Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    witaski dziubaski:D
    no to mamy dziś TSy.................
    ja zamierzam kupić po 8 szt. z plusem,bo nie mam szczęścia do TSów,więc może teraz będę miała więcej szczęścia....................
    wie ktoś o której godz. zaczyna się ten event,bo nie mogę znaleźć info????????????
     
  2. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    Witam :)) podobno o 18 ma być event
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki za info:*
     
  4. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ewuś witaski dziubaskixD
    Event o 18-ej się zaczyna;)
    Ja nie kupię i nie posadzę ani sztuki:p
    I to nie z powodów o jakich wielu pisało,że np.brak kasy realnej,brak szczęścia w ts-ach czy co tam jeszcze...
    Bo akurat i jedno i drugie u mnie w całkiem dobrej kondycji ostatnio:D
    Nie kupię bo:
    1.mam już dość zalegających rozmaitości w pasku:p,których nawet podarować ostatnimi czasy nie ma komu bo nowi chcą różowatości,unikaty lub najnowsze ts-y tak "od ręki" i z biegu;)

    2.mam też dość blokowanych po x-miesięcy* "nowości",które nawet jeśli kupię i trafię-nie mogę ani podarować ani wymienić na coś sensownego czy poszukiwanego a po kilku miesiącach ta nowość już taka "nowa" nie jest,traci na cenie i wartości albo też jest do zdobycia w jakimś evencie:p i nawet tych,którym obiecałam już tak nie cieszy:(
    3.Zdobycie nowości dla zrobienia 1 misji czy nawet zarobienia jakiejś "sensownej" kwoty pikselowych SG za moje realne złotóweczki
    nie bawi mnie wcale ;)bo Sg zarabiam w zupełnie inny sposób(jest tyle możliwości na farmiexD) a misje robię wedle uznania właśnie za te zarobione SG gdy "nowość" potanieje:)

    Dodam tylko,że nie jestem przeciwnikiem zakupów w grze,wiem że abyśmy mogli grać "za darmo" -"ktoś" musi "coś" kupić przynajmniej od czasu do czasu;)
    Jednak moje "coś" póki co się skończyło:D
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Bez kupowania na pewno da się grać:)
    ale szkoda, że coraz bardziej psują tę grę. Nie kupowałam pakietów ale po kilkanaście sadzonek, lubiłam ich odkrywanie i zawsze się ucieszyłam jak coś nowego wpadło. Po 10 FL jednak kupować nie będę:(
     
  6. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    To podobnie jak ja-nie dla samego Miecia;)ale bardziej dla zabawy przy odkrywaniu i ewentualnej "radochy" z nowościxD
    Jednak nadmiar nowości pojawiających się w grze z równoczesnym nadmiarem blokad wszelakich sprawił,że radości szukam w realu:) a dodatkowo gra przez to zaczyna mi się kojarzyć z jedna taką,która już BP dochodów nie przynosi:(;)
     
    Nutka, Anetta41 oraz bacowa70 lubią to.
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Po 10 fl, to tylko większa szansa na nowość:)
     
    Anetta41 lubi to.
  8. grzegorz1311

    grzegorz1311 Forumowy żółtodziób

    witam gdzie moge zglosic problem taki: zakupilem abonament na mlyn na 30 dni,a do konta dopisano tylko 24h
     
  9. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Jaka może być satysfakcja z kupienia tych ts za gotówkę?:music: dla mnie zerowa!!! Później na forum chwaląc się jakie to nowości nam w ręce wpadły.. , jasne czym więcej wydamy kasy tym większa szansa , w końcu coś się trafi.. ale czy kogoś to obchodzi!!!!?8)
     
    panoramaogrodnicza, Anetta41 oraz abask lubią to.
  10. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Musisz zgłosić się do PT, u dołu pod ramką gry jest link do PT.

    Jak nie chcesz to nie musisz tego czytać.
     
  11. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.
    Nie widzę nic w złego w pochwaleniu się na forum, kto ile kupił i co wyrosło.
    Do tego jest to forum i poszczególne wątki.
    Jedni pokazują jakie to im mixy wychodzą, inni prezentują swoje farmy.
    Tak jak powiedziała zzizzie liczy się zdrowy rozsądek.
    Każdy sam ocenia czy mu się to opłaca, czy go na to stać.
    Jedni podchodzą do tego strategicznie, drudzy liczą na szczęście, a jeszcze inni powiedzą, a kto bogatemu zabroni.

    Znam Cię z forum i wiem że długo grasz.
    Po kilku latach grania zgadzam się z tym że teraz nie muszę nic kupować. Sam, dzięki modom i pomocy technicznej od dwóch lat nie kupiłem prawie nic za gotówkę(wyjątek GT- łącznie jakieś 30 zł).
    Tylko że gra się zmienia, tak samo jak zmienia się nasze zdanie i podejście do samej gry.
    Mi również łatwo się mówi że mogę grać za darmo, bo mam to, czego nie da się już zdobyć np. wielkich drzewek z nawozami(137), a stan sianogroszy pozwala na zakupy na targu najdroższych towarów.
    Tylko że większość graczy nie posiada tych dóbr, dla nich kupno TS jest szansą na szybki zarobek a to sianogrosze w tej grze są receptą na bezgotówkowe granie.
    Nieliczni po kilku latach grania mogą powiedzieć że nie wydali na tę grę ani grosza, większość z nas na jakimś etapie gry inwestowała w grę dzięki czemu teraz śpi spokojnie.
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zgoda, te radości w realu są zdecydowanie ważniejsze ale przecież po to gramy, żeby i tutaj się ucieszyć, bo inaczej to po co wchodzić na farmę.:)
    Ja tam swoją lubię i cieszy mnie jak się rozwija.:)
    No właśnie za 10 FL to tylko większa szansa na nowość - czyli za 5 FL to tylko mniejsza szansa na nowość;):)
     
    azikowo, Nutka oraz Anetta41 lubią to.
  13. abask

    abask Komandor forum

    Ja mam 2 wielkie drzewa haha ;)) Sianogroszy, po tylu latach, mam na koncie 37 mln ( bardzo mało)
    Wielu rzeczy nie mam ale nie ubolewam nad tym ;) W ostatnim czasie zdarzyło się wiele w moim życiu co utwierdziło mnie w przekonaniu, że od gry ważniejsze jest to, co za oknem, rodzina, zdrowie...
    Wpadam rano... Zbieram owoce z drzewek i tyle mnie widzieli ;)))
    Eventy robię ot tak... Bez spinki jak dawniej. Skończę to dobrze... Nie to też się świat nie zawali.
    Korzystam z pomocników zdobytych w zadaniach. Jak uzbieram FL z zadań ( bo kino to wielka porażka) to kupuję kombajn w eventach. Jak już FL nie będzie i kuponów też nie to nie będę grać ;)
     
    talarek1961, __BiAłY__ oraz Anetta41 lubią to.
  14. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Nie mam aż takiego parcia na nowości, wolałabym xxl z wyższego poziomu na Bahamie:)
     
    Nutka, Anetta41 oraz bacowa70 lubią to.
  15. mdobra1

    mdobra1 Czeladnik forum

    A ja modyfikuję mój coeventowy model zakupu: zamiast jak dotychczas po 30 szt zwykłych sadzonek na wyspę i na farmę (zakup 2 x150 floremów po 18 zł) - kupie tylko 150 flrenów + 40 mam uciułane - zakupię jeden pakiet 15 sadzonek plus i 16 zwykłych i zobaczę, co wyrośnie. Jeśli nic, to ewentualnie dokupię - popatrzywszy uprzednio na statystyki ;)
     
    Anetta41 lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Zanim napiszesz do PT zwróć proszę uwagę czy patrzysz na czas w zegarze eventowym - tam gdzie jest pokazany czas mini-eventu, czy w swoim herbie - tam gdzie są sloty na bonusy oraz widoczny jest czas zakupionego turbo-młyna.
     
    Peonia lubi to.
  17. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    No to mamy podobną strategię:)
    Po wbiciu 100 poziomu na farmie PD przestały mnie interesować, choć teraz patrząc wstecz równie dobrze mogły przestać mnie interesować po odkryciu jaskra na 96 poziomie.
    Z wyspą było ciekawie do momentu kiedy pan V. nie podarował graczom ZB w evencie.
    Oczywiście najbardziej skorzystali gracze z długim stażem którzy mieli atrybuty aby wycisnąć z tamtego eventu jak najwięcej złotych bananów.
    Mi bez większego spięcia udało się zdobyć 200, co łącznie daje 410 bananów na chwilę obecną.
    Nie posiadam itemu, który daje ZB, ale jak widać z perspektywy czasu nie jest on, przynajmniej mi, do niczego potrzebny.
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    Mam blisko 400 bananów i każdego dnia się zastanawiam na co mi one ;)))
    Też nie mam tego itemu ;)

    Od 13 kwietnia może się zdarzyć, że jeszcze mniej będę grać bo synowa wraca do pracy i będę miała 14 miesięcznego wnusia pod opieką. Wygląda na to, że będę miała miły odwyk ;)
     
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ależ ja się ze swojej także cieszę,bardzo ją lubię i rozwijam wedle swojego planu;),inaczej by mnie tutaj nie byłoxD
    Tyle tylko,że na jakiś czas(dłużej nieokreślony)mam po prostu węża w kieszeni jeśli chodzi o BPxD
     
    Nutka, toDzasta oraz bacowa70 lubią to.
  20. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Nie ukrywam, że u mnie też dzieci miały wpływ na to, że już gram bez spinki.
    Teraz młodsza jest w przedszkolu, to mam czas żeby coś na farmie ogarnąć;)
     
    zzizzie i toDzasta lubią to.