Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Nie narzekaj kozy dostałaś różowe , ja żółte , chętnie się zamienię :D
     
    xBabciaEwa, draculik34 oraz toDzasta lubią to.
  2. pierr90

    pierr90 Hrabia forum

    Trzymam również :)
     
    xBabciaEwa lubi to.
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Gratulacje :)
     
    xBabciaEwa i draculik34 lubią to.
  4. -gottin-

    -gottin- Młodszy ekspert

    szczęsciara :D ja robię interesy życia trzy pomarańczowe + badziewie za Żółte i PomarańczowexDxDxD np koziarnia :wuerg:
    Ale zabawa jest. Choc ani jedno, ani drugie mi niepotrzebne
     
    Ostatnie edytowanie: 7 maja 2016
    Wrzosowisko3 i xBabciaEwa lubią to.
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie wiem ile expresów odjechało z mojej stacji, ale sporo.
    I co ? Z ciekawszych to tylko różowa obora.

    A wydr jak nie ma tak nie ma. W sumie to misję z wydrami mam zakończoną z targu, ale odezwał się Miecio i je chce :D

    A na wyspie nie chciały zawitać do mnie czerwone pandy , za to przyszły 3 mrówkojady.
     
    .Robaczek., xBabciaEwa oraz kybek93 lubią to.
  6. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Mam łabędzie :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::D
     
  7. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Łabędzi nie mam,
    Ale na razie dobrze jest - pociągiem przyjechały różowe osły, różowe kozy, zamaskowany warsztacik, żaglownia, zimorodki i pomarańczowe króliki (te odjechały zaraz z powrotem - pomyliły stacje :p), postawiłem następne tajemniczości - zobaczymy co będzie
     
    toDzasta i xBabciaEwa lubią to.
  8. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Puściłam w podróż świnki z ... anakondą. Oby ich po drodze nie zeżarła xD, chociaż tak dają jej po oczach, że chyba dotrą do celu.
    -gottin- niezależnie od efektu to i tak dobry interes. Pozbywasz się nadmiaru, za kilka sztuk masz w zamian jedną.xD
    Jeden pociąg puściłam za 750 i mam w zamian młyn. Po co mi drugi .... ? Jakby co komuś dam, albo .... zacznę szyć spódnice w kratę;) . Ważne, że cztery zakurzone sztuki wymienione na jedną.
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gratuluję :)
     
    xBabciaEwa i Wrzosowisko3 lubią to.
  10. mieczu

    mieczu Baron forum

    gratuluję, u mnie również komplet bahamskich nowości, tylko, że postawiłem w sumie 13 TSów, ba, tygrysów mam nawet dwie sztuki, hehe, podsumowując jestem bardzo zadowolony, gdyż za 195 FL mam wszystkie nowości, co, biorąc pod uwagę cenę pojedynczego pakietu, musi cieszyć, hehe
     
  11. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Ja z pociagu własnie odkryłam: perfumerię, żółtą mleczarnie, pomarańczowe świnie, pomarańczową stajnie, oraz zaglownię ;)
     
    xBabciaEwa lubi to.
  12. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    wow no jestem w szoku. czerwona zagroda dla myszy. czadziorek
     
    aleksandra lubi to.
  13. abask

    abask Komandor forum

    eee... Teraz dostałam żółtą fabrykę farb :(
     
    toDzasta i xBabciaEwa lubią to.
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    kupiłam 3 ts na wyspę,,dostałam mrówkojady,,wyjątkowo brzydka zagroda,,nawet na targu są szare,,ble
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja ciągle puszczam karpie koi z czymś tam, lub same za 750 (na zmiane 500 i 750)
    póki co mam zimorodki, perfumeria, żółte schronisko dla wron, perfumeria, wydry, serownia pomarańczowa, łabędzie, żółta kotlarnia, kaczy staw czrwony, żółte strusie jaja i łabędzi :p
    a za minute kolejny ładunek odkryje... kolejny wsad jedzie, ale ne wiem czy dojedzie przed moim wyjsciem-najwyzej po powrocie załąduje :p
     
    toDzasta, pat3l oraz aleksandra lubią to.
  16. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Wsadz ją w pociąg,aż coś lepszego będzie,trzymam za Ciebie kciuki,bo widzę,że masz jakiś skład towarowy zamiast pendolino:)
     
    Nutka, toDzasta oraz xBabciaEwa lubią to.
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Kolejne pancerniki przybyły. Czerwoności i różowości brak.
     
    benia, 0olimpia0 oraz xBabciaEwa lubią to.
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    o i młyn do mnie dotarł-wolałabym róż :p
     
    xBabciaEwa lubi to.
  19. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Jeju... tak patrzę i czytam co Wy to dostajecie, to normalnie aż mi się włos na głowie jeży... -.-:wuerg: u mnie z pociągu to same żółte rzeczy przyjeżdżają, pomarańczowe strusie i nieskończona ilość estrad dla łosi... no ileż można się pytam, ileż? Ja bym chciała wydry, młyn i zamaskowany warsztacik, a tu co? ehh... :(:eek:
     
  20. m.trusia

    m.trusia Zaawansowany

    Mój pierwszy ekspres, najbardziej mi się podoba możliwość pozbycia z paska niepotrzebnych żółtych i pomarańczowych ulepszeń (zwłaszcza żółtych kurników!) oraz starych zagród z plusem, które mnie okropnie denerwowały, nawet mi wszystko jedno co przyjeżdża, bo jak nie fajne, to oddaje z powrotem, co nie znaczy, że się nie cieszę jak mi coś fajnego przyjedzie, bo dostałam zagrodę dla pancerników, której nie miałam :)


    Czytałam gdzieś, że wersja takiego ekspresu dla drzewek już nie wróci na farmę, szkoda, bo mam mnóstwo drzewek xl, których chętnie bym się pozbyła z paska.. :(


    TSów nie kupuje, nie zależy mi kompletnie na nowościach, ale życzę powodzenia "losującym", zwłaszcza, że sama totka puściłam, w końcu raz się żyje :p


    Żółte kurniki: 0 :D Zagrody "+": 0 xD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 maja 2016
    Nutka i toDzasta lubią to.