Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pogadamy za rok - jeśli za rok będziesz jeszcze grać.
    Nikt nie neguje walorów G&T jako takiego... ani nawet jego ostatnio dość częstego pojawiania się.
    Dla starych farmerów G&T obok BB to najciekawsza farmerska imprezka, zwykłe eventy są lekko nudnawe, jeśli człowiek zrobił ich w życiu dajmy na to setkę, dwie czy trzy.
    Chodzi po prostu o to, że G&T bez możliwości obracania nowościami, i tak przez parę edycji, staje się monotonny... ileż razy można się wymieniać tym samym.
     
  2. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    No właśnie, licencji też nie kupuję bo po co. Kiedyś było po 1000 ofert wymian a teraz 300-500. Wysłać też wszystkiego nie można, uważam, że event stał się nieciekawy. Szkoda na niego czasu.
     
    ankak106 i elwira17 lubią to.
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    nie mamy informacji, by czat miał wrócić, jako wielbicielce ruchliwego czatu zapewne spodoba Ci się wątek dynamiczny G&T:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/gift-trade-wątek-dynamiczny.33091/

    A pytania zadajemy w dziale Pomoc, dział Pytania ogólne lub Pytania techniczne.
     
  4. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    A jesteś pewna, że z g&t? Ja moringę mam z Renzo i ona jest z podstawą. Spróbuj bezpośrednio na polu.
     
  5. PawelekMalgosi

    PawelekMalgosi Czeladnik forum

    nie moge wymieniac Strachow na wroble podarowac Labezi rozumiem ze sa jakies itemy zablokowane moje pytanie czy jest Jakis link gdzie mozna o tym poczytac . Swoja droga mam kilka zbednych strachow na wroble mam tez kwiatki z mlyna (Jackpot)SZKODA TLKO ZE MUSZE JE ZBIERAC a nie moge wymienic sie na brakujace

    ma swoja podstawe wiec postaw ja na wolnym polu tez kiedys mialem z tym Problem - pozdrawiam

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Salsa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 marca 2016
    agnieska lubi to.
  6. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Jest TUTAJ i TUTAJ
     
  7. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

  8. narcyzia

    narcyzia Okazjonalny autor

    Może w następnym GT będzie można wymieniać już łabędzie i grejpfruty, albo jakąś inną nowość, bo do nich nie mam szczęścia w TS-ach :p
     
  9. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    wlochl, po raz kolejny usunęłam post z ofertą na G&T. Pisałam wcześniej wyraźnie, gdzie należy takie posty zamieszczać. Post usunęłam i proszę zastosować się do mojej prośby o niezamieszczanie tego typu postów w wątkach nie do tego przeznaczonych.
     
  10. wawasia

    wawasia Czeladnik forum

    Gram już długo- nazbierało mi się wiele itemów, które nie mogę dać na pnącze, bo ich nie "widzi" a na ozdobnym ogrodzie szkoda miejsca. Coś trzeba by z tym zrobić. Niektóre są fajne ( zresztą lubię wszystkie itemy, bo mnie bawią ) ale te stare są jak śmiecie. Dają tak mało punktów...
     
    szarlotka771104 lubi to.
  11. PawelekMalgosi

    PawelekMalgosi Czeladnik forum

    czesc to znam chodzilo mi raczej o link z jakimis regulami ktore reguluja czas lub zasady wystawiania nowych itemow zagrod itp .
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nie dość, że g&t dziadowskie to jeszcze oazy mnie wkurzają :cry:

    [​IMG]

    i jak tu żyć ?8)
     
  13. PaniTopusia

    PaniTopusia Aktywny autor

    Dlaczego nie mogę wysyłać neonowych zagród i itemów?:eek: Z tego co widzę na liście sąo_O
     
  14. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  15. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Za rok mam nadzieję, że ja będę mogła pomóc nowym graczom, odwdzięczając się tym samym za okazaną pomoc :D
     
    babcia_ania lubi to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Skąd ja to znam 8)
    Tylko pamiętaj, inwestuj jak najwięcej, nowi gracze mają duże wymagania 8)

    A tak serio, to rok zazwyczaj wystarcza, żeby stracić złudzenia... oraz sporą część pierwotnego entuzjazmu. A wtedy G&T według formuły "powtórka z rozrywki" jakoś trochę mniej bawi, niż taki pierwszy G&T w życiu.
    Nie zniechęcam - uprzedzam 8)
     
  17. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Droga zzizzie....nic w tym G&T jeszcze nie dostałem...a chciałbym jeszcze mieć złudzenia....wymagania mam ani duże ani małe..miła byłaby niespodzianka.....:)Pozdrawiam
     
  18. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Mam różowe myszki i nie mogę ich wysłać a zwykłe , żółte i pomarańczowe mogę . Wie ktoś coś ?;)
     
  19. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Drakuliku..zakręć kołem fortuny może tu coś miłego się zdarzy;) a jak nie to postaw sobie zwykle kurniczki na farmie;) takie małe coś a może Ciebie ucieszy - kobiety lubią przecież zmiany:)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie jesteś nowym graczem 8)
    Od dawna cię tu widuję 8)xD
    A ta niespodzianka to co powinno być mniej więcej...? Różowości nie mam ani jednej xD
    Co miałam, to rozdałam xD
    Podobnie jak wszystkie co cenniejsze itemy ;)
     
    tarantula66, toDzasta oraz smerf41 lubią to.