Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Pewnie że szkoda,ja tam popatrzeć lubię i zupełnie mi to nie przeszkadza:)
    A przy tym łatwiej wtedy się uśmiechać;) bo wiadomo do kogoxD
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i przyszłam do domu, odkryłam ostatni kibelek i co.....
    Mam wydry. :inlove: Hm, jak to dobrze dać komuś szansę.;)
     
  3. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Będę musiał wtedy zmienić kubraczek....bo ten co mam nie będzie mi pasował do mojej pomarańczowej skórki...a mówią, że to kobietki są strojnisie;) Tobie tez Drakuliku miłego wieczoru.:)
     
  4. magros

    magros Nadzorca forum

    drakus gratki ja nic ni dostalam ciekawego ani wzdr ani labedyi
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    No kochana to Ty śmiało pukaj bo tak nie może być , żeby wyder i łabędzi nie mieć :)
    Oj niech tylko dadzą te g&t jak najszybciej .
     
  6. mahartka

    mahartka Baron forum

    Drogi pociągu, pomimo tego, że nie przywiozłeś mi tego po co z tobą jeździłam.. to i tak zabawa była przednia :) do następnego razu :)
    a tak na poważnie ;) to u mnie królowały pomarańcze - prawie połowa ich wróciła, różowe całe 3 przyjechały, ale i tak było ich więcej niż czerwonych i żółtych xD
     
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja jestem zadowolona chociaż dostałam tylko (a moze aż) jedną różowość-strusie
    ponad to 3 zagrody wydr, a nie mialam zadnej, perfumerii kilka wpadło i zimorodkow, rozne żółcie i pomarańcze rowniez, ale nie bylam zła.....musze sie z narzędziami odkuć, ale do kolejnego pociagu dam rade xD
    czekam na kolejny taki mily event :)
     
  8. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Draculik, ogromne gratulacje :inlove:
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Gratulacje :) U mnie troche różu wpadło ale tak to bardziej czerwien i pomarancza sie mnie trzymała A juz zupełny nalot miałam przez wydry i łabędzie :) No i dość sporo zamaskowanych :p
     
  10. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Jak dla mnie to był najlepszy z dotychczasowych eventów :D Gram niecałe dwa miesiące, więc wielu zwierząt nie miałam, a tu mi z pociągu i "Opali" wyskoczyły niedźwiedzie, łosie, skunksy, świstaki, sowy, żółwie, wydry, zimorodki i chomiki, do tego nowe fabryczki i to od razu pomarańczowe, różowe ulepszenia :D Napatrzeć się na te śliczności nie mogę. Dla graczy stażem doświadczonych to płotki, a ja po każdym odkryciu cieszyłam się jak dziecko:p Na Baha tylko flaminga nie dostałam, może dlatego, że nie mam odblokowanego orzeszka ziemnego. I poza trzema przypadkami żadnej powtarzalności :)

    Najbliższe sianie eventówki chyba odpuszczę, bo miejsca na polu mniej, a przecież nie będę tych śliczności chować do paska, skoro dopiero przyjechały:p
     
  11. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Słowo droższe pieniędzy jak mawiał Pawlak. Masz zaklepane
     
    Anetta41, -katie1234- oraz strazak41 lubią to.
  12. AgentBond

    AgentBond Mieszkaniec forum

    a ja się tam ciesze xDmam aż 4różowości, pomarańcze, żółtości, 2 x zamaskowany, perfumerie, schronisko, młynu brak, ale i tak jestem zadowolona :inlove:
     
  13. pierr90

    pierr90 Hrabia forum

    draculik jak zwykle wymiatasz:D
     
  14. sumatra74

    sumatra74 Okazjonalny autor

    A ja dostałam dużą kupę żaby, gołębniki itd.:cry:>:(
     
    Anetta41 i -katie1234- lubią to.
  15. AgentBond

    AgentBond Mieszkaniec forum

    to ja poproszę o jedna żabkę xDa coś w zamian
     
    Anetta41 i -katie1234- lubią to.
  16. mieczu

    mieczu Baron forum

    pora na moje podsumowanie weekendu,

    z TSów jestem bardzo zadowolony, kupiłem w sumie 13 sztuk zagród i mam wszystkie nowości (zagroda dla czerwonych pand, jezioro flamingów, wybieg dla mrówkojadów i nawet dwie sztuki wybiegu dla tygrysów)

    jeśli chodzi o ekspres to u mnie jeździł jak szalony, nawet kilkadziesiąt wagoników przyspieszyłem florenem i z efektów również jestem bardzo zadowolony, z ciekawszych odkryć dostałem:
    10 x jama dla wydr,
    7x zagroda dla łabędzi,
    pancerników, zimorodków i żółwi nie liczyłem, gdyż na bieżąco odsyłałem je z powrotem,
    9x zamaskowany warsztacik,
    6x żaglownia,
    4x młyn,
    7x estrada dla łosi,
    7x perfumeria,
    oraz:
    różowa zagroda dla bobrów,
    różowy staw z rybami,
    różowy chlew,

    2x różowa zagroda dla indyków,
    2x różowy kaczy staw,
    różowa zagroda dla myszy,

    kilka przydatnych czerwonych zagród (m.in. bobry, kameleony, strusie i myszy) oraz mnóstwo pomarańczowych zagród i warsztatów,
    było też parę żółtych warsztatów, ale wszystkie na bieżąco odsyłałem i teraz w pasku nie mam już nic żółtego, hehe

    no takie eventy to super sprawa, choć cena wydr i łabędzi na targu leci na łeb na szyję, nie mówiąc o pancernikach i reszcie, no, ale taka chyba już kolej rzeczy na farmie, wszystko musi być wybalansowane, hehe
    teraz tylko czekać na G&T...
     
  17. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    wymiotłaś wszystkich , gratulacje raz jeszcze !!!!! xDxDxD
     
    Anetta41, -katie1234- oraz xBabciaEwa lubią to.
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Fajny evencik, trochę nużący ale generalnie darmowy więc nie ma się co czepiać :) jednakże dziwią mnie niektóre blokady na zwierzaki czy fabryki.
    Takie kukułki i salon wąsów zablokowany całkowicie. Bobry i kameleony były dostępne do różu włącznie ale już ich fabryki w ogóle. Wrony i gacki na odwrót - niedostępne kolorowe ulepszenia zagród, za to wysyp żółtych i pomarańczowych fabryczek.
    Psy i gęsi max pomarańcz (chyba żółtych w ogóle nie było?? - trafił ktoś??), fabryki zablokowane. A takie myszy, które są najświeższymi zwierzętami hodowlanymi można było dorwać w różu jak i trafić sery w żółci i pomarańczy...gdzie tu jakaś logika...xD co też autor miał na myśli? xD

    Aha i jeszcze jedno.
    W następnej edycji proszę o coś a la "kombajn pociągowy" dzięki któremu możnaby wysłać np 10 takich samych składów - oczywiście w podróży byłyby 10 godzin a przyspieszenie kosztowałoby 10 florków ale ile by to życia ułatwiło ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2016
  19. baska22

    baska22 Stały bywalec

    witam oto moje wyniki po wąskotorówce

    Różowe kameleony, kaczki, owczarnia
    wydry x7
    żółwie x6
    łabędzie x6
    pancerniki x3
    zimorodki x4
    czerwone ryby strusie obora myszy bobry x2 stajnia
     
  20. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Witam wieczorne jak wszyscy się chwalą to i ja też :) takie cuda mi wpadły

    [​IMG]

    i jestem bardzo zadowolona te podcięte już miałam :) ale jeszcze 9 stoi

    [​IMG]

    dopiero wystawiłam :) zobaczymy może coś fajnego wpadnie chciała bym bobry różowe no ale nie można mieć wszystkiego
    i tak się fajnie bawiłam ponadto czerwoności kilka wpadło, pomarańczy, żółci część wróciła do pociągu..
    Dobrej nocki życzę ja padam :)