Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. PaniTopusia

    PaniTopusia Aktywny autor

    Mam czarną wierzbę, hurmę, akebię, durian i nerkowiec, niestety jodła i sandałowiec ominęły mnie szerokim łukiem...i teraz dylemat, wydać jeszcze florki czy liczyć na to że będzie mozliwość zdobycia tych drzewek w najbliższym czasie :p
     
    Nutka lubi to.
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    tadamm ;)
    ScreenHunter_945 Jan. 18 13.33.jpg ScreenHunter_944 Jan. 18 13.33.jpg ScreenHunter_943 Jan. 18 13.32.jpg



    zapraszam do ekipy, pewnie ułatwi to zakup super paszy :)
     
  3. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Witam :)

    Oddałam do spółdzielni moje kolorki i dali mi za to 45 florków, to też przeznaczyłam je na zapłatę dla Nagniotka:p

    Wybrałam 9 drzewek,z których brakowało mi tylko jednego,a że Nagniotek docenił moje poświęcenie kolorowańców dał mi brakujące drzewko:D
    Miecio zadowolony,bo ma,a Przydaś nie bardzo,bo tylko jednoxD
     
  4. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Też pozbyłam się kolorowańców 2(z bólem:cry:) i mając 25 FL z tego wzięłam od nagietka 2 drzewka i mam brakujące 2 śnieżne jodły:inlove::D:inlove::DxD Reszta florków zostaje na kiedyś8)
     
  5. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    To są drzewka na wyspę - tam sprawdź :)
     
    gretag lubi to.
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Super,że akurat takie, jakie chciałaś :) Kolorki jeszcze kiedyś wpadną,a Miecio zadowolony;)
    Mnie brakowało tylko sandałowca i trafił się za pierwszym podejściem,więc już mi mniej żal kolorków :D
     
  7. Martusia2009

    Martusia2009 Okazjonalny autor

    muszę przyznać że z zakupów jestem zadowolony :D co prawda poszło troszkę kolorowańców i sn ale dostałem pierwsze drzewka złotokap akebia durian glicynia :) brakuje mi jeszcze hurmy śnieżnej jodły i sandałowca ale może jeszcze jakieś kolorowańce do zadań za florki uda sie zdobyc;)
     
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Takie cuda i to za swoje xDxDxD

    [​IMG]
     
  9. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Święta racjaxD Kolorki rzecz nabytaxDA zresztą kto nie ryzykuje ten ... się zastanawia że może jednak trzeba było;):p;)
     
    gadek i gretag lubią to.
  10. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    wielka kicha bo sandałowca, jodły śnieżnej, hurmy brak>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    gratuluję :)

    u Ciebie na farmie, to rzeczywiscie cuda w oazach :):) co im tam podsypujesz ;):p
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzięki :)
    Poza sproszkowaną niebieską pigułką to kompletnie nic im nie podsypuję :D a tak serio to odpukać w niemalowane same tak chętnie skaczą a ja im na to pozwalam :D
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    draculiku to teraz powiedz jaki masz serwer,ze te zwierzaki tak u Ciebie chetnie skacza ;),ja probuje ale mam cofki lub dostaje to co włoze :(
     
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Targ mam 18 :)
    Podejrzewam, że cała tajemnica z tym skakaniem to dość częste mixy. Lubię to sobie nie żałuję :D
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja tez czasami mixuje ale .....no wlasnie ale,pierwsze 4 sa nawet do przyjecia a nastepny wsad to ....cofka do podstawowych,co zdobede lepsze to .....je trace :cry::cry:,echhhh,za chwile wrzuce scren wczorajszy i dzisiejszy ale wczoraj utopilam strusiopiora i pandy:sushi i jogin
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Też mam wtopy i to tak dotkliwe, że serce mnie boli :) zamykam wtedy laptopa i muszę przetrawić, wracam i znowu wkładam do oazy :)
    Gdybym miała się przejmować straconymi zwierzakami, nie mixowałabym w ogóle :D
     
  17. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    U mnie na 28 losowań 7 durianów i 8 glicynii. :oops:Chyba mnie mocno polubiły. :pJodły, hurmy i sandałowca nadal brak.
     
    Nutka lubi to.
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ale jak mowisz serce boli,bo chce uzbierac na zagrody różowe ,bo mam po 1 szt zwierza a tu......wtopa na całego i znowu trzeba zbierac,bo na fabryczki to juz machnelam reka,nie zbieram bo ciezko trafic,mam osły i udalo mi sie koty(nie wiem jak to sie stalo) ale jeszcze nie wybudowalam ...czekam ..czekam czy warto

    EDIT:

    [​IMG]

    4 pierwsze sa wczorajsze reszta dzisiejsza
     
  19. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Nie udalo się zdobyć akebii nie chce do mnie przyjść
     
    Farmani15, tarantula66 oraz ross2 lubią to.
  20. kalina-malina

    kalina-malina Aktywny autor

    Akebii mam sporo a brakuje mi snieżnej jodły chętnie się wymienię :)
     
    tarantula66 lubi to.