Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Dzięki.
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Tym co wczoraj zużyli po jednej sztuce Upiornego Bukieta, mają go z powrotem w stodole, widocznie czytali jak wczoraj wszyscy byli zafascynowani rekompentsatą :)
     
  3. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Pnącze zdobyte:D:):):):) zapas SN mi się skurczył ale warto było:)

    [​IMG][/URL
    ]
     
  4. ryzio

    ryzio Weteran forum

    faktycznie sprawdziłam i mam :D :) super :)
     
  5. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Bali się udławić, albo sobie wsadzić, więc oddali, dobre i to.
     
    Dorota1020 i ryzio lubią to.
  6. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Czyli co?? Teraz powinnam wejść pod stół i niczym samica psa (właściwego słowa nie użyję bo nie wolno) odszczekać wszystkie wczorajsze obelgi pod adresem Miłościwie Nam Panującej BP?? :p
    Marne szanse bo jałmużnę to ja co miesiąc od pracodawcy dostaję, więcej mi nie potrzeba xD:p;):D Jeden, nie pierwszej świeżości bukiet, nie zmieni mojego zdania.
     
  7. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Gratuluję :) Mnie się nie udało....jakaś powolna się zrobiłam i jeszcze przez pomyłkę nie ten item co trzeba nabyłam :( Tylko lać:sleepy:
    Kwiatuszki oddali ...ich szczęście . Ciekawe czy jutro podczas eventu nie będzie powtórki z rozrywki:p
     
  8. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Dziękuję:music: cieszy mnie to pnącze ogromnie:D a Tobie jak nie teraz to podczas następnej pełni się uda:)
     
    betiwol, gosiagosia60 oraz godia17 lubią to.
  9. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dziękuję :) Uda się na pewno 8)
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    I ja zdobyłem, ale też bardzo dużym kosztem SN, na jutro zostało mi 80 sztuk, a miałem 5 furmanek SN, serce mnie boli.
     
    Dorota1020, betiwol oraz gosiagosia60 lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bukiet oddali, fakt. Niesamowite xD

    A ja wykonałam mój prywatny, skromny (ale dla mnie bezcenny) plan na pełnię :)
    Pnącze jak zwykle wyniośle zignorowałam, za to:
    - mam badyle na wykupienie skrzynek XXL w najnowszej mrocznej misji...
    ... oraz...
    - mam badyle (oraz zakupione pająki) na wszystkie maszyny w misji "nawiedzony zamek" (czy jak jej tam)
    A to oznacza, że - sorry BP - maszyn od firmy nie kupię, nawet za pół ceny.
    To taki mój protest w ramach solidarności z ofiarami wczorajszego padu 8)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja tej pełni w ogóle nie umiem robić -.-Jeszcze nigdy nie udało mi się zdobyć,co zamierzałam :cry:Sieję zawsze i sieję i...:wuerg: Ale co tam,kiedyś w końcu tyle nasieję,że na wszystko starczy :pGratki pnącza
     
    betiwol lubi to.
  13. betiwol

    betiwol Okazjonalny autor

    Hejka:) wieczorkowo:)
    ostatnim rzutem na taśmę i ja zdobyłam pnącze...
    SN poleciało, że aż zabolało:cry:...ale się odrobi;)xD...
    zapasik ostawiłam sobie jednak na jutro:)

    i nie omieszkałam zaliczyć Wtopy - mam dwie Kuchnie, a że lubię kucharzyć i warzyć, to się nie zmarnujexDxD
     
    Dorota1020 i gosiagosia60 lubią to.
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Miałam jeszcze zasiać mroczne na noc na super polach... Gdybym tylko nie miała sklerozy... ;)
     
    gosiagosia60 i ankagdw lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A daj se spokój z tym romantyzmem i Wielkim Poetą (Adamem M. oczywiście) - podczas pełni tylko pozytywizm xD
    Czyli: nie mierzymy sił na zamiary, mierzymy zamiar podług sił 8)
    Aha, SN nie zużyłam ani kropelki - bo i po co xD
     
    gosiagosia60 lubi to.
  16. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ech ludzie to mają szczęście.;) Ja już dawno wykorzystałam kombajn z " zamku" i florki z tej misji wydłubałam.:(
    został mi tylko kupon na sam kombajn na 24 h. W pandzich pałeczkach mam ostatnie 36h. No i w garnkach, ale brakuje mi do 12 h kombajnu 15 garnków:eek:. Nie kupię garnków. Są za drogie.:oops: Będę aspoleczna tym razem. Kupię jednak trochę kombajnu i siewnika. Ale jutro rano, bo toto rusza z kopyta.

    P.S.Też mam jeden bukiet więcej. xD Pnącza nie skończylam :oops:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nowi mają szczęście ;)
    Ale te maszyny z zamku to są moje ostatnie xD
    Maszyny z garnków wyskubałam na poprzedni event, ten halloweenowy. Garnki dokupiłam, dość drogo wyszło 8)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dzięki, nigdy na wszystko nie starczy, jest tyle misji w spółdzielni z mrocznymi, że jak człowiek myśli że zaraz wszystkie skończy, to dokładają jak teraz dwie nowe misje i alleluja, do końca świata i o jeden dzień dłużej :)

    Do orania przy pełni, trzeba mieć fantazję i pełną sakiewkę :)
     
    Dorota1020 lubi to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Fantazję osobiście posiadam 8)Gorzej z tym drugim -.- A z misji,to ja wydłubuję tylko to,co jest mi potrzebne.;)
     
    pretorianka lubi to.
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Wydłubać to se można pińć złotych z portfela, a misje to się robi całe.

    Jak masz Fantazję, to podsypuj ją tym nawozem Dromaderowym, co masz tony, i wtedy trzy razy szybciej pełnię owalisz :)