Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Kupiłam 20 zagród i czekam na wynik - oby wyszły mi jakieś normalne zagrody , a nie tak jak na farmie same wychodziły mi żółte czy pomarańczowe zagrody , chociaż czy ja wiem niektóre pomarańczowe na wyspie są w cenie więc jak się pojawią to nie warto płakać ?!
    No cóż jeszcze dwie i pół godziny i będzie wszystko jasne ;)
     
    kybek93 i tosia lubią to.
  2. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Na kupionych 30 zagrod wylosowoalam warte uwagi: rozowe pandy, czerwone wielblady, 3 bajora dla hipkow, 2 flamingi, tygrysy i reszta taka sobie.
     
  3. gosiulka87

    gosiulka87 Aktywny autor

    kupiłam dwie i mam zagrodę dla czerwonych pand ( już 3) i pomarańczowe małpy.
     
    kybek93 i tosia lubią to.
  4. aniasam

    aniasam Czeladnik forum

    kupiłam 5 zagród a z nich:
    mrówkojady:inlove:
    małpy +++
    papugi++
    tygryski :inlove:
    hipcie:):):inlove:
    kolejne pięć czeka:):):D
     
    kybek93 i tosia lubią to.
  5. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Dostałam pomarańczowe małpy - jestem rozczarowana... Nie kupię TS, szkoda moich uciułanych florenów (znowu dostanę coś, co mogę sobie sama stworzyć, nie dziękuję)-.-
     
    kybek93 i tosia lubią to.
  6. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Na 10 TS: mrówkojad x2, tygrysy x2, żółte pałeczki, czerwone pandy, żółte bikini, słonie ++, zwykłe czerwone pandy i wielbłądy pomarańczowe. Mrówkojadów mam w sumie 6, tygrysów 3 i czerwonych pand też 3.
    Flamingi będę miała jak tylko pozwolą wymieniać :inlove:
     
  7. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    skusilem sie na zakup kilku ts-ow i jakie bylo moje zdziwienie , no i radosc jak zobaczylem co dostalem : 1 x hipcio... :inlove: , 1 x rozowe wielblady......:inlove:, 1 x flamingi , 2 x slonie ++, 1 leniwiec ++ . jestem super zadowolony..........................:inlove::inlove::inlove:
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum


    huurra,dostałam papugi++>:(xD:wuerg::cry:
     
    kybek93 i tosia lubią to.
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ja też złożę raport - 10 ts-ów a w ich po 1 szt.: hipki, flamingi i mrówkojady. Reszta: coś żółtego, pomarańczowego i ++.
    Nowość jest i to najważniejsze - przecież mogło jej nie być:)
     
  10. RADASS81

    RADASS81 Czeladnik forum

    To i ja się pochwalę;) Kupione dwie zagrody a w tym hipopotam i anakonda klasycznaxD
     
    kybek93, ross2 oraz tosia lubią to.
  11. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Witam! To i ja się pochwalę moimi zdobyczami :D na 2 zakupione zagrody mam uwaga! xD:D słonie klasyczne ++ i małpy pomarańczowe :cry::wuerg::p-.- po prostu rewelka :D
     
  12. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja kupiłem 6 zagród za florki z kina :p
    Wylosowałem: 2x zółte bikini (już 3 z TSów...), leniwce+, i 3x tygrysy o_O Będzie na wymianę na GT jakby coś :p Liczyłem na hipcie albo flamingi, ale trudno.
     
    kybek93, tosia oraz 0olimpia0 lubią to.
  13. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam. ja nic nie kupiłem bo liczyłem, że wykluje się coś ciekawego z zagrody z misji. no i wykluły sie anakondy ++. hipcie to nie są ani nic z ostatnich nowości lecz w pasku przydadzą się. na gt jak ktoś szuka niech zapuka. życzę samych upragnionych
     
    kybek93 i tosia lubią to.
  14. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Ja nie kupiłem nic, bo nie mogę kupić florenów... nie mam paska florenów w banku.
     
    kybek93 lubi to.
  15. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Na 4 zakupione TS-y -hipcie moje są-Yesss yess yes :pxD To było wczoraj.
    Rano odkryłam 3 TS-y i miałam mrówkojady, flamingi i pandy czerwone-miałam to wszystko:)
    Teraz odkryłam 3 TS-y i mam pandy różowe, wielbłady czerwone i małpy pomarańczowe-nie jest źle-mogło być gorzej:)
    Kolejne 3 postawione;)
     
  16. gosiulka87

    gosiulka87 Aktywny autor

    mini event mega dzień pd- nie popatrzyłam od kiedy się zaczyna i wczoraj kupiłam floreny i co ? zapłaciłam 18 zl za 150 fl, a dziś niby promcja za 19 zl 150 fl haha
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    A ja nic nie kupiłam , więc na otarcie łez zrobiłam zadanie z nowej misji z mrówkojadem , wystawiałam ts i dostałam
    zagrodę z tygrysem - bardzo jestem zadowolona , bo nie miałam . :)
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Macie szczęście co niektórzy 2-3 Ts-y i nowość

    ja podjęłam próbę na 4 wykopaliska - tygrys, mrówkojad, pomarańczowe pandy i pomarańczowe wielbłądy
    gdzie tam mi do Hipopotama -.-
     
    kybek93, ross2, tosia i dalsza osoba lubią to.
  19. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Tylko zwróć uwagę na SN:)
     
  20. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Kupiłam jednego stajennego i dostałam żółte dywany:cry:
     
    kybek93 i tosia lubią to.