Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    fakt................
    nie każdy biega po obcych forach..................
    ja np. nie,bo nie znam języków............
     
  2. gadek

    gadek Fanatyk forum

    I co my teraz będziemy robić? Fajnie było,ale się skończyło:) Co mamy na tapecie:music: pewnie nic:)
    Wraz z eventem G&T ktoś mi zwinął zegar:eek:,a przecież mysi event jeszcze trwa,tak?
     
    toDzasta i kabokazekana lubią to.
  3. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Tak, tak myszy jeszcze harcują do niedzieli, ale zegar faktycznie zaginął w tajemniczych okolicznościach, ktoś się nie bał i.......przypominam sobie ktoś dawał ofertę, że wymieni zegar na jakieś drzewko XXL;)
     
    morellaa, toDzasta oraz gadek lubią to.
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ukradli zegar:(;):p
    u mnie jest:D
     
    gadek lubi to.
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Szczęściara,mój zwinęli,albo wymienili w "balonie"xD
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    zegar zginął po tym jak sie skonczylo misje hodowlana ;)
     
    babydelfi i gadek lubią to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    U mnie ni ma, kliknęłam na niego i ...znikł :D
     
    _Grani_, kabokazekana oraz gadek lubią to.
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Masz rację,znalazłam
    [​IMG]Zegar eventowy
     
    toDzasta lubi to.
  9. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Jak to nic? Ja czekam na weekendowe BB,bo poniedziałkowe mignęło mi przed nosem ;) A na farmie myszy robią w serze dziury...
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja czekam na BB zeby SP do 0 znowu zmarnowac xD wielbłądy i kukułki bede meczyc i po drodze cos innego :p
     
  11. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    Własnie w tej kwestii mam pytanie, czy potem wszystkie oferty zostaną zwrócone?
    Też nie zdążyłam ich zabrac myślałam ,że wrócą automatycznie.
     
  12. marocco

    marocco Stały bywalec

    Nie wiem jak się odwdzięczę :inlove: dziękuję reginka101060 :inlove::inlove::inlove:
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wrócą
     
  14. Goofiozo

    Goofiozo Okazjonalny autor

    moze ktos mi wyjasni taka sprawe dałem do balona propozycje wymiany ale nie obserwowałem tego do konca wchodze teraz a tu tego co dałem do balona nie mam powinno to do mnie wrócic
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Tak, po jakimś czasie wszystko, co się nie wymieniło wraca do właściciela ;)
     
  16. -malina85-

    -malina85- Forumowy żółtodziób

    brak odpowiedzi, z BB łatwiej zakończyć event

    może ktoś wymienił z Tobą, sprawdź czy nie masz tej rzeczy na którą chciałeś wymienić

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 lutego 2016
    -guciu74- lubi to.
  17. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    Dziękuję za przywrócenie optymizmu,bo myślałam że będę musiała się powiesić na gałęzi razem z wronami.
    Kra,kra kra
     
    chrumcia91 lubi to.
  18. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    to u mnie było 1 drzewko pachnące za 20 papugowycho_O Mało było takich konkretnych ofert. W balonie udało mi się tylko raz wymienić Moringe na pomarańczowe kameleony
     
  19. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam ,w moim balonie był john cytryna za 100 drzewek pachnących ,wiele innych absurdalnych propozycji ,event skończony i nudno się zrobiło , pozdrawiam.
     
    _Grani_ lubi to.
  20. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    .Farmeria. Twój post usuwam. Proszę o ostrożniejszy dobór słów - na forum nie życzymy sobie obrażania czy to innych graczy czy twórców gry.