Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -Gosinka-

    -Gosinka- Okazjonalny autor

    Kiedy będzie można w końcu wymienić perfumerię??
     
  2. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    To co można wymieniać ustalają twórcy gry. My nie posiadamy takich informacji.
     
  3. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Cebuś O boćki możesz poprosić TUTAJ. Post usuwam, bo nie w temacie dyskusyjnym ;)
     
  4. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Przeleciałam oferty w balonie i nic mnie nie zainteresowało. Z eventu na event są coraz gorsze oferty.
    Za zwykły kurnik gracze chcą czerwoności lub różowości.............Jestem w szoku!:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czyli tutaj wolno dyskutować.
    Jak miło.
    To może ktoś mi powie, jaki jest sens tej karuzeli, na której od paru edycji krążą w kółko ciągle te same rzeczy - różowości i elementy kasztanowego pnącza...?
    Jestem w stanie (choć z trudem) zrozumieć, że kogoś bawi (a nie dołuje, jak mnie) przeglądanie ofert - ale po co organizować którąś z kolei powtórkę z rozrywki bez żadnych zmian (poza dodaniem do puli itemów z trwającego eventu, rewelka)...?
    Tylko dla tych amatorów przeglądania ofert (jabłonka XXL za coś kasztanowego)...?
    Tylko po to, żeby różowości regularnie zmieniały właścicieli...?

    Kiedyś sama czekałam na G&T... stare dzieje, teraz już nawet poczekalnię zamknęli (choć po remoncie i tak już była do niczego).
    No i teraz mogę stwierdzić, że jest jedna rzecz w tej grze, na którą zdecydowanie najmniej czekam... G&T, czyli wymiana różowych bobrów na kasztanowego farmera i odwrotnie, do upojenia.
    E tam -.-
     
  6. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    bogusiania, dziękuję za podziękowania, jednak tutaj o czym innym dyskutujemy ;) W związku z czym post usuwam.

    zzizzie, powiem tak. Nie miałam serca do G&T podczas ostatnich edycji i nazbierało mi się sporo licencji. Dziś jakiś dobry duszek mnie opętał i myślę, że pomogłam kilku młodym graczom. Więc G&T ma jakiś sens, chociażby dla osób, którzy liczą na prezenty od bardziej zaawansowanych graczy ;)
     
    BA_Czerwona i KudaBunda lubią to.
  7. KudaBunda

    KudaBunda Zaawansowany

    jasne że ma to sens, chciałam kasztankowe itemy lub mleczodrzew, ale mam za ubogie zagrody by sprostać ofertom wymiany, ale może kiedyś :D, i strachy na wróble i muzyczne kwiatki których nie ma w G&T, zatem jest nadzieja innym razem zrealizuję swoje marzania a tym czasem kolekcjonuję licencje xD
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cóż, ja oczywiście też rozdałam, co miałam - jak zwykle. No, jeszcze trochę mi zostało.
    Ale z tymi młodymi graczami to też jest pewien problem... G&T to przecież nie tylko "Handel, wymiana, podarki", ale też regularny bal przebierańców, prawda...?
    Myślę, że udało mi się trafić na prawdziwych początkujących - ale to też jest o tyle słaba pociecha, że większość obdarowanych z poprzednich edycji już dawno temu zniknęła z gry, pozostawiając te wszystkie zagrody czy drzewka otrzymane w prezencie od starszych graczy.
    Tak było zapewne zawsze... może na to nie zwracałam uwagi. Ale teraz z edycji na edycję coraz bardziej mnie to zniechęca.
     
  9. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Z szacunkiem ale ci co czekają na wymianę na jakieś konkretne i przydatne przedmioty -strachy , kwiatki...i inne rzeczy których jedni mają za dużo a inni wcale/losowość/ lekko ne satysfakcjonują takie porady z sensem ;)Pozdrawiam.
     
  10. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Wiadomo, że każdy może mieć inne zdanie. Jedni się cieszę, że jest G&T, a inni wręcz przeciwnie. Ale Ci przeciwnicy tak na prawdę nic nie tracą, mogą po prostu nie brać w nim udziału. A co do losowości, to niestety, ale jak to w życiu, jednym się układa i mają szczęście, a inni mają całe życie pod górkę ;)

    Frytka2012 Zapraszam do wątku dynamicznego: KLIK. Tutaj post usuwam.
     
    KudaBunda lubi to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Mnie w tej chwili G&T jest już totalnie obojętne... choć kiedyś trzymało mnie w grze.
    Ale gdyby zdjęto wreszcie to przeterminowane embargo na stare nowości, ten event miałby dla mnie znacznie więcej uroku.
    Z tym, że oczywiście kogo to obchodzi, co ja sobie myślę na ten temat xD
     
  12. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    zzizzie, na te stare nowości czeka bardzo wielu graczy...w tym ja :D Życzenia, sugestie Graczy są zawsze przesyłane do Centrali, ale jak wiesz, nie jest to wiążące i nie od nas zależy stan gry, czy lista itemów dostępnych podczas G&T.
    Ja jestem zdania, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, tym bardziej, że kazano Graczom bardzo długo czekać na "powrót" G&T.
     
    toDzasta i zzizzie lubią to.
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dobra w chwili spadku temperatury poczytałam wątki. W G&T nie biorę dziś udziału, bo to co chcę - nie można, a różowe, to wymiana następuję tylko w towarzystwie wzajemnej adoracji.
    Lecę się dalej kurować.
     
    Magnolinka lubi to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiem, że mnóstwo ludzi na to czeka - i wiem, że to wszystko nie zależy od Ekipy :)
    Toteż na nikogo nawet nie pomstuję... żałuję po prostu, że kolejny element, który mnie trzymał w grze, poszedł się czesać :sleepy:
     
    gosiunia007 i toDzasta lubią to.
  15. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    zzizzie, bądźmy dobrej myśli...może nadejdzie kiedyś ten piękny i wyczekiwany dzień ;)
     
    gosiunia007 i zzizzie lubią to.
  16. -gottin-

    -gottin- Młodszy ekspert

    Z moich ostatnich obserwacji wynika że " Na świętego dygdyy xDxDxD"
    już trzecia wymiana gdzie kompletnie ma ma nowości do wymiany
    Nie wiem po co i dla kogo ten ewent -.-:oops:
     
  17. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Posty z ofertami usunęłam. Wszystkich zapraszam do wątku dynamicznego KLIK.
    zzizzie, Twoje też musiałam ;)
     
    zzizzie lubi to.
  18. wawasia

    wawasia Czeladnik forum

    Witam.mam wielki problem-kompletnie nie czaję forum. Przedtem był czat i można było znaleśc pomoc. Czemu go zlikwidowano i czy wróci? Drugie pytanie- w jaki sposób teraz można szukać chętnych do wymiany? To co można znaleść w ofertach to kpina. Pokochałam ta grę, ale teraz przestaje mi się podobać. Szkoda
     
  19. 1artemis2

    1artemis2 Forumowy żółtodziób

    witam, od dawna gra z uczciwością nie ma nic wspólnego, kiedyś udało mi się w balonie zdobyć moringe xxl i nadszedł ten moment, że odblokowałam to drzewko ale niestety xxl nie da się postawić na drzewko podstawowe. no i tak niestety pozostała w pasku, pozdrowienia dla bp
     
  20. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Moje pierwsze GT, ale dla mnie wszystko jest pierwsze, więc pieję z zachwytu i składam podziękowanie dwóm przemiłym sąsiadkom, które bardzo wspomogły moją farmę i to bezinteresownie, bo ze zrozumiałych względów nie mogłam im się odwdzięczyć. Myślę, że nawet jeśli już tylko taka jest zaleta tego eventu, to jestem jak najbardziej za. Może po prostu rzadziej je robić, żeby nie zajmować czasu na inne - ciekawsze dla graczy stażowych - zadania.