Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A nie dałoby się tego jakoś tak zgrabnie połączyć...?
    Halo, Dział Promocji - dajcie jednocześnie mega dzień PD, wyprzedaż florków oraz wyjątkowo okazyjną wyprzedaż pakietu absolutnie wszystkich TSów z gwarantowanymi absolutnie wszystkimi nowościami i prawie nowościami.
    Cenę pakieciku ustawcie tak, żeby kupując największy pakiet promocyjnych florków trzeba było pchnąć jeszcze smska do firmy.
    O całości zawiadomcie na pół godziny przed końcem akcji - w nerwach człowiek przestaje myśleć, to wam sprzedaż dramatycznie wzrośnie.
    Proste jak budowa cepa.
    Podziękujecie mi później.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Chyba tylko konkursy 8)
     
    zonaania2122 i gosiagosia60 lubią to.
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Pełnia księżyca -nawet nie da się zapłacić.
    Renzo -daje sporo wejściówek, więc nie trzeba kupować,
    Gift&Trade -dla mało zachłannych/rozdawnych wystarczą te codzienne licencje
    Baby Boom -super paszę można ukręcić w młynie/zdobyć w eventach, misjach.
     
    gadek i toDzasta lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, pełnia.
    Ciągle zapominam, że to jest mini event.
    Renzo daje sporo wejściówek...? Bo ja wiem...
    Codzienna jedna licencja w G&T to śmiech na sali czyli kropla w morzu potrzeb.
    A BB... fakt, ukręci sobie człowiek tyle, że może nawet i 10 oaz postawi, hurra 8)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pełnia tak - wyleciała z pamięci.
    Pozostałe jednak powiązane z wyprzedażami.
    To, czy ktoś z nich korzysta, to już inna sprawa.
     
    Anhedrea, toDzasta oraz zzizzie lubią to.
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    hymm.. pełnia jest pisana jako event, a nie mini
    Renzo- z reguły wyprz wejściówek połączona
    GT...tez połączona z wyprz
    BB zawsze połączona z wyprz
    Pewnie, że na upartego nic nie trzeba kupować, ale była mowa, o nie połączonych z wyprz :p
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie zawsze, ostatnio był Baby Boom bez wyprzedaży super paszy :p

    Renzo daje 10 wejściówek na wejście +4 każdego dnia, to moim zdaniem sporo, bo rzadko chce mi się nawet tyle wykorzystać.

    Pełnia została określona jako event, choć jest klasycznym przykładem mini eventu, czyli krótkiego, powtarzającego się wydarzenia. Ma to bardziej związek z tym, że jest ujmowana w Kalendarzu imprez.

    Ale narzekacie od samego rana :) Nikt do zakupów nikogo nie zmusza, ani nawet nie namawia :) Słoneczko świeci, a ja lubię wyprzedaże, jeśli mogę kupić coś taniej niż zwykle.
     
    gadek i toDzasta lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    U mnie nic nie świeci poza żarówką 8)
    Poza tym jest już po południu, jakie rano...? o_O
    Pewnie, że nikt nie zmusza... ale sam fakt ogłoszenia wyprzedaży działa jak działa, marketingowcy dobrze to wiedzą ;)

    Za wyprzedażami nie przepadam - właśnie dlatego, że tak działają. Nie widzę powodu kupowania taniej rzeczy, których bez wyprzedaży nawet bym nie zauważyła na sklepowej półce.
     
  10. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    patuu90 - posty usuwam, nie wiem o co w nich chodzi i jak mają być w temacie wątku
     
  11. krolisiowebajerki

    krolisiowebajerki Czeladnik forum

    Wow! Niesamowite trzy kręcenia i trafiłam pagodę, co prawda nadal nie mam tulipana i skaczącego stracha, ale za to oba zamki udało się wylosować:D:)
     
    MOD_Cookie*, AgiFarm83 oraz SMOD_Atena lubią to.
  12. Zetek

    Zetek Czeladnik forum

    Hmm.. Kupiłem 1 wejściówkę, bo chciałem zobaczyć jak szczęście mi dopiszę i wygrałem czerwoną kryptę nietoperzy. Nie jest źle 8). Chyba skuszę się na więcej :D. Skoro ostatnio wykręciłem zamek to pagodę może też zdobędę. Cóż życzcie mi szczęścia:music:.
     
  13. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Poszło 14 zachomikowanych wejściówek i jackpota nie trafiłam ani razu o_O (już mniejsza z tym czy strach, pagoda, czy co tam...) Nie pamiętam takiej złej serii...

    Trafiło się:
    • niesparowane skarpety (raz 5szt a za drugim podejściem 4 szt - nogi mam dwie),
    • 2x po 20 kropel SN (zawsze miło, bo nawozowych nie mam),
    • czerwona krypta (a jak! ;) ze trzy już mam w pasku nieśmigane bo podstawy brakuje - mam tylko dwie),
    • żółta kotlarnia, żółte strusie jaja,
    • struś kwiatowy i owca ubrana,
    • 8szt SP,
    • sernik wiśniowy,
    • brzoskwinia XXL,
    • 26.100 SG i 6.750 TPD
    Wejściówek nie kupuję. Może kiedyś się pagoda trafi.
     
    toDzasta, agi31 oraz PitchforkOfDoom lubią to.
  14. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Mi brakuje diskoróżyczki ( na to szans brak, chyba, że na G&T będą ), strachy w komplecie :) Pierwszego zamku nie trafiłam, a tu już drugi wystawiają :D
     
    MOD_Cookie* i agi31 lubią to.
  15. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    zachomikowane 32 wejściówki, i żadnego jackpota :cry::cry::cry:, po raz pierwszy mi się to zdarzyło,
    a za to oprócz kilku turbonawozow i jakiś przetworów - 12 różnorakiego żółtego badziewia >:(
    wygląda na to, że kolejny kurek (po BB) zakręcony8)
     
    -katie1234- lubi to.
  16. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    jak zamki bedzie mozna wymieniac zapraszam do mnie
     
    -katie1234- lubi to.
  17. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Jak najbardziej się odezwę, lecz na chwilę obecną to nawet kwiatków nie dali na wymianę :cry:Może kiedyś się tego doczekamy :)
     
    agi31 lubi to.
  18. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    miałam 11 wejściówek i za 11-ym razem się udało xDxD
    [​IMG]
     
  19. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Jak ładnie tylko 6 wejściówek zużyłam,51 kiszę dalejxD
    [​IMG]
     
  20. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Zbieram zamki :)

    [​IMG]