Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    No ja to se naklonowałam xD na 14:00 do pracy po 22:00 wróciłam :D
     
    eliza9070 lubi to.
  2. mieczu

    mieczu Baron forum

    [​IMG]
    miała być druga mysz komputerowa, miała być różowa serownia, miało być tak pięknie...
    ...drodzy miksujący bracia i siostry, łączcie się dziś ze mną w bulu
     
  3. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    dla mie różnica między BB a mini BB to.. to że podczas kilku godz BB klonowanie czy przeskoki czy nawet normalne różnie sie konczy a podczas normalnego mam 100 % pewności że z 4 zwierzaków jednakowych minimu na pewno wyjdzie 1 kolejny w grupie a podczas kilku godz BB tej pewności nie ma tak sie teraz przekonałam i nie ma to na celu zniechcecanie czy wprowadznie w błąd .....widać ja mam takiego pecha
     
  4. GWIAZDKA2015

    GWIAZDKA2015 Okazjonalny autor

    Wydaję mi się że pożałowałeś/aś za duży odstęp między myszami trzeba było dać nakrapianą.
     
    -katie1234- lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nic dziwnego jak zebrałaś godzinę po BB...
     
    asia1106 lubi to.
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja się łączę , wtopiłam 10 baniek :cry: tak usilnie mixowałam zeby zdobyć drugą myszkę kosmiczną albo komputerową...zostałam goła i....nie bardzo wesoła :cry:
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma znaczenia długość BB. Po prostu zbiór musi zostać dokonany w czasie jego trwania (rozpocząć hodowlę można dużo wcześniej).
     
    eliza9070 i gretag lubią to.
  8. mieczu

    mieczu Baron forum

    mnie się wydaje, że to nie ma znaczenia...
    wiedziałem, że skończył się BB, choć tu również wydaje mi się, że to bez znaczenia, po prostu pech...
    ...zresztą runa z drzewa zadziałała, bo dostałem 4 zwykłe myszy, hehe
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ależ mam dziś kumulację 8)

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  10. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    [​IMG]
    Oszalałam?
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale farciara :eek:
     
    draculik34 i -katie1234- lubią to.
  12. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    No cóż, ujmę to tak. W moim przypadku było to stracone 12 florenów i na kole przy żadnym losowaniu nie było ani jednego drzewa w nagrodach.
     
    Megan lubi to.
  13. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    u mnie nie pojawiają się żadne drzewa, nawet na bonusy nie ma co liczyć, królują strachy :(


    znowu jedna wielka lipa i niesprawiedliwa losowość :mad:
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Od momentu rozpoczecia mini-eventu pojawilo sie slownie jedno drzewko- klon palmowyxDxDxD-.-
    Bonusow brak, nowszych drzewek brak8)
    Za to udalo mi sie upolowac pierwszy zamek- Ptasia Skale, nastepny pewnie za 3 miechy z moim fartem;)xD:cry:
     
  15. gadek

    gadek Fanatyk forum

    O ja cię kręcę[​IMG]
    Gratuluję farciaro[​IMG]
     
  16. Megan

    Megan Komandor forum

    Czyli jak zwykle losowość, no i trzeba mieć szczęście....akurat u mnie też tego brakuje.
    Dlaczego ciągle jest taka przepaść pomiędzy serwerami i to we wszystkim?
     
    toDzasta lubi to.
  17. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Ja na 6 wejściówek też nie widziałem żadnego "nowego" na kole drzewka więc po co na co pisać ,że zwiększyli częstotliwość pojawiania się drzewek ,lepiej niech się BP weźmie za nagrody na kole min: dżem lawendowy ,marne PD i TP, fabryki , zagrody oraz inne pierdoły których nie powinno być w "trybie" imprezowym :mad::mad:
     
  18. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    ludzieeeee ....... jeszcze tylko 70 000 pd i bede mial 100 poziom na farmie.............xDxDxDxDxD
    do modow : nie kasujcie mojego postu, wiem ze to troche nie na temat, ale radosc mnie rozwala - gram od maja 2010 i w koncu jest juz na liczniku 100 ............:cry:
     
  19. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Pewnie poziom zdobyty i dzięki mini eventom więc gratuluję :)
     
  20. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    i w koncu stalo sie . mam 100 na liczniku, czyli 100 poziom na farmie - ide na browca i burbon...........:p;)