie do zdobycia dodatkowy item na pnącze, tak?
    Ale czy to będą eventy kolejne jak leci, czy w odstępach czasowych np. co 2-3 mies.?
    Chyba nie ma się co śpieszyć z zakupem pnącza, bo będzie straszyć pustką a napisano, że pnącze będzie do zakupu przez cały okres pojawiania się dodatkowych itemów.... też dobrze, mniej zasobni w kasę zdążą na nie zarobić ;)xD
    Dobrze, ze chociaż raz nie za FL a za SG, ukłon dla początkujących?
     
    Azile, gadek, Nutka i dalsza osoba lubią to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    zeby tylko im się coś nie zmieniło w między czasie, że jednak je wycofają ze sprzedaży xD
    ja lepiej kupię od razu
     
    Azile i kacper_07 lubią to.
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    pnącze Przebudzenie wiosny daje też skrzata wodnego.A co to takiego jest,nie znam gadziny hmmm
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To może być nowy stworek z Pełni .Niebawem wejdzie do gry .
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2017
  6. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    To dla mnie dziwne że skrzynia daje coś czego nie ma jeszcze w grze,ale czas pokaże:))
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to tylko moje przypuszczenia - mogę się mylić .
     
  8. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    kupiłam jeden item na pnącze z samochodami i nie mam go w inwentarzu i nie mogę również postawić na pnączu bo mam informacje ze brak itemu-pieniądze zabrane a itemu brak - ma ktoś tak jeszcze?
     
  9. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Warto kupować to pnącze za SG? Ktoś doradzi?
     
  10. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    Kupilam pnacze za kase SG i co skad mam wziac te itemy ktore trzeba na nie postawić ??
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jak mówi poradnik:
    Na gałązce będzie do postawienia 5 itemów w rozmiarze 1*1, które zdobędziemy w nadchodzących eventach.
     
    tereska1108, Nutka oraz -norbijas- lubią to.
  12. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    :inlove::inlove::inlove:przy evencie[​IMG]
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chciałem pochwalić pomysł z pnączem za SG i itemami na nie w kolejnych eventach.
    Więcej tego /itemy mogą być też z paska lub zadań w spółdzielni/, droższe gałęzie /a co!/, lepsze bonusy , lubię;).
     
  14. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Itemu na pnacze się nie kupuje,jest do wygrania w obecnym evencie:) Taka panda z watą cukrową.
    Musisz sam zdecydować,czy Ci się opłaci 750 tys sg wydać,bonus jest rosnacy ;)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2017
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pomysł okej, ale wzornictwo i kolorystyka :wuerg:
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Co chcesz od kolorystyki?o_O Dzieci lubią takie słodko-pierdzące kolorki-a tu same dzieci,no nie?:p(no przynajmniej wg.wytycznych)
     
  17. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Takie nowe trendy Zgredku,wszędzie będzie słitaśnie:D
    Dobrze,że zbieram automatem to patrzę na nie tylko przy zakupie i stawianiu itemów;)
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To jako lekko przerośnięte dziecię, schowam ten rząd gdzieś nisko, żebym go nie musiał oglądać xD
     
  19. Katon33

    Katon33 Zaawansowany

    Tak właśnie mam :eek:
     
  20. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A można wiedzieć gdzie ten item kupujecie,bo ja wiem,że item jest za darmo,a pnącze za sg?