Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    Malinko mozesz dokupic,ale tylko za realne pieniadze,mamy takie 2 pakiety :) Za floreny,ktore posiadasz,mozesz tylko dobic do 100 :)
    Witam :)
     
  2. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    chyle czola piekna kolekcja
     
    morellaa lubi to.
  3. Pablosat1

    Pablosat1 Czeladnik forum

    Podsumowanie kręcenia:
    -7 discoróżyczek
    -8 wesołych lilii
    -4 kwiatoładowarki
    -3 śpiewające tulipany
    -sporo superpaszy, nawozu Zośki, turbonawozu, zwierzaków z hodowli no i parę kuponów 12godzinnych oraz jakieś pojedyncze kiepskie bonusy.

    Ogólnie to znakomicie poszło:)
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Aż się wierzyć nie chce na 152 kręcenia nie wylosowałam żadnej lilii, pozostałe kwiatki wpadły po parę sztuk a lilia na mnie się wypięła :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    to tak jak ja:(
    od początku poluję na lilię,a ona wypina się na mnie:cry:
    wczoraj na 32 kręcenia trafiłam kwiatoładowarkę,2 tulipany i................ani jednej lilii:cry:
     
    est-orka lubi to.
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry kwiatuszkowym szczęściarzom:)
    Gratuluję tak fajnych kolekcji kwiatószków i innych fajnych nagród z koła:)
    I nadal trwa czas udanych kręceń ..... u mnie kwiatuszków sporo, a raczej dużo:music:xD
    I mnóstwo kolorowych zwierzaków i innych fajnych nagród.....ale mam trafione także żółte zagrody i nawozy:)

    Kwiatuszkowego powodzenia życzę :) ..... i innych fajnych nagród:)

    Fajnie byłoby, gdyby można te kwiatuszki przesyłać na G&T.....mam ich tyle do rozdania:)
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    moim zdaniem przykrecone,dzisiaj na 27 krecen tylko 1 kwiatek a wczoraj to co chwila byla glowna wygrana ;)
    EDIT:

    oreczko to chyba u Ciebie jest ok z kołem u mnie juz nie :(:( ale i tak super pokazna kolekcje mam :):)
     
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Kurki przykręcone. Na 20 prób ani jednego kwiatka...
     
    kybek93 i est-orka lubią to.
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witaj est-orka ;) ja mam wrazenie ze kurek przykrecili po wczorajszych dobrodziejstwach... :oops:obym sie myliła..:oops:

    edit: widze ,ze nie tylko u mnie... :(
     
    chris975 i est-orka lubią to.
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    U mnie nadal jest tak jak wczoraj.... same kwiatki jako Jackpot.:)

    EDIT.
    Cześć ankagdw :)
    A to dziwne...piszecie, że przykręcone.....ja nie widzę różnicy pomiędzy wczorajszym a dzisiejszym dniem.

    EDIT.
    Zrobiłam przed chwilką dla sprawdzenia 10 kręceń .... jako główna nagroda 5 x disco + 4 x lilia + 1 x kwiatoładowarka( czyli same kwiatki) ....... fakt., nie trafiłam żadnego tym razem.
    I może tutaj się nie rozumiemy co do przykręcenia kurka..... bo kwiatki są, tylko trudniej je trafić i wtedy macie rację, że przykrecone.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2014
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dokładnie o to chodzi :) bo kwiatki są cały czas jako jackpot tylko już przykręcili niestety częstotliwość trafienia :(
    Dobrze, że wczoraj kilka tych kwiatków wpadło ;)
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    oreczko wlasnie o to mi chodzi,ze trudno trafic kwiatka,bo u mnie za kazdym razem jest jako glowna wygrana ale ............................nie chce trafic ;)
     
    kybek93 i est-orka lubią to.
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No to już wszystko jasne:) ..... i całkowicie się z Wami zgadzam:) ...wczoraj było łatwiej trafić :)
     
    -mala159- lubi to.
  14. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    Ja dziś zdobyłam 8 różyczek, 5 tulipanów, 3 kwiatoładowarki i tylko jedną lilię. ;p
    Jestem ogólnie zadowolona bo dość dużo hodowlanych wypadło.
    Pytanie: Czy tulipanki i ładowarki postawione na wyspie skarbów będą dawać TPD?
     
    0olimpia0, bari06 oraz -mala159- lubią to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    na wyspie tulipan i kwiatoladowarka daja PD natomiast lilie i disco daja TPD ;)
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  16. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Gratulacje, ale wspaniała kolekcja. :) Ja wolę florki wydawać na kombajn. A z moich dzisiejszych kręceń na kole jestem zadowolona.
     
    kybek93 i morellaa lubią to.
  17. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    Właśnie widziałam, że się tak wyświetla ale wolałam się upewnić :)
     
    kybek93 lubi to.
  18. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam Sisi, bardzo Ci dziękuję za podpowiedź i serdecznie pozdrawiam:)
     
  19. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    zgada się, że dziś trudniej trafić, ale pomimo tego udało mi się w końcu wykręcić kwiatoładowarkę xDxDxDxD
     
    kybek93, -mala159- oraz ryzio lubią to.
  20. ryzio

    ryzio Weteran forum

    oj czytam, że już kurki przykręcili, a ja się przymierzałam do kupna florków :( szkoda, bo chciałam je mieć u siebie na farmie :) ale i tak jeszcze pomyślę nad tymi florkami :D

    Super macie te kwiatuszki :) wyglądają przecudnie u Was na farmach :inlove::inlove:
     
    0olimpia0 i est-orka lubią to.