Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Widzę,że jest nowa lista,ale nie widzę ani +,ani - tylko pustą tabelkę:/ Czy zmieniło się coś na liście,jest coś czego wcześniej nie było?
     
    Anneloes lubi to.
  2. krzycho_019

    krzycho_019 Czeladnik forum

    jest kalendarz na kwiecien?
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O kurcze, znasz się na tym...?!
    Wow, chylę czoła xD
    Tensor krzywizny wydał mi się podobny do kąta tejże ;)
    A to jest ogólna i szczególna...? Uff, to chyba trzeba zacząć od ogólnej :D
    Na to wygląda, że tylko obecne itemy dodano.
    I co z tym nieszczęsnym cukierkiem w trzech częściach, ja się pytam?! >:(
    Niby napisali, że na "przedmioty eventowe" nie ma tego embarga 4 miechy, a tu co?!

    A początkujący to szczęściarze, tak się wstrzelić z tym początkowaniem to każdy by chciał 8)
    Początkujesz, początkujesz - a tu bach, G&T.
    W totka powinni zagrać, szóstka murowana xD
     
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    jak pustą tabelkę? Masz tam wymienione wszystkie rzeczy, które można wymieniać, podarować lub zhandlować :)
     
  5. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    U mnie to samo. Tabelka handlowa jest OK ale ta druga (darczyńca/wymiana) ma wypełnioną tylko pierwszą kolumnę, reszta jest pusta :(
     
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Mam nazwy w tabelce,ale bez plusów i minusów,czy to znaczy,że nie są potrzebne ?Bo bez nich jakaś pusta ta tabelka;)
     
    toDzasta lubi to.
  7. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    już teraz wiemy:) ale zawsze były plusiki i minusiki więc jest to trochę mylące...
     
    xBabciaEwa i gadek lubią to.
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no cóż, troszkę inna forma, ale dostosowana do poprawek BP takich na szybko, jak event prawie za chwilę, a tu poprawki... :D
     
    moni15382 i gadek lubią to.
  9. gienek516

    gienek516 Forumowy żółtodziób

    za ostatnim razem tłumaczyliście że musi minąć 3 czy 4 miesiące żeby to co nowsze weszło w wymianę i jakoś nic takiego nie ma miejsca.
     
  10. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    nowakowski.andrzej66 Post usuwam. Prośby o podarunki możesz zamieścić wątku dynamicznym TUTAJ.

    KrysQ, Twoja odpowiedź również usunęłam.
     
  11. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  12. blubeti691

    blubeti691 Forumowy żółtodziób

    O już nawet nie ma darmowych licencji w G&t no to niema wymian zresztą nic nowego nie doszło od ostatniego G&t
     
  13. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  14. -neo28-

    -neo28- Czeladnik forum

    Czy tlyko ja mam wrażenie że BP zrobiło z nas graczy idiotów m, mieliśmy te zagrody ale co z tego że było ich 8 szt, jak to same starostwo ,żeby chociaż jedna nowość ale nie w nagrode dali nam do paska następny badziew.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  15. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    wiechuha Twój post usuwam jako offtop. Masz zastrzeżenia do mojej pracy to możesz napisać do pomocy technicznej.
     
  16. Emka-ula

    Emka-ula Forumowy żółtodziób

    Dlaczego nie można wymienić np. drzew wampee?
     
  17. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Emka-ula to co można wymieniać ustalają twórcy gry. W teorii nie można wymieniać nowości z 3 miesięcy.
     
    __BiAłY__ lubi to.
  18. Emka-ula

    Emka-ula Forumowy żółtodziób

    Dzięki, w takim razie cierpliwie czekam aż nowość przestanie być nowością :)
     
  19. rysio

    rysio Ambasador forum

    Czy ktos porownal "stara" i uaktualniona liste?
    Sa jakies zmiany?

    PS. Zawsze sie nazywalo ze tylko najnowsze drzewa i zagrody byly nieobjete wymiana i podarunkami. Tym razem w ostatnich 3 terminach wymiana i podarunkiem nie sa objete:
    dab korkowy
    tabebuja
    mangostan
    labadz
    wydra
    borsuk
    Wygrac ich nie mozna a na G&T ani wymienic ani podarowac, jaki ma sens tworzenie zadan w spoldzielni ktore sa nie do zrealizowania?
     
    toDzasta, FRANC28 oraz __BiAłY__ lubią to.
  20. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    ale wałek:sleepy: nacisnąłem pochopnie i zamiast licencji na wymianę kupiłem licencję na prezenty(10szt) ślepiec ze mnie.. najgorsze jest to że nie mam już złota:cry: