Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Różowości to nasz ulubiony kolor Wiewiórko:inlove:cieplutko pozdrawiam i życzę udanych wymian drzewek na poszukiwane przez Ciebie różowości:)
     
    -Wiewiora- lubi to.
  2. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Witam, wreszcie doczekałam się abonamentu na młyn, jeszcze dwa dni i młyn nie będzie tak zamulał,hej:D
     
    malinka5010 lubi to.
  3. jobajawaf

    jobajawaf Czeladnik forum

    A ja znowu w pracy :cry:, ale i tak coś z tego uszczknę:p
     
  4. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. Oczywiście cieszę się bo zawsze kupuję abonament na młyn ,ale uważam że czas możliwości kupienia abonamentu tylko 24H jest za krótki .;)
     
    Dorota1020 i -strzalka- lubią to.
  5. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Już się nie mogę doczekać BB:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    smerf41 i **Zack** lubią to.
  6. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    No i doczekaliśmy się abonamentu na młyn;) Na BB czekam jak zawsze z wielką nadzieją, ale nie liczę na cuda:p Chociaż podsypuję tym moim zwierzakom "niebieską paszę", to i tak uparte jak osiołxD
     
    smerf41 lubi to.
  7. hrabia64

    hrabia64 Forumowy żółtodziób

    a ile kosztuje taki abonament- mój pierwszy i nie wiem czy zbiorę tyle fl
     
  8. ryzio

    ryzio Weteran forum

    chyba 75 florenów ;) ale widziałam też, że chyba można kupić taki abonament za gotówkę :) coś koło 7 złotych ;)
     
  9. elżbietka48

    elżbietka48 Okazjonalny autor

    ja kupiłam -pierwszy raz.I juz po zakupie powinien działać na wszystkie pasze?
     
  10. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Będzie BB tylko nie napisali od kiedy,a może ja ślepa jestem,bo wyprzedaż SP jest od jutra
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tez od jutra :) ale sie ciesze :) 92 SP mam, wiec cos tam poklonuje ;) zastanawiam sie czy probowac ukonczyc ktoras misje czy wsadzac do "burdelikow" po 4 sztuki z roznych zwierzat ktore są w stodole... ewentualnie moge te 7,38 poswiecic na kolejne 60 szt. ;) zobaczymy jutro w sumie
     
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No to jutro BB, cieszę się, zresztą jak zawsze.

    Planuje sobie wybudować różowe osiołki i jak się uda to różową tkalnie dywanów, bo o różowej kotlarni na razie to mogę sobie pomarzyć.

    Renia dokładnie tak jak napisała chrumcia91 BB zaczyna się wtedy kiedy wyprzedaż:)
     
  13. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dziękuję i się cieszę,że od jutra jest BB :)
     
    Muszak i 0olimpia0 lubią to.
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja jak przeczytałam "specjalna edycja wyprzedaży super paszy" , to myślę sobie, że specjalna promocja SP.
    Totalna obniżka cenxD, a tu tylko dodatkowy pakiecik 8)
     
    Muszak, 0olimpia0 oraz ryzio lubią to.
  15. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. tym razem cieszę się bo potrzebuję trochę kolorowych zwierzaków do wykonania misji "miłośnicy zupy",więc dobrze że będzie BB. Oj nagrody w tej misji są naprawdę ogromne . Warto powalczyć:);)
     
    Muszak lubi to.
  16. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Jutro żadnych gości, nie ma mnie dla nikogo;) Zaraz po pracy obiadek, kawka i zabieram się za klonowanie;) Ten super pakiecik z SP bardzo mi się podoba i wiem, że nie oprę się pokusie, żeby go sobie zafundować:p Trzymam kciuki za wszystkich i za siebie równieżxD
     
  17. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    a ile ten nowy pakiecik kosztuje i ile tam sp? :oops:
     
  18. ryzio

    ryzio Weteran forum

    58 zł, a w pakiecie jest 800 SP ;)
     
    babula40, kotwbutach. oraz ropuszka30 lubią to.
  19. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    ooo dzięki!
     
    ryzio lubi to.