Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    no i pełnia dłuższa....a kuponów na kombajn coraz mniej. Nigdy nie kupowałam kombajnu i zawsze udawało mi się gospodarować tym co w nagrodach, ale ostatnio bida z nędzą 8)
    Chyba będę robić pełnię na dużych polach :p albo na małych bez kombajnu, ale jak już zeżrę CMJ to przechodzę na całej farmie na małe coby się nie marnowało :p
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2016
    gretag lubi to.
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Pełnia, aż do 31.08.2016 ;) ale to juz bylo :p

    zdziwiło mnie to ogłoszenie o pełni ale cieszę się:)
    Podgonię nową misję i laski grzybowe jeszcze dorobie :)
    ja kupony chomikuję i używam tylko jak na prawdę muszę
    [​IMG]
     
  3. kontra2016

    kontra2016 Forumowy żółtodziób

    Proszę sprawdzić daty, bo chyba ktoś coś przekombinował... Do 31.08?
    [​IMG]
    Sobota 29.10.2016, godz. 10:00

    [​IMG]
    Poniedziałek 31.08.2016, godz. 11:00

    [​IMG]
     
  4. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Właśnie przed chwilą się dorobiłam drugiej żabki tęczowej
    [​IMG]
    i zbudowałam różowe drabiny:inlove:

    [​IMG]
    Jeszcze mi brakuje tylko różowych hydrantów,ale zaraz koty dołączą i znów pewnie będę gonić te różowości,a kiedy kończyć misje hodowlane?Pewnie na emeryturze:p
     
  5. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum


    zapodałam temat w "pytaniach ogólnych" może będzie szybciej
    ale koniec chyba i tak będzie w poniedziałek z tym że 31/10 :p;)
     
  6. tosia

    tosia Nadzorca forum

    super, dołożyli pełnię:inlove: podgonię to i owo:D taka miła wiadomość;)już się cieszę:p;)


    co do pól, to ja przerzuciłam się na małe i ręcznie zbieram, już się przyzwyczaiłam:)kupony czekają na lepsze czasy;)
     
    aleksandra, Nutka oraz crack987 lubią to.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Poprawione :), a już miałam nadzieję, że czas zmienił kierunek. :pxD
     
  8. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    A ja odkąd raz się skusiłam na sezonowych pomocników w promocji, to ciągle dokupuję. Odkąd gram nie inwestowałam realnej gotówki ale teraz będzie to już mój trzeci raz :D i raczej nie ostatni. Ale co tam 40 dychy raz na miesiąc to nie majątek a wiem że o wiele więcej wydaję na inne różne głupoty i dzięki kombajnowi szybciej nabiję lvl.
     
    kasialucja08 i cindirella16 lubią to.
  9. -lolo1903-

    -lolo1903- Czeladnik forum

    Pełnia drugi raz w tym miesiącu to coś nowego:) najpierw trwała cały tydzień teraz cały weekend, nadgonię z misjami:);)
     
    panda-p25 lubi to.
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A mnie się wcale nie podoba,że znowu pełnia.Urok tego eventu,to też fakt,że nieczęsto się pojawia.
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja się cieszę , trochę misji podgonię , bo wszystko rozgrzebane u mnie .
     
  12. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Lubię Pełnię Księżyca. Śmieszą mnie nazwy mrocznych roślinek i podoba mi się Kopuła w tej tajemniczej poświacie....
    W Spółdzielni też może coś podgonię......
     
  13. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    daj choć ze 2-a :p
    mi by się recznie nie chciało przy takich zapasach
     
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    No właśnie...Ja wylosowałam też niedawno latarnię i byłam przekonana, że to jest nowość i mogę zapełnić pnącze, a tu zonk o_O
    Chyba jeszcze nie ma tego ostatniego ptoka na kole...z naciskiem na "chyba" :p Ktoś coś kojarzy ?
    Chrumcia91 toż mnie zmotywowałaś kobieto do chomikowania kuponów :) a ja wygodna paniusia przy każdym evencie jak trzeba było siać na małych polach używałam kupony, które uzbierało mi się z mojej niewiedzy, bo przez bardzo długi czas nie wiedziałam o ich istnieniu i dawno temu zbierałam właśnie ręcznie z małych pól :oops:xD
     
    morellaa lubi to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja tylko jak nie mam czasu, albo na pełnie 24 godzinne brałam, albo na puffinie, jak siedze i moge pozwolic sobie na klikanie to klikam małe-ale tylko przy eventach, na codzień mam duze pola ;)
    no ja też tylko na eventach-ale czasem ręcznie jade ;)
    nigdy nie wiem kiedy sie przydadzą wiec wole chomikowac :p
     
  16. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski z ranka!
    Czarna wredota nie dała pospać....
    [​IMG]

     
  17. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Z pełni się cieszę zawsze można coś sobie dosiać
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    A ja dzisiaj dopiero wlazłam na mroczną polanę bo cały czas byłam przekonana, że jest nieczynna :( To trzeba mieć poukładane w głowie aby tak przegapić. :)
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja w nowej misji czekam na świetliki ;) i robię laski grzybowe
     
  20. nemo75

    nemo75 Stały bywalec

    mam pytanie odnośnie upiornych świetlików;mam 1 zagrodę upiornych świetlików postawionych na głównej łące a reszta ..przeszła,,na polanę pełni ....to w koncu gdzie mogę hodować upiorne świetliki?