Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Czyli zzizzie bankrutem zostałaś na farmie;) no tak napisałem, aby przypomnieć sobie dawny dreszczyk emocji związany z G&T...event był średnio raz na pół roku a czasem dłużej się czekało...i jak to fajnie było otrzymywać wiadomości o co wzbogacała się nasza farma.........to tak w miarę jedzenia to niestrawności można dostać;)....pozdrawiam
     
    zzizzie lubi to.
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bankrutem to ja jestem zawsze - w każdym razie jeśli chodzi o te święte (nie)potrzebności dla Miecia albo do jednej jedynej nieatrakcyjnej misji.
    No i itemy też zgarniam w starannie wybranych eventach tylko po to, żeby w pierwszym możliwym terminie przekazać je w godniejsze ręce.
    Niczego nie sieję, nie sadzę, nie hoduję... czasem zużywam trochę SP, a oazowe dziwolągi sprzedaję, żeby mieć na zakup marchewki i orchidei, kiedy znowu będą potrzebne w evencie.
    Więc mam nawet całkiem sympatyczną kwotkę na sianogroszowym koncie... oraz jestem otwarta na rozsądne propozycje, czyli mogę wydać realną kasiejkę, jeśli mnie firma przekona, że warto.

    Oczekiwanie na G&T (zwłaszcza początki poczekalni) wyciska mi z oczu strumienie łez ;)
    Ale niestety wiem, że to se uż ne wrati (to już nie wróci, podobno czeski, z wiekowego dowcipu ociekającego zakazanymi treściami).
    Teraz G&T jest często i bez sensu - chyba że ktoś lubi dziś wymienić różowe psy na kasztanowego farmera tylko po to, żeby za dwa miesiące wymienić kasztanowego farmera na różowe psy.
    Mnie by to nie bawiło 8)
    Nawet gdybym miała te psy oraz gdybym jeszcze miała farmera - oczywiście oddałam go za friko przy pierwszej okazji xD
     
  3. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    BRY a ja muszę powiedzieć tak wymieniłem co chciałem :inlove: choć gram teraz rzadko. Mam taką cichą nadzieje że kiedyś choć raz G&T będzie można wymieniać i wysyłać wszystko xD, a wymiana typu oferuję jedną rzecz a żądam 10 szt i więcej to :wuerg:
     
    zzizzie lubi to.
  4. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Tak się teraz zastanawiam....zamyślam....co nas starszych:pgraczy trzyma jeszcze w tej grze. Eventy nie bawią bo to sianie i zbieranie bywa nudne...ale siejemy i zbieramy....G&T nas napawa już wstrętem, bo wymieniamy w kółko to samo - chyba dla samej wymiany:p...ale,żeby nie było marudnie i bardziej optymistycznie znalazłem jedną z odpowiedzi.....trzymają nas tu całkiem sympatyczni i dowcipni ludzie:) Pozdrawiam
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Mnie przez jakiś rok chyba w grze trzymało forum xD
    Później przestało... a teraz to raz tak, raz tak.
    Sama gra nie jest nawet taka znowu nudna, lubię strategie ekonomiczne - ale zdecydowanie jest za łatwa, pozbawiona wyzwań, przewidywalna, sztampowa. A takich wad to ja nie wybaczam, zwłaszcza tego braku wyzwań.
    No więc tak się jeszcze obijam po obrzeżach tego odpływu... aż wreszcie ostatecznie spłynę do fascynującej i mrocznej kanalizacji 8)
     
    kufynka, smerf41 oraz wolf031973 lubią to.
  6. kpiotreq

    kpiotreq Młodszy ekspert

    Mialem dluga przerwe (pewnie znowu bedzie) i mnostwo mnie ominelo. Wielu itemow, pnaczy itd juz nigdy nie zdobede, ale G&T jest dla mnie nieocenione. Zdobylem wiele drzewek i zagrod. A dzisiaj udalo mi sie w wymianie zdobyc Zaglownie. Niestety nie mam nic na tyle wartosciowego, zeby wymienic sie za estrade losi. To ostatnia specjalna zagroda, ktora jeszcze mozna w GT wymienic, a ktora w zaden inny sposob nie jest dostepna. Moze sie uda nastepnym razem ;)
    Tak czy inaczej to naprawde spora szansa dla takich jak ja.
    Chcialbym tylko, zeby udostepnili stare itemy do wymiany, chodzi mi tu o kapitana stracha. Mialbm komplet na pnacze. Wystarczy, ze juz pnacza muzycznego nie zrobie :(
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Żaglownia, estrada... dla Miecia, tak...? Tzn żeby mieć...?
    Bo przecież tak naprawdę to do niczego nie jest potrzebne... a produkty jakby co znacznie wygodniej jest po prostu kupić na targu xD
    Ech, ten Miecio kręci grą... mam nadzieję, że może przynajmniej Chińczycy go zaproszą do Rady Nadzorczej 8)xD

    EDIT: ta paskudna estrada gdzieś mi się tam poniewiera w pasku, napisz sówkę ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2016
  8. lew13-70

    lew13-70 Forumowy żółtodziób

  9. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

  10. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  11. ilcia1231

    ilcia1231 Forumowy żółtodziób

    mam do wmian drzewko grejfrutowe i zagrody dla łabędzi a tu lipa nie d asie ::((
     
  12. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    łabędzi nie można wymieniać bo mam i chciałam sie zamienic
     
  13. -dzieciatko24-

    -dzieciatko24- Czeladnik forum

    a prywatnie nie można przesłać?
     
  14. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    tego nie wiem nie korzystam z tej formy wymiany
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A cóż to znaczy "prywatnie przesłać"...?
    Spakować i na pocztę zanieść...?
    Nie można wysyłać łabędzi podczas tego G&T i tyle, zerknij na listę.
     
    Kasialka i toDzasta lubią to.
  16. -dzieciatko24-

    -dzieciatko24- Czeladnik forum

    chodzi mi o podarowanie
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Rozumiem ;)
    Ale naprawdę zerknij na listę w ogłoszeniu o G&T - po prostu jeszcze nie dopuścili tych łabędzi do wysyłki, czy to w ramach prezentów, czy wymiany w byłym balonie.
    Kiedyś pewnie dopuszczą ;)
     
    Kasialka lubi to.
  18. -dzieciatko24-

    -dzieciatko24- Czeladnik forum

  19. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.
    Jak dobrze, że rzekoma magia różowych zagród na mnie nie działa

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    no i w końcu się dokonało

    [​IMG]

    Dziękuję wszystkim za wymiany w balonie.
    [​IMG]
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Łomatko, a na co ci tyle tego...?
    Przecież rzemiosło dość skutecznie położyli, przewidujesz, że odżyje...? ;)
    Wynik imponujący swoją drogą, jestem pełna podziwu xD
     
    eliza9070 i Kasialka lubią to.