Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Kupiłam po 20 sadzonek na farmę i wyspę, później dokupiłam jeszcze 9 na wyspę, bo nie dostałam tego co chciałam... całe szczęście trafiłam :) więc moje wyniki:
    farma: xl-(2 kowhai, 2 jap. wiśniowe, nieśplik, jap.), xxl-(jap. wiśniowe, klon cukrowy, 2 migdały, nieśplik jap.), czerwona grusza :inlove:, 6 dereni, 3 jarząby brekinie :inlove:
    wyspa: xl-(baobab, 4 amherstie, grejpfrut), xxl-(3 baobaby, awokado, pandanus, 3 amherstie, goji, mombin, 2 grejpfruty :inlove:), 6 wampee, 2 nerkowce, rollinii :inlove: (nie miałam), 2 beaukarnee wygięte :inlove:.
    Jestem zadowolona, bo przeważnie nowości mnie omijają :)
     
  2. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Gratuluję
     
    AngelGina lubi to.
  3. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Dziękuję, przeważnie nawet na tyle sadzonek nie mam ani jednej nowości, a teraz się trafiło :) Życzę wszystkim takich trafień :)
     
    Ania i tosia lubią to.
  4. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Miks przy sianiu sałaty na jutrzejszy event :)

    [​IMG]
     
  5. Ania

    Ania Ekspert forum

    A propo TS kupiłam pakiety na farmę i na baha, trafiły się sadzonki z poprzedniej edycji i gwarantowane:D jestem zadowolona bo zawsze trafiały się jakieś starocie.
     
    tosia lubi to.
  6. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Ehh, piękny dzień, nie powiem.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    -karol1299- nic tylko współczuć - same cofki :( Przykre.
     
    gosiagosia60 lubi to.
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ech... :( Mi dziś fartnęło-mam 2 pandy cyrkowe-tylko kto to kupi...:D
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Boszszszzzzzzzzzzz jakbym swoje widziała xDxDxDxDxD:cry:
     
    marmlada lubi to.
  10. mieczu

    mieczu Baron forum

    współczuję...
    ja, w podobnym momencie, prawie raz rzuciłem całą grę...
    ale za parę dni mi przeszło...
    głowa do góry, jutro będzie nowy dzień ;)
     
    Nutka i gosiagosia60 lubią to.
  11. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    nie badz szyba i nie pekaj ......... dzis dolek a jutro swieto moze bedzie.....;). ja tez tak czesto miewalem i nie lamalem sie.

    jak to mawial kat do wieszanego : stary , glowa do gory.......
     
  12. sawaawa

    sawaawa Naśladowca mistrzów

    Witam serdecznie. W sobotę wróciłam z wakacji i dziś zajęłam się porządkami na farmie. Bardzo chciałabym wszystkim podziękować za przesłane prezenty w czasie G&T, ale niestety nie mam już zapisanych osób które podarowały mi prezenty. Nie wiem dla kogo mam podziękować więc bardzo przepraszam każdego dla kogo nie podziękuję za prezenty.
    BARDZO BARDZO DZIĘKUJ E ZA WSZYSTKIE PREZENTY
     
  13. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    jakbym swoje wyniki widziała xD:cry:xD:cry:xD:cry:, ale jeszcze mnie to nie nauczyło i gram dalej;),
     
    Nutka, gosiagosia60 oraz AgiFarm83 lubią to.
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Konie od dłuższego czasu uparte są jak osły i nie chcą skakać, ale za to małpa dała radę :)

    [​IMG]

    Z wyższych wpadła kolejna cyrkowa, ale tym razem panda :)

    [​IMG]

    Kusi mnie by wrzucić kaczki weselne do miksu:p Oj kusi:cry:

    Ałłłaaa :oops: Współczuję :(
     
    Ostatnie edytowanie: 23 sierpnia 2016
  15. rzucha4

    rzucha4 Aktywny autor

    a w kwestii zakupu sadzonek z ostatniego ewentu i całego zamieszania cisza...florki wróciły, i co z tego jak chciałam 2 pakiet kupić bo 1 kupiłam n farmę ,a następny na bahamę chciałam rano bo było mega pd...brak słów:(
     
  16. sonfi

    sonfi Młodszy ekspert

    czy będzie jakaś rekompensata za to, ze nie mieliśmy równej szansy na zakup tajemniczych sadzonek z ostatniego eventu?
     
    rzucha4 lubi to.
  17. rzucha4

    rzucha4 Aktywny autor

    hallo modki kochane, co w tym temacie?bo szanse na rynku na drzewka są tak jak na jelenie, zero:(

    Posty połączyłem. Następnym razem użyj opcji edytuj celem dodania nowej treści do istniejącej.
    SMOD_Ghost
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 sierpnia 2016
  18. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    sonfi, rzucha4 jeśli producent podejmie decyzję o przyznaniu rekompensaty - pojawi się Oficjalne ogłoszenie.
    Na chwilę obecną nie mamy informacji w tej kwestii.
     
  19. tosia

    tosia Nadzorca forum

    a ja to się pochwalić muszę na kole z imprezowych stracha skaczącego wygrałam:D:D jeszcze trzy i będzie komplet:music::music::p
     
  20. Awodorgo

    Awodorgo Okazjonalny autor

    Witam! Tez na niego polowałam ,bo tylko tego mi brakuje a innych mam po dwa:sleepy: Niestety nie udało się!Może innym razem:p
     
    tosia lubi to.