Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    zrobiłem swoja pierwsza róz fabryczke
    [​IMG]
    jest piękna :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    A ja jestem na wyjeździe i nie mam drugiego telefonu na karte, wiec florkow nie doładuje i tsów nie kupie :p o. a co :p
    mialam początkowo plan zeby doladowac florki przed wyjazdem, ale dzieki bogu zapomnialam i zaoszczedzilam :p
    a ze swojego abonamentowego telefonu na pewno nie wysle nigdy :p

    co do nowej misji stalej..nie widzialam poradnika do niej....
    poki co czekam na pelnie, a tsy kiedys sie skompletuje :p
     
  3. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Kupiłam 4 ts-y/ na więcej brak uciułanych florenów/, bardzo jestem ciekawa co mi "los"/czytaj BP/, przyniesie :)
     
  4. daga-18

    daga-18 Koneser forum

    Hm pełnia księżyca-początek poniedziałek 15, zaczynam pracę o 14,wracam o 21:30, koniec eventu wtorek godz. 15, zaczynam pracę o 8,wracam do domu o 15:30-to zaszaleję z tym eventem :)
     
  5. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,kupiłam parę tsów i odkryłam za floreny-takiego dziadostwa to dawno nie miałam,żółte i pomarańczowe zagrody-strusie,osły, i królikarnie,mam nadzieję że BP wyleczyło mnie z kupowania ts :mad:jestem wściekła na własną głupotę:mad:
     
  6. pyrekroxa

    pyrekroxa Czeladnik forum

    10 zagród kupionych zobaczymy co wypadnie a wędkowanie leci powoli i do przodu
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    niemożliwe:pbo żółtych miało juz nie być:)i tak pisze w poradniku;)
     
  8. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    nie umiem zrobić skrena,ale żółte wyszły strusie,osły,strzygalnia królików i coś tam jeszcze i wysyp pomarańczowych:cry:
     
  9. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    to ubolewam razem z Tobą i nic już nie rozumiem:(
    czy ktoś kto postawił już tsy i odkrył ma podobnie?-żółte zagrody czy fabryczki?
    bo zakupiłam 5 i aż się boję postawić:pxD
     
  10. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    grazaw6, tak3 Wasze posty usunęłam, ponieważ nie są związane z wątkiem. O obecnie trwającym evencie "Uroki wędkowania" możecie porozmawiać w tym wątku: >>klik<<
     
    kotwbutach. i kruszynka63 lubią to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    To tak jak ja, też czekam aż ktoś się odezwie:oops:
     
  12. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    kupiłam jedną symboliczną zagrodę,jak zawsze,ale postawię ją jutro
    najprzyjemniej jest wtedy,gdy jeszcze się jej nie odkryje :)
     
  13. ania5757

    ania5757 Baron forum

    mnie wyleczylo
    ale to jak z alkoholizmem
    trzeba caly czas uwazac
    a korci korci
    zycze wytrwalosci
     
  14. Cocanifar

    Cocanifar Forumowy żółtodziób

    Pakiet zagadkowych zagród za 630 florenów = 80 złotych. To już zdecydowana przesada. Nie ma mowy żebym kupił.
     
  15. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    weszłam, poczytałam i aż strach kupować :) mam skromne 20 florków i tak się zastanawiam czy kupić jedną "wydrę w worku"xD
     
  16. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    grazaw6 Twój post ponownie usunęłam, ponieważ nie wnosił nic do tematu. Tak jak poinformowałam Cię wcześniej, wątek do rozmów o evencie "Uroki wędkowania" znajduje się >>TUTAJ<<. W wątku, w którym się znajdujemy możesz rozmawiać o mini-eventach na Farmie.
     
    kotwbutach. i kruszynka63 lubią to.
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    ja dostałam żółte schronisko dla wron :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2016
  18. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    kupiłam 6 kibelków... ale jak tak sobie czytam o tych żółtych, pomarańczowych strusiach i osłach to chyba się wstrzymam z wystawieniem... po co mi taki stres xD
     
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Agi :)..... bo żółte ulepszenia warsztacików można nadal trafić.

    Info o wycofaniu żółtych zagród pojawiło się 24 listopada:
    Zagadkowa zagroda "Cygnus" i związane z nią zadanie w Spółdzielni.

    Coś mi się wydaje, że dzisiaj wraz z wprowadzeniem żółtego ulepszenia dla sowiarni .... coś się "popsuło" i pojawiają się ponownie żółte ulepszenia dla zwykłych zagród.
     
  20. etanus

    etanus Forum Pro

    Etanusik nie kupi ani jednej ale innym życze powodzonka:):):)