Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Szkoda,że nie można odsprzedać BP zbędnych kwiatków za pół ceny i w zamian kupić brakujące :(
    Tak czy siak wszystko "kręci się" wokół fortuny (albo koło, albo kasa) -.-

    Łubin musi poczekać...
     
  2. spinka

    spinka Młodszy ekspert

    Brakuje mi 2 kwiatków ale za drogie są, nie kupię, a po drugie nie mam skąd wziąć florenów. Kino mi od dawna szwankuje.
     
  3. mmisztal71

    mmisztal71 Czeladnik forum

    Myślę, że niedługo będzie można podarować w podarkach, więc jak będą to podeślę:).
     
  4. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Ja się ciesze jak pełnia trwa dłużej niz 24 godziny, bo z tej dobowej moge skorzystać jedynie pare godzin od około 16 - 17 do wieczora, a na drugi dzień to juz prawie nigdy. Czasem tylko zbiore i zasieje juz na następną pełnie, a czasem w ogóle. Zostaje już to co posiałam wieczorem.
    Mam do zrobienia jeszcze dwie misje - Barakula i Nawiedzony zamek - co prawda są już lekko naruszone, ale jeszcze bardzo dużo zostało.
     
    Anetta41 lubi to.
  5. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    już się nie mogę doczekać pełni. może w końcu uda mi się jakąś mroczną misję skończyć
     
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Po przerwie ....

    [​IMG]

    Czy jest jakiś klucz odnośnie częstotliwości i terminów pełni ??
    Może ktoś z Ekipy da znać jak posiada taką tajemną wiedzę ;).
     
  7. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    U mnie pełnia wypada raz w miesiącu :D :p Może BP ma jakiś specjalny kalendarz...:D
     
  8. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    hmm, na farmie, nawet pelnie sa specialne i nie zawsze w czasiexD
     
    eldena i xBabciaEwa lubią to.
  9. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Hura jednak pociąg będzie:)
     
  10. madziula008

    madziula008 Stary wyjadacz

    Z tymi zagrodami będzie o tyle fajnie, że teraz można zdobyć i nowości i kolorowe. :) (W następnych edycjach zagadkowe będą już stare i mniej warte.)

    Edit, ale misja słaba. :/ Tylko wampee do wygrania i trochę TPD, ale za spore ilości zwierząt...
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dlaczego bardziej opłacalny jest tańszy ładunek?Tak samo można zdobyć różowe i czerwone ulepszenia,a są wydry.Czy coś źle patrzę?
     
  12. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    po ile są jakie zagrody - jest gdzieś tabelka?
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Skoro nie będzie mega zagród, to co ja mam wymienić kilka zwykłych zagród być może też na zwykłą :sleepy: Witki mi opadli.
    Szkoda, ale zobaczymy jak to w praktyce będzie wyglądać....może róże będą lecieć :p
    Z Zagród na wyspę cieszę się i pewnie skuszę się na zakup FL:oops:
     
  14. Urszula26

    Urszula26 Czeladnik forum

    W końcu ekspress:D to będzie co wymieniać:)
     
  15. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Ja dla wydr pociagiem sie przejade, mam tyle zagród w pasku, że nie odczuje straty. Zagadkowe na wyspę też zakupię, tylko nie wiem jeszcze w jakiej ilości ;) Florki z kina mam wiec co mi tam ;)
     
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    [​IMG]
    Nie wiem czy widzisz ją. W poradniku jest na początku postu pierwszego. Mam nadzieję, że wartosci się nie pozmieniały. Mógłby jakiś MOD się wypowiedzieć;) I jeszcze interesuje mnie jak to wygląda z fabrykami, czy jest gdzieś jakaś tabela bo chyba można wrzucać do pociagu?
    Jakoś za bardzo nie mam za co sobie pojechać tym pociągiem...:cry:
    EDIT: Dobra znalazłam wszystko:) https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/nieoficjalny-poradnik-farmeramy.10622/page-2
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2016
  17. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Są 4 rodzaje zagród, najnowsza to: Zagadkowe zagrody tropikalne "Topaz"

    [​IMG]


    Można będzie uzyskać z nich:
    - pomarańczowe (zagroda klasyczna ++), czerwone, różowe ulepszenie zagrody
    - żółte i pomarańczowe ulepszenie warsztatu
    - wybieg dla tygrysów
    - wybieg dla mrówkojadów
    - zagroda dla czerwonych pand
    - jezioro flamingów

    a Express San Gigantica lipa:( tylko 2 rodzaje ładunków
    Nie ma do wygrania Mega zagród a liczyłem na mega chlew i mega stajnie pomarańczową.

    [​IMG][​IMG]

    Dobrze że nowe zwierzęta na Baha nie trzeba odkrywać za ZB bo ich akurat mam 11 szt:(

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 maja 2016
    niesamowitusia lubi to.
  18. m.trusia

    m.trusia Zaawansowany

    [​IMG] [​IMG]

    Co to jest Młyn?
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Warsztat dla wiewiórek;)
    [​IMG]
    Jeżeli się nie mylę był najpierw do zdobycia w jakimś evencie, później dodatkowo w ekspresie.
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Młyn warsztacik dla wiewiórek