Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ogi zgadzam się z tym co piszesz ale pomimo wszystko wolałabym być po stronie tych, którzy trafili :)
     
  2. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Oj tak, te znikające ilości ofert bez odświeżania strony.
    Magia w czystej postaci.
    V. ty nasz czarodzieju.

    Jeślibym kupował to pewnie też chciałbym trafić nowości i znalazłbym plusy, choćby większy przyrost PD/TPD, ale skoro nie kupuję to też się ich doszukuję i mi pasuje niższa cena i szybsze wykonanie misji w spółdzielni. Również podczas GT wartość ich spadnie.
    Więc jak to się mówi, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 kwietnia 2016
  3. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Tak wszyscy piszą, że kupują i kupują, i też dostałem "owczego pędu" i kupiłem. A co. Aż cztery. W tym jedno z plusem na baha. Rano zobaczymy co się wykluje...


    Edit: A skąd mam wiedzieć, która sadzonka na baha jest z plusem, skoro opisy się nie mieszczą w całości?!
     
    Ostatnie edytowanie: 9 kwietnia 2016
  4. kamilcia4666

    kamilcia4666 Hrabia forum

    kurcze kupilam jedna sadzonke jeszcze jutro sie dowiem co bedzie licze ze teraz dostane dereń
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Hmmm tak patrzę na te wczorajsze sadzonki i takie amherstie xxl nie są takie złe :) zarówno one jak i tamaryndowiec i baobab w wersji xxl dają lepsze tpd niż moringa no i owoce jeszcze są w zbliżonych cenach na targu :) to duży plus w porównaniu z poprzednimi tsami w wersji xxl, które były bardzo marne jeżeli chodzi o pd :)
     
  6. Biedronka

    Biedronka Zaawansowany

    4 na farme, 4 na bahame bez plusa i idę spać i długi paciorek może coś wymodlę ;) dobrej nocy......
     
    talarek1961 lubi to.
  7. aluuskaxd

    aluuskaxd Czeladnik forum

    9 normalnych na wyspe i 2x nerkowiec ;);)xD drzewo grejpfrutowe, tamaryndowiec XXL, Baobab XXL ,cendrat XXL, ostrokrzew XXL z ciekawych 8)

    także nie trzeba od razu z plusem brać sadzonek żeby wyszły nowości.. :D
     
    Nutka, 0olimpia0 oraz talarek1961 lubią to.
  8. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Witam.
    Dlaczego sadzonki z eventow nazywasz mizeria? Nie lubisz ogórków ze śmietaną?
    Kupilam pakiet 15 Andy Plus i mam jarząb domowy, tabeluje i dereń oraz jarząb xxl *2, japońskie drzewo wiśni owe xl *2, japońskie drzewo wiśni owe xxl, górski jalowiec, klon cukrowy xxl, poziomkowiec xxl *2, poziomkowiec xl, model xxl i nie chcianego migdalowca xxl. Co prawda się przyda, teraz jak jest Leniwiec.
    Teraz na polu dojrzewa 10 kolejnych sadzonek zwyklych "Andy" Plus. Na dziś tyle, myślę, że jutro jeszcze dokupię.

    p.s. pisanie z urządzenia dotykowego na forum jest trudne i irytujace. Mam nadzieję, że nic nie z maluje! :)
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ogórki ze śmietaną są dobre, ale trudno sobie nimi pojeść. Tak samo jest z sadzonkami w nagrodach. Fajnie że są, ale tylnej części ciała nie urywają :)
     
  10. jacekf

    jacekf Komandor forum

    [QUOTE="MOD_Zgredek*, post: 1042160, member: 27008Ogórki ze śmietaną są dobre, ale trudno sobie nimi pojeść. Tak samo jest z sadzonkami w nagrodach. Fajnie że są, ale tylnej części ciała nie urywają :)[/QUO

    ta czesc o tylnej czesci ciala......... ok......xD
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Żadnej innej też nie urywają ;)
    Początkowo to faktycznie było coś - TS w nagrodach - łał łał łał. Ale dziś? Jest tego tyle, że spowszedniało. To raz. A dwa - na ogół trafiają się w nich dość kiepskie pozycje.
     
    Anetta41, janekkostuchna oraz AgiFarm83 lubią to.
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Potwierdzam. Odkryłam 12 TS-ów z ostatniego eventu i wyszła kiszka:wuerg:
     
    Anetta41, eliza9070 oraz talarek1961 lubią to.
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No właśnie u mnie tak samo. 12 drzewek na farmie, 12 na wyspie i właściwie to nadają się tylko na GT do wsadzenia w balon (chociaż i tam szkoda miejsca), albo do podarowania potrzebującym.
     
    Anetta41 i janekkostuchna lubią to.
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Franek się spisał:inlove: Dał mi przed północą 20% PD i po północy też 20% PD :D Za chwilę koszenie z leniwcami:music:

    Mnie jedynie zaskoczyły tajemnicze zagrody z tego eventu. Dostałam łabędzie (nie miałam) i różowe kameleony, które powędrowały do paska. Kiedyś się przydadzą ;)
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To pięknie. Ja nie zostałem tak zaskoczony :) Trafiły mi się gołębie, dziobaki, koguty, pomarańczowe króliki i gęsi oraz pomarańczowa wytwórnia guano.
     
    Anetta41, eliza9070 oraz AgiFarm83 lubią to.
  16. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jednym słowem guano :sleepy: ;)
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    i to pomarańczowe xD
     
  18. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Lepiej takie niż zwykłe albo żółtexD
     
    Anetta41 i eliza9070 lubią to.
  19. mieczu

    mieczu Baron forum

    Mix pod tytułem: "Misie nie chce spać" :p
    [​IMG]
     
  20. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    A mnie już kota obudziła.....
    [​IMG]