Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Arczi999

    Arczi999 Fanatyk forum

    A ja nie kupowalem, nie kupuje i kupowac nie bede TS-ów. Szkoda na to pieniedzy. Te "nowosci" w przyszlosci zawsze sie zdobedzie w G&T lub z eventów. Kase wole przeznaczyc na inne rzeczy w realnym zyciu, niz na pare pixelków ;)
     
  2. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Czy BP ma nas za idiotów wielkich , daje tajemnicze sadzonki a w nich same stare drzewka , a nowe drzewka są wycofywane po krótkim czasie - uwazam że kiedys było lepiej dostawało sie dane drzewko po przejściu poziomu , albo zrobieniu całego eventu to było sprawiedliwe, teraz mamy z tego wielkie [ciach] . Nie każdego z nas stać aby kupować florki i za nie tajemnicze sadzonki albo zagrody.Może tak by ktoś pomyślał o tych najbiedniejszych graczach w BP.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Post edytowałam. Wulgaryzm kropkowany to nadal wulgaryzm, a takich na forum nie piszemy. MOD_Saphire
     
    dantic3, rafsta33 oraz __BiAłY__ lubią to.
  3. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    Niedługo event Bingo może wtedy nowe TS pojawią się w nagrodach zgodnie z tym,ze Bingo to nazwa loteryjki
     
    dantic3 lubi to.
  4. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    O ile sadzonki potraktuję ciepłym porannym strumieniem, o tyle z ogłoszenia o abonamencie się cieszę, bo dwa dni temu mi się skończył, a potrzebny :p
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Czy ten pakiet z plusem to 15 sadzonek plus gwarantowana nowość?

    Czy jak zakupię sadzonki na Bahamę, postawię je po aktualizacji na wyspie i odblokuje nowe drzewa to mam szansę aby je dostać z tych sadzonek? Wiem, że było to już poruszane kiedyś tam ale chciałbym mieć pewność, dlatego proszę Ekipę o dokładne sprawdzenie :)


    Na pewno na plus jest wycofanie xlek chociaż obawiam się czy xlki np baobabu nie będą pojawiać się hurtowo xD
     
  6. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zależy od tego czy co ma się wykluć z sadzonki jest zakodowane już przy zakupie, czy tuż po posadzeniu a może dopiero przy odkrywaniu:)

    Nie mam nic przeciwko abym dostała jakiegoś baobaba xl, bo mam tylko jednego na wyspie:)
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  7. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Właśnie mam to samo - na strachy i kwiatki chętnie bym się wymieniła :(
     
    dantic3 lubi to.
  8. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ten nowy pomysł z sadzonkami mnie do nich zniechęcił.Wychodzi na to że podrozały o 100% a nie daja gwarancji tylko szanse nowosci,a jak sie kupi po 5 florkow to szansa bedzie prawie zerowa.Szkoda bo lubiłam sadzonki,choc tak po prawdzie nie są po nic potrzebne, na poczatku jedno zadanie w spółdzielni gdzie potrzebne po 100szt nowosci,a później mozna je wyrzucic do smieci,bo cena na targu spada z powodu ich nieprzydatności.Zauwazyłam że coraz wiecej kasy wydaję na gre,więc chyba czas zrobić rachunek sumienia i poucinać co niepotrzebne i bezsensowne.Wolę wydać kasę w realu,gdzie widzę co kupiłam,a nie na co mam szanse.Ostatnio jak zobaczyłam swoich stajennych których kupiłam 10szt ,a usłyszłam od kolezanki co ona dostała tez kupując 10szt byłam w szoku.Ja dostałam starocie a ona 2 borsuki,jedne wydry,łabedzie.I gdzie ta losowosc?Tak samo jest z sadzonkami,ona dostaje zawsze nowosci,a u mnie z tym problem,a w koncu wydajemy te same pieniadze.Miałam zaplanowane juz wydatki na sadzonki,ale dam sobie spokój,kupie tylko pare sztuk dla zasady i luzik:))))
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    o ile z przyjemnością przeczytałam,że znikają drzewa xl zwykłe, o tyle jestem porażona pazernością firmy na kasę i to mi się juz mniej podoba
    Koszt zakupu będzie wynosił:
    - zwykła tajemnicza sadzonka - 5 FL
    - tajemnicza sadzonka z plusem - 10 FL o_Oo_Oo_O
    - pakiet 30 zwykłych tajemniczych sadzonek - 210 FL
    - pakiet 15 tajemniczych sadzonek z plusem - 110 F
    o_Oo_Oo_O

    czyli mamy coś w rodzaju kumulacji multi multi czy jak to się tam nazywa w totku

    wiem sama nie raz pisałam,że gra musi na siebie zarobić itd, ale są granice, które ostatnio jak dla mnie sa przekraczane, wypadajki po 9 florków za 1szt w evencie wielkanocnym, teraz aby zwiększyć swoje szanse trafienia nowości należy kupić TS z plusem, czyli już wiadomo,za 5 florków badziew będzie
    nie dziękuję,a chciałam kupić tym razem, ale 100 % podwyżka przekonała mnie do zaciśnięcia kieszeni i wycofanie starych nowości, których jeszcze nie mam :oops:

    a to i pewnie stajenny będzie z plusem za bagatela 30 florków o_O

    TM jeszcze kupuję i kręcę SP, ale SP za to nie kupuję

    olkaa001 widzę,że przemyślenia i doświadczenia mamy te same xD>:(
     
  10. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Jeżeli mam tak dostać coś z tego typu jak w ostatnim evencie to sory podziękuje za starocie , dość dużo ich zalega mi w pasku.zeby chociaż jeden borsuk wyszedł nic albo nowe drzewko jeżeli ktoś reflektuje na xxl to w następnym gt wymienie sie chętnie za jakąs nowość.
    ,:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    borsuk nie mógł wyjść, bo najwyższa zagroda z eventowych TS to łabędź
     
  12. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Niedługo kupując super pasze bedziemy mieli szanse na jakis przeskok,oczywiscie za jakąś dopłatą;)
    I już ciekawa jestem stajennych,jakie pakiety nam szykują;)
    A licencje na wymiane w balonie,uuuuuu tu tez jak damy wiecej szansa będzie większa na trafienie okazji;)
    Aż łezka mi staneła w oku nad tyloma dobrociami:cry:
     
  13. rafsta33

    rafsta33 Okazjonalny autor

    świete slowa. ja juz nawet nie wiem jakich drzewek mi brakuje. przesada z tymi nowosciami :( zawsze mozna cos wymyslec wiecej. np w TS cie ma zagrogy chrzaszczy gnojakow czy zagrody komarow albo pijawek z jeziora BP
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    ja chce bardzo xD
    jak tylko wprowadzą, sam kupię po 20 pakietów xD
     
  15. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Hmmm wątpię ... Grejpfruty będą "w cenie", bo teraz w TS-ach pojawią się ostatni raz (podobnie jak jałowiec górski).
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2016
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ to nie ma nic wspólnego z "biedą" o_O
    Takie sformułowanie brzmi jak apel o podjęcie działalności charytatywnej, a przecież nie o to tu chodzi.
    Czy kogoś stać na te tajemniczości, czy nie, to jest naprawdę nieistotne - moim zdaniem liczy się coś, co się wabi "zdrowy rozsądek" (owszem, istnieje coś takiego).
    Mogę kupić... nie kupię, bo nie widzę sensu takiej inwestycji.
    I tyle, moje możliwości finansowe nie mają z tym nic wspólnego, naprawdę.
     
  17. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Witam, widzę,że znowu rozgorzała dyskusja nad cenami sadzonek i stajennych. Zastanawiam się tylko komu i czemu ma to służyc, skoro niedługo po rozpoczęciu eventu, na forum ukazują się fotki ile to ktoś dostał nowości z zapełnionym całym polem np. drzewek ts-owych i przechwałki ile nowości wpadło.
    Już dawno stwierdziłam, że nie ma sensu kupowac nowych drzewek czy zagród i wcale nie zabiegam o nie, zadania pokończę jak potrzebny do nich towar stanieje lub wcale nie skończę i też będzie. Jestem zdania, że tak długo będzie BP wymyślało coraz droższe ceny ts-ów jak długo będzie na nie popyt. Takie jest prawo wolnego rynku.
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    Kolejny pomysł na zarabianie kasy... Tfu! Wróć! Na wyciąganie kasy.
    Od paru lat nie wydaję kasy na grę i dobrze mi z tym.
    Pamiętam jednak czasy, kiedy nawet należałam do grupy obdarowanej itemem ( który gdzieś mi się teraz zapodział) Wydawałam dużo kasy na grę i dzisiaj żałuję. Równie dobrze gra się bez inwestowania złotówek. To, że nie mam jakiś zagród czy drzewek to żaden problem bo i tak większość czasu wszystko siedzi w pasku.
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Przed ukazaniem się ogłoszenia o sadzonkach miałam nawet zamiar kupić ich kilkanaście. Zagród już od dawna nie kupuję ale przy sadzonkach jeszcze mnie zatrzymali - do dzisiaj.
    Wprowadzenie kolejnej nowości sprzedaży, spowodowało zwiększenie i tak już dużej losowości. Za 5 FL/szt. z założenia powinniśmy dostać same starocie, a za 10 FL/szt. szansa na nowość jest i tak niewielka.
    Dotychczas nawet jak nie wpadła nowość, to jakoś te 5 FL za sadzonkę tak nie bolało, a teraz przyszedł czas na decyzję o nie kupowaniu żadnych TS.
     
  20. abask

    abask Komandor forum

    Bardzo dobra decyzja ;)))
    Bez kupowania też się da grać ;)