Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -fifonik-

    -fifonik- Zaawansowany

    U mnie na 40 zakupów drzewek:
    złotolistne 5
    durian 7
    dracena 6
    glicynia 8
    złotokap 9

    akebia 3
    hurma 1

    sandałowiec 1

    Może być. Z wybranych 7 z 8 rodzai drzew nie miałem jeszcze żadnego, więc poza złotolistnym wszystko idzie na pole.
    Rzadkie-sandałowca trafiłem w 38 zakupie :)
    Statystycznie rzadkie lub średnie w co 10 zakupie.

    Miałem w sumie nic nie brać, ale jakieś promo mi wyskoczyło, 330 florków i 3 dni pomocników za 26 zeta, to sie niestety miękka fajka skusiłem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2017
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    niestety śnieżną jodłę mam tylko 1
     
  3. IRENKA2047

    IRENKA2047 Naśladowca mistrzów

    Jeszcze nigdy nie pokazałaś cofek a same przeskoki / i to wysokie/ po co jeszcze więcej stresujesz zestresowanych brakiem przeskoków graczy, pozdrawiam i życzę jeszcze większych przeskoków
     
  4. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    no cóż.. na 20 wykręceń trafiły się hurmy, złotokapy, glicynie, akebie i draceny. Poza tym mnóstwo powtórek
     
  5. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Mam wszystko:))))))))))))) kiedy zobaczyłam jak wiele rodzai drzew mi brakuje postanowiłam dokupić floreny a zdarza mi się to może raz do roku.............a może raz na dwa lata-i mam zaległe oraz nowości:)))) na całej farmie brakuje mi już tylko dwóch zagród także jestem przeszczęśliwa:))))) w końcu...
     
  6. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Dostałam durian, 4 hurmy i upragniony złotokap. jeszcze kilku drzew brakuje. Ale i tak jestem zadowolona.
     
  7. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    A ja mam 2 sniezne jodelki
    (ciach) wzmiankę o wymianie usunąłem.
    SMOD_Ghost


    Do mnie tez nie chce przyjsc Boguniu, wiec razem bedziemy sie smucic ... :(
    Mam jednak cichutka nadzieje, ze moze kalina-malina zechce sie ze mna wymienic.

    PRZEPRASZAM kochani MOD-zi, ale nie udalo mi sie polaczyc moich postow ... jakas strasznie niekumata jestem w tym temacie ;)
    Pozdrawiam milo :)

    Posty połączyłem.
    SMOD_Ghost
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 stycznia 2017
    ross2, skaliwa oraz gretag lubią to.
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    IRENKA2047 ten poranny mix to ze specjalną dedykacją dla Ciebie :D Tylko nie stresuj się za bardzo :D

    [​IMG]

    Cudownego dnia :)


     
  9. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Witaski sąsiadeczko:) Wszystkie twoje akebie są u mnie -troszczę sie o nie b. dobrze:)
     
    ross2, skaliwa, gretag i dalsza osoba lubią to.
  10. aknik

    aknik Okazjonalny autor

    Powstrzymywanie Miecia i Manii ma swoje zalety ;) TS ostatnio są tak często, ze zupełnie przestał bawić mnie ten event i po prostu go ignoruję -.--.--.- I są tego same plusy :):):) Weszłam z ciekawości na okazyjny zakup drzew i okazało się, że skomponowanie koszyka zakupowego powoduje, że prawie zawsze wylosuję drzewo którego nie mam xDxDxD Zrobiłam kilka rundek i wszystkie "nowości" są moje :inlove::inlove::inlove:
     
  11. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Ja jestem zadowolona z zakupów u pana Nagniotka, mam wszystko co chciałam. Czekam teraz na G&T z niecierpliwością bo brakuje mi czerwonej gruszy anjou i tej be coś tam wygiętej. Mam nadzieję że w niedługim czasie G&T będzie, że wogóle będzie i że można będzie te drzewka wymieniać.
     
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Muszę przyznać, że pan Nagniotek bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :);)
    Mam wszystkie nowości, brak jedynie nowych XXL-elek, ale nie można mieć wszystkiego, może przy innej okazji wpadną:) a jak nie to trudno, żyć dalej będę... Już czekam na następną edycję xD
    Coś tu się stronami mówi, że nie będzie już G&T? No to chyba niemożliwe, nie chce mi się wierzyć, że zniknie ulubiony event graczy.... to będzie samobój dla BP. Chyba nie będą tacy głupi, bo większość już pomału nudzi się grą i tylko niektóre eventy jeszcze trzymają ich w grze....8):oops::p
     
  13. flucy

    flucy Komisarz forum

    ja czerwoną gruszę mam to się wymienię u Nagniotka dostałam z tych nowości 1 zlotokap i hurmę resztę pominę milczeniem nie mam szczęścia w takich losowaniach
     
  14. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    u mnie czas na mix przy kawusi;)- wczoraj się nauczyłam obrazki wklejać:D- a dziś taaka perełka;)xDxD
    [​IMG]
    ...to teraz Focha na mixy mam...może w poniedziałek spróbuję:)
    na pocieszenie (chyba) Nagietek mi jedno nowe drzewko dał:) za kolejnym już nie pędzę...pamiętam dobrze jak ostatnim razem to się skończyło:pxDxD
    miłego dnia:)
     
    ross2 i gadek lubią to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    basia_z Twój post usunęłam i przypominam:

     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    wyprzedaż sn przed nami - hm czuję że odpoczynek się kończy i wielkie sianie przed nami xD
    bosko bo mi się kombajn kończy nasieję najwięcej :D
     
    ross2, gadek oraz gosiunia007 lubią to.
  17. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Oj i znowu trzeba będzie demolkę robić. :pTeraz jadę tylko na kuponach i to rzadko bo mam większość drzew. Robię misje oszczędzając pomocników:) Ile się uda teraz o tyle będę do przodu8)
     
    ross2 i AnnDżelina lubią to.
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Witaj serdecznie to opiekuj się nimi dobrze ,ja mam nadzieje że kiedyś i do mnie zawita
     
    tarantula66, -Wiewiora- oraz ross2 lubią to.
  19. IRENKA2047

    IRENKA2047 Naśladowca mistrzów

    Witaj, draculik, ja to się wcale nie stresuje bo już prawie nie gram mam 99 poziom i zaplanowałam sobie ,ze do 100 dociagne i koncze, serdecznie pozdrawiam i powodzenia w dalszym mixowaniu
     
    -Wiewiora- i kufynka lubią to.
  20. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    Wczoraj po wydaniu jakos 85 fl dostałam sandałowca i snieżna jodłe!!!!!!!!! oraz akebie, duriana i dracene! czyli mam juz wszytskie drzewa!
     
    tarantula66, Daisy44 oraz małgoos lubią to.