Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Uzbierałam w sumie 1333 (oczywiście nie dzisiaj tylko przez długi okres czasu) i zastanawiam się co kupić - czy może johego cytrynę, czy jajo wiewiórki, a może plac budowy w dzielnicy rzemieślniczej. Może ktoś mi doradzi .......:p
     
  2. -Monisiaa-

    -Monisiaa- Okazjonalny autor

    Ja wybrałam jajo :p
     
  3. mieczu

    mieczu Baron forum

    no to nadeszła pora na drugą połowę różowych trufli...
    [​IMG]
    takie przeskoki to ja lubię, nawet BB nie jest niezbędny...
     
  4. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    proponuję tylko plac budowy;)
     
  5. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Plac budowy można mieć za 8 PLN jeśli z pakietu "złota rączka" nie skorzystałaś :) Proponuję zakup wiewiórki bo na pewno na bazarze coś za to dostaniesz ;)
     
  6. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    A cóż takiego mogę dostać na bazarze za wiewiórkę?
     
  7. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Tego sam nie wiem, bo ja mam 26 "medali" dopiero poznaję grę. Skoro jest towar rzadki to i pewnie cena jest adekwatna :)
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wiewiórka to "jajo " a jaj się nie wymienia.
     
    eliza9070 lubi to.
  9. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Czyli co ? Jest to dekoracja pani czarodziejko ? Sprzedać na bazarze tego nie można ? Pytam na przyszłość :)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    feniks1414, eliza9070 oraz toDzasta lubią to.
  11. madziula008

    madziula008 Stary wyjadacz

    Uwielbiam Wesołe Miasteczko. :)
    Przed chwilą pobiłam rekord w Siłomierzu:
    [​IMG]:music:
     
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Im więcej balonów ustrzelisz bez błędu, tj. ustrzelenie jednego balonu jedną strzałą tym większy mnożnik:)
    U mnie na razie wejściówki się zbierają na kolejne renzo;)
     
    eliza9070 lubi to.
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jajo daje +30 procent PD z roślin eventowych przez 20 minut.
     
    eliza9070 lubi to.
  14. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Tak też zrobię. Początkowo myślałam o Johnym Cytrynie - ale odkąd mam uszlachetnione goździki problem z wypadajkami zniknął. Dzielnica rzemieślnicza nie jest mi potrzebna - mam przetwórnie owoców i Spa - więc wystarczy. Szkoda, że jajo wiewiórki działa tylko na rośliny eventowe. Dzięki za wszystkie rady. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2016
    toDzasta lubi to.
  15. wertusia

    wertusia Czeladnik forum

    Słuchajcie mam mały problem z Renzo.....w polu gry np. ze skrzyniami mam za duży obrazek w stosunku do okna...widzę tylko cześć statku i nie 3 tylko 2 skrzynie i tak samo mam z balonami też tylko część pola gierki widzę:( jest jakiś myk pozwalający zmniejszyć ten obrazek by ukazał mi się cały w polu okna gry?
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    wertusia, spróbuj kliknąć jednocześnie ctrl i 0 (zero) lub Kliknij myszką (lewy przycisk) i scrollem w dół postaraj się zmniejszyć obraz.
     
  17. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    albo ctrl i (-) minus to tez pomaga :)
     
  18. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Czy nie uważacie, że P. V delikatnie też pogrzebał w Renzo?
    Trudniej trochę trafić i są niewielkie opóźnienia w działaniu gry. Takie odnoszę wrażenie. ponieważ mniej żetonów tym razem udało mi się zebrać niż zwykle przy tej samej ilości wejściówek....
    Hm.....
     
  19. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry niedzielne
    U mnie też troszkę opóźnień zauważyłam w kretach, ale mimo wszystko udało się pobić rekord

    [​IMG] :music:
     
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Czy juz nie mozna skracac czasu za florki przy dojrzewaniu Tajemniczych sadzonek?