Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    Witam wszystkich,
    ja rowniez nie mam ochoty na TS-y.
    Czerwonych nietoperzy "tylko" 29; zab 26; kameleony 24 i bociany 23.
    To jest tylko mala lista powyzej 20-ki. W TS-ach wiem, ze dostane duzo tego co juz mam,
    czyli nie ma sensu dalej sie wysilac abym dalej powiekszala ilosc nietoperzy czy zab.
    Od ich kumkania spac nie moge :)).
    Cale szczescie ze skronie mam siwe, bo bociany by jeszcze potomstwo przyniosly.
     
    FRANC28, kornik1 oraz Nutka lubią to.
  2. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Ale na kapitana stracha masz jeszcze szansę, ale ja na moja kwiatoładowarkę juz nie - kwiatki zostały wycofane. Gdyby można było nawet za floreny ją kupić, to bym się zdecydowała. A tak pnącze jest bezużyteczne. Strachy na szczęście mam wszystkie. Poczekamy na aktualne listę i zobaczymy co można wysyłać, a co nie.:)
     
    Nutka i tereska1108 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie jest 1 strach a reszta strachów i kwiatki na kole... nic-.-
     
  4. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz


    Szkoda, że nie można wymieniać strachów i kwiatków, bo mam ich nadmiar i chętnie wymieniłabym na coś innego. To przegięcie, myślałam, że tym razem będzie już można. W takim razie kolejne G&T bez szału. Można jedynie podarować z paska niepotrzebne drzewka czy zagrody początkującym farmerom.
     
    betty10 lubi to.
  5. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Mamy nową listę na GT, ale u mnie otwiera się pusta:(
     
  6. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  7. malras

    malras Czeladnik forum

    Tak,właśnie to mi się nie podoba ja też będę miała dwa rzędy niekompletne na moim pnączu,liczyłam,że będzie można się powymieniać,a teraz to nie wiem jak mam skompletować to pnącze
     
    Magdam.1__ lubi to.
  8. Martulutek

    Martulutek Młodszy ekspert

    listę zaktualizowano, ale nie widzę czy można wymieniać dane rzeczy czy też nie... czy tylko ja mam taki problem? ;)
     
  9. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    To tak jak ja, po co ten event jak na liście same starocie?.
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wygląda na to, że na liście są tylko rzeczy dopuszczone do eventu, więc wszystkie miałyby plusik ;)
     
    moni15382 i Anetta41 lubią to.
  11. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    cześć Zuza:)jak zwykle niczego nie poszukujesz???
    noo taka zmyłka bo wszyscy plusików szukają;) w końcu zawsze były to też nie dziwne że pytamy... lepiej by podkreślili co się zmieniło nie było by tyle zamieszania..
     
    zzizzie lubi to.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cześć :)
    Jak zwykle niczego nie poszukuję - poza możliwością pozbycia się trzyczęściowego Cukierka coś-tam, który czeka w pasku 8)
    No i jeszcze parę innych rzeczy mam od takich coraz to dłuższych czterech miesięcy... ile trwają cztery miesiące w tej grze, wie ktoś może...?
     
  13. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zależy od kąta zakrzywienia czasoprzestrzeni :pxD
    Jakoś tym razem to gt nie cieszy mnie wcale, ale dostrzegam plusy czytania dynamicznego: zaoszczędzę na kawie;)
     
    eliza9070, moni15382 oraz zzizzie lubią to.
  14. -Zuziula2010-

    -Zuziula2010- Forumowy żółtodziób

    Plusika przy nowej liście nie ma, bo lista skompletowana na zasadzie " kopiuj - wklej " z pominięciem właśnie " plusików "
    Kurczaki, a mi łabędzi potrzeba :cry::cry::cry:, tyle miesięcy i dalej nic :cry:
    Może nasi kochani moderatorzy zamiast namiętnie sprzątać wątki z OFF-topów napiszą do tego chińskiego, czy jakiegoś tam nowego szefa, żeby w końcu odblokowali "stare- nowe" przedmioty, albo wyrzucili z TS-ów na 90 - tych pozioma żółte kurniki lub XL jabłonki, bo to jest niesmaczne :mad::mad:
     
    malras lubi to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kąt według tego wzoru, tak...?

    [​IMG]
    U mnie niestety zużycie kawy wzrośnie... idę się doszkalać z teorii względności 8)xD
     
    moni15382, toDzasta oraz Mariolka7214 lubią to.
  16. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    skąd wiesz, że tego nie robimy?
    Niestety nie mamy wpływu na to, co BP uzna za słuszne odblokować...
     
    eliza9070 lubi to.
  17. -Zuziula2010-

    -Zuziula2010- Forumowy żółtodziób

    Spokojnie, nie miałam na celu urażenia "ego" Wiem, że nic nie możecie :p ale może jak będziecie wysyłać zgłoszenia " w nadmiarze", to może gdzieś tam zatrybi, że ludzie są znudzeni tym G&T, jeżeli wszystko co atrakcyjne jest blokowane;)
    Kiedyś pamiętam było gdzieś napisane, że nowości po około 4 miesiącach pobytu na farmie będą odblokowywane podczas G&T :) Raczej nic z tego nie ma :(, za to wymyślono pnącza ( strachy i kwiatki ) które nie dość, ze na kole pojawiały się sporadycznie , to teraz zostają sukcesywnie wycofywane. Co z ludźmi, którzy część mają, a część nie mogą zdobyć ?
     
  18. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    Super. o_O Lepsze to od eventów.
    Powodzenia :D
    Ogólnej czy szczególnej? ;)

    Ps. Tylko ten wzór to chyba nie jest kąt a (przepraszam, ale to nie jest brzydkie słowo ) tensor krzywizny
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2016
  19. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum


    taaa to jest dokładnie ten wzór8) ja niestety nie mogę pić za dużo kawy:sleepy: więc nie wiem jak sobie poradzę z czujnością, bo w dynamicznym jakoś duuużo początkujących graczy nagle się pojawiło;);)


    czyli podsumowując - lista powiększyła się tylko o itemy z najnowszego eventu?? i to wszystko???
     
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    toDzasta lubi to.