Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    To tak jak ja Wiewióreczko:)BB to fajna sprawa:)mój młynek chodzi jak zawsze na wolnych:pobrotach, ale systematycznie tłucze SP:) Powodzenia na BB, samych zaskakujących i wyczekiwanych przeskoków Tobie życzę:inlove:
    Mam nadzieję,że moje niewiele ponad 100 SP wystarczy choć na jeden miły przeskok...tak dla uciechy i zadowolenia z zabawy:inlove:
    Pozdrawiam cieplutko:D
     
  2. jano55

    jano55 Forumowy żółtodziób

    ja kupie super pasze tylko wtedy jak bedzie za sianogrosze
     
    ryzio i Muszak lubią to.
  3. Muszak

    Muszak Zaawansowany

    kurcze też tak myślałam! ;)
    ale ale myślałam, myślałam i dałam się skusić na abonament na młyn! 8)
    7 złociszy nie fortuna a ile szczęscia tfu paszy może dać!
    Może w końcu podgonie coś z misjami kolorowymi bo strasznie mi idą! :sleepy:
    Nie mówię już by budować jakieś czerwone czy różowe zagrody - nie mam żadnej :oops:

    ale teraz z MŁYNEM to poszaleje! xD
     
    Ostatnie edytowanie: 13 listopada 2014
    loath, Anhedrea oraz ryzio lubią to.
  4. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    kup, kup, kup i raz jeszcze kup, kup ,kup i tak sobie mysle, ze za jakis czas nie, da sie zrobic sp w mlynie tylko kupic i nia za sg ino zlotowki, bo pekunia non olet..
    dla wszystkich, a w szczegolnosci dla la la la la....xD
     
  5. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Osiołki do oaz załadowane, teraz czekam na BB z odkryciem ich :)
     
  6. Sekme

    Sekme Generał forum

    Musa, ale bonus BB działa przecież tylko na te oazy, które zostały załadowane po rozpoczęciu BB.
    Czy coś się zmieniło?
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    W poradniku masz:

    Ja zawsze wcześniej ustawiam i zbieram po rozpoczęciu
     
  8. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    Nooo ja mam tylko 95 sp także nie robię Listopadowego BB..Poczekam na Grudniowe ..Powodzenia wszystkim :)
     
    malinarp lubi to.
  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    ewka900422 proszę o usunięcie linku bloga z sygny, na forum nie wolno podawać blogów.
     
    malinarp lubi to.
  10. Sekme

    Sekme Generał forum

    Hmmm... Wydawało mi się, że kiedyś było, że dopiero po starcie BB, ale może rzeczywiście się zmieniło. Szczerze mówiąc dla mnie to nie ma znaczenia - oaza "rośnie" 9 min., więc wrzucanie przed czy po - bez różnicy :)
    Ale dla kogoś to może być wartościowa informacja, więc w sumie fajnie, że "wypłynęła" :)
     
    malinarp lubi to.
  11. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Ja odkąd pamiętam tak było,że można było załadować przed, a zebrać po i BB zadziała :)
     
  12. Sekme

    Sekme Generał forum

    Może. Nigdy na to nie zwracałam uwagi, więc mogłam się pomylić.
    9 min. to żadna różnica, więc szkoda czasu na zaprzątanie sobie tym głowy :)

    Udanego BB :)
     
    malinarp lubi to.
  13. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.

    Witaj BA_Musa - jedna mała uwaga - po rozpoczęciu eventu, a przed zbiorem należy się przelogować.;)xDxD
     
    feniks1414 i malinarp lubią to.
  14. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No to wiadomo, że w zegarze musi być ikona BB, a bez wylogowania i ponownego zalogowania do gry nie będzie ;)
     
    malinarp lubi to.
  15. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    No właśnie, a ponieważ czytają nas "młodsi" gracze, więc uważam, że należy im wyłożyć "kawę na ławę"
    Chyba zgodzisz się ze mną w tej sprawie?;)xDxD
     
    feniks1414 i malinarp lubią to.
  16. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Oczywiście,że się zgadzam:)
    No już nie mogę się doczekać żeby zebrać te oazy co mam wstawione:)
     
    malinarp lubi to.
  17. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Ja też już mam wystawione i nasadzone oazy. Na razie na głównej są kukułki, a na dzikiej osiołki, bo dążę do różowości.;)xDxDxD
    Na wyspie wystawię, jak dojdzie mi posiana roślinka, czyli za ok. 1 h.
     
    malinarp lubi to.
  18. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No ja w kukułki się nie bawię, więc na głównej u mnie osiołki stoją i też dążę do różowości:D
     
    malinarp lubi to.
  19. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Ponieważ mam zrobione poprzednie kukułki, więc i te zrobię - a co?;)xDxD
     
    Mojabonanza, malinarp oraz est-orka lubią to.
  20. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam, ja się bawię w kukułki ale niestety wielkie zero, szkoda. pozostałe mam nie dokończone bo brakuje tych z wyższych pólek. Jednym słowem nędza.