Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jak na pierwszy miks, to nieźle :D

    [​IMG]

    Pewnie na zachętę... ;)
     
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    testowo coś koło setki wsadów do oazy, różniastych totalnie: dosłownie kilka przeskoków o 1, poza tym same zwroty i ewentualnie dodatkowy pierwszy kolorowaniec :sleepy: a kiedyś tak ten event lubiłam :(
     
  3. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    witam a ja potrzebowałam jedną tańczącą pandę do zamków a tu takie cudo mi wyszło:
    [​IMG]
     
  4. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    a ja zuzyłam pond 350 sp i ani jednego przekoku o dwa zwierzaki. jedna wielka lipa
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam:D
    nic nie pogrzebali, jest po staremu tzn. jedna wielka kicha:(
     
  6. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Chcą żebyśmy pozbyli się zapasów SP przed hodowlanym... wtedy więcej osób kupi SP.
     
    bazyl2211, ŚNIEGULICZKA oraz tosia lubią to.
  7. helokityx3

    helokityx3 Koneser forum

    Witam wszystkich :)
    U mnie również BB fatalnie,same cofki,a ostatni mix przeszedł chyba wszystko :wuerg::oops::mad::mad::mad::cry::cry::cry:
    Odpuszczam sobie jakiekolwiek BB do momentu wprowadzenia jakiś zmian do tego mini eventu, bo jak dotąd to samych strat się dorobiłam .... Kiedyś to było można pomixowac i się przy tym pobawić a teraz nie warto ;)-.-

    od[​IMG]
     
  8. betty10

    betty10 Zaawansowany

    to prawda tez miksuje troche i prawie same wtopy nie warto :(
     
    marocco i bazyl2211 lubią to.
  9. mieczu

    mieczu Baron forum

    a ja wrzuciłem żabki i...
    [​IMG]
    ...szklaczek :p
     
  10. isthislila

    isthislila Okazjonalny autor

    Ja się bardzo cieszę, że mamy taki BB `bez zobowiązań`: mam nadzieję, że to będzie stały element, bardzo lubię hodowanki. I nikt nikogo nie zmusza do udziału ;) Nie żałuję, ubiłam ponad 150 gwiazdek i 30 bananów w ciągu jednego popołudnia.
     
    bazyl2211, tosia oraz mieczu lubią to.
  11. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Mam krowe kosmiczną :inlove::inlove::inlove::inlove: ze zwykłych :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  12. mieczu

    mieczu Baron forum

    a teraz pszczółki pokazały jak skakać należy ;)
    [​IMG]
    jak dla mnie wyjątkowo udany BB...
     
  13. tajemniczydonpedro

    tajemniczydonpedro Młodszy ekspert

    Coś się zmieniło w kilku ostatnich BB, bo przedtem tzn. kiedyś inne mixy wychodziły. Nie było tyle cofek i ze zwykłych zwierzaków - podstawowych nie było przeskoków o kilka stopni, a teraz są. Przynajmniej takie zmiany ja zauważyłam.
     
    bazyl2211 lubi to.
  14. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    ja wrzuciłam 10 oaz i żadne zwierzątko nie skoczyło, dostawałam co najwyżej zwrot najwyższego, które wsadziłam

    faktem niezaprzeczalnym jest, że kiedyś zwierzaczki lepiej się mixowały
    nie było takiego rozczarowania, teraz ustrzelenie zwierza z wyższego rzędu to strzał jeden na 1000szt SP
     
    TrissMerigold., bazyl2211 oraz tosia lubią to.
  15. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski farmery!
    Mixiorek z ranka....
    A mówiłam,że BB to ściema....chyba ugryzę się w jęzor.....
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2016
  16. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    Mam pytanie związku z nadchodzącym eventem hodowlanym, w ktorym chyba będą potrzebne motyle - czy gdzieś misjach w spółdzielni do wygrania była Motylarnia? Dzięki za odp. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2016
    tosia lubi to.
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Takie przeskoki lubię:p

    [​IMG]
     
  18. juras

    juras Weteran forum

    W misjach nie ma motylarni, ale można ją kupić w galerii handlowej; aktualnie z 50% rabatem, za 38fl
     
  19. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    (ciach)
    och, nie! Dziękuję Ci bardzo, ale mam ich 12. A pytałam, bo kurczak mnie zapytał. Sama mu wyslę na G&T. jeszcze raz dziękuję za pomoc.

    cytat usunąłęm
    SMOD_Ghost
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 września 2016
  20. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    aniusia64 post usunąłem - to nie wątek służący umawianiu się na wymiany.