Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Poczytałem sobie o kolejnych , nowych TS-ach i zmianach.
    Plusy , mega ciekawe pakiety 8), zwiększenie prawdopodobieństw , brak zwykłych XL.
    Wychodzi na to ,że naprawdę Farmery coraz bardziej ogarniają i na szczęście kupują mniej tych nikomu niepotrzebnych nowości , cieszę się.
    Mam nadzieję , że nikt się nie złapie na kolejne chwyty i nie będzie próbował jak świetnie te plusy wylatują.
    Pewnie kolejny będzie stajenny , z plusikiem za skromne 30 FLorków sztuczka.

    Zapomniałbym , jest też oczywiście genialna misja z powalającymi nagrodami (świetliki - huuuuura) i ogromnymi ilościami owoców do oddania.
    Serwery chyba nie wytrzymają tego ruchu na targu8).

    Bry nie ze mną te numery.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2016
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pytanie mam w związku z tą rewelacyjną nowiną.
    Pakiecik taki za 210 florków to już nie będzie zawierał tej jednej gwarantowanej nowości...? 8)
    Wolałabym wiedzieć, co tracę nie kupując 8)xD
     
  3. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Przepraszam, że ja tu tak banalnie z pytaniem "ale o so chozi", bo nie ma poradnika, a to mój pierwszy raz. Czy w tym mini evencie z TS można je tylko kupować za FL, czy będzie możliwość zdobyć za zadania? Bo z kasą - jak to u czeladnika - krucho ;)
     
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Myślę, że tak właśnie jest jak piszesz zzizzie - pakiet z gwarantowaną nowością znikł.
     
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Został gwarantowany :

    pakiet 30 zwykłych tajemniczych sadzonek - 210 FL

    210 - 30x5 = 60 FL (ta kwota gwarantuje nowość).


    pakiet 15 tajemniczych sadzonek z plusem - 110 FL

    110 : 15 = 7,33

    Natomiast pakiet plusowy daje TS-a za 7,33 FLorka , tak promocja , bez pewniaka.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2016
  6. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Rozumiem że nerkowca będzie można dostać tylko w wykupionych za floreny TS-ach?
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ja to liczyłam deczko inaczej ;)
    15 szt. x 5 FL zwykła = 75 FL
    pakiet "Plus" 15 szt = 110 FL
    110 - 75 = 35 FL tyle płacimy za większą szansę na nowość xD
    A jeżeli porównamy pojedyncze sadzonki zwykłe i z "Plusem" to jeszcze lepiej wyjdzie(my) : 15 x 5 = 75 i 15 x 10 = 150
    150 - 75 = 75 FL za większą szansę przy zakupie 15 szt. sadzonek..... to ci dopiero interes xD
    ..... "losowość i szanse"według BP wszyscy znamy xD:cry:

    _______________________________________________________________
    Możemy zakładać, że tak jak z poprzednimi TS-ami bywa, tak i z tymi będzie tak samo tzn. będą za jakiś czas nagrodą w evencie.
    I wtedy przy odrobinie szczęścia mamy możliwość zdobycia np.nerkowca.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2016
  8. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Nerkowiec będziemy stawiać na bahama??
     
    Anetta41 i gretag lubią to.
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak, na bahamie:
    "Tajemnicze sadzonki na Wyspę "Skellig":
    Pojawią się również NOWOŚCI: Nerkowiec "
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    pakiet 15 tajemniczych sadzonek z plusem - 110 FL

    Wydaje mi się , że to jest kluczowe info , za 110 masz sadzonki tylko i wyłącznie z plusem , czyli kupujesz je w promocyjnej cenie jak liczyłem wyżej - 7,33 FL zamiast 10-ciu.
    Oczywiście bez pewniaka.

    Także pozostanę raczej przy swoich wyliczeniach ;).
     
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dla mnie "kluczowe" jest to, że płacić trzeba 35 FL za szansę xD
    Ale ..... jak "liczył tak liczył" .... to ile sadzonek kupujesz xDxD:p
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    No w sumie masz rację , jeżeli liczyć je jak normalne xD , ale to aż 15 prawie pewnych szansxD:cry:xD.
    Żeby był balans to z 3 te duże i z 6 z plusem , razy 2 oczywiście , bo Bahę też trzeba dopakować :p.
     
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    To i ja tak dla balansu tyle kupię .... a co:pxD
     
  14. -Gosinka-

    -Gosinka- Okazjonalny autor

    Wycofują już TS na Baha grejpfruta, którego nie było nawet G&T (bo nowość - był w TS od 16.10.2015). To jak go [ciach] zdobyć?

    Post edytowałam. Proszę nie używać wulgaryzmów na forum. MOD_Saphire
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 kwietnia 2016
    Anetta41 lubi to.
  15. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Koszt zakupu będzie wynosił:
    - zwykła tajemnicza sadzonka - 5 FL
    - tajemnicza sadzonka z plusem - 10 FL
    - pakiet 30 zwykłych tajemniczych sadzonek - 210 FL
    - pakiet 15 tajemniczych sadzonek z plusem - 110 F



    Czyli znowu w promocji można dostać coś, co taniej się kupi bez promocji :D

    Czy producent gry ma wszystkich za idiotów, że nie umieją liczyć, 30 sadzonek x 5 florenów = 150 florenów
    to jaki sens jest kupić je za 210?

    Ta gra coraz bardziej schodzi na kup, kup, kup.... Szkoda, że producent nie widzi, że jest coraz mniej graczy, a swoją polityką KUP (za pieniądze) tylko odstrasza graczy. Inne podobne gry nie są tak nastawione za kasę... Na targach jest coraz mniej ofert, ciekawe dlaczego? Czyżby nie miał już kto wystawiać?
     
  16. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    W następnym G&T:)
     
  17. -Gosinka-

    -Gosinka- Okazjonalny autor

    Tja.... pożyjemy zobaczymy. Doczekam się tak jak i perfumerii... Na świętego NIGDY.
    Przepraszam MOD-a, nie sądziłam że takie słówko jest niedopuszczalne z racji swej powszechności i lekkości :)
     
  18. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Mam grejpfruta i jest mi niepotrzebny więc napewno będę go wystawiać. Niech reszta też kończy misję w spółdzielni:)
     
  19. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    joj ta joj nic tylko kupowac i czekac, a moze tak lotto z plusem dolacza, mi to xD, poczekam, poczytam i to mi wystarczy, a majatek we florkach zostawie nietkniety, jakie to szczescie ze zmadrzalam i tu uklon dla myszy xDxDxD
     
    talarek1961 lubi to.
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja moze kupie kilka sadzonek, jak bedzie mi sklep po drodze :p