Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie pnącze odpalone i jeden cerber na plusie ,właśnie zdążyłam jeszcze go zrobić na samej końcówce eventu.
    Jeszcze zasiew najdłuższych na super polach i koniec.
    Halloween zaczynam od jutra.
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja uzbierałam na pnącze,ale będzie mi brakowało itemu dyniowego lampionu trudno poczekam do następnej pełni
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja to nawet wróbelkiem nie jestem. :eek:Koliberek zaledwie:p Ostatecznie zabrakło mi trochę roślinek do cerbera.Nic to. Wrzucę do misji. Cerber poczekaxD
     
  4. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    witam :)proszę oświećcie mnie ...wszystkimi siłami całym czasem i chęciami zrobiłam misję czary mary no może nie cały ale pnącze zdobyłam bo o niego mi najbardziej chodziło i jakie było moje zdziwienie jak się okazało ,że nie mam nigdzie itemów na nie ....czy ja muszę je zakupić w sklepie jacka hodując specjalne rośliny na te itemy? to byłoby okropne tyle zachodu ,nie zaczęłam nowej misji ,nie walczyłam o cerberka tylko dlatego ,że chciałam zakończyć jedną z wielu misji:(
     
    Sookie, kybek93 oraz feniks1414 lubią to.
  5. kufynka

    kufynka Zaawansowany

    Witaj dokładnie tak ,jak napisałaś itemy musisz zakupic w sklepie jacka ,siejąc koszmarki podczas kolejnej pełni.
     
    Sookie i feniks1414 lubią to.
  6. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Nio ja za 2 godz zbieram ostatnie upiorne roslinki i odpale pnacze,itemy juz czekaja:))))W koncu moje lenistwo sie przydalo,nie robilam zadnych misji upiornych bo slabe nagrody i dzieki temu mialam duzo roslinek,dosialam tylko nowosci.Ale gdyby nie przedluzyli nie zdobylabym pnącza.Myslalam juz o SN,ale na szczescie bez niego się obyło ufffffff
     
    feniks1414 i kybek93 lubią to.
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Podsumowanie eventu:
    1-5 srebrne wykonane,
    Zdobyte wszystkie itemy na pnącze - nie miałam ani jednego.
    Zdobycie pnącza zaplanowane w kolejnej Pełni księźyca :)
     
    feniks1414, ankak106 oraz kybek93 lubią to.
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Pełnia bardzo udana
    Zdobyłem: cerbera, imprezowe wejściówki z misji (pnącze jak itemki uzbieram) pajęczynę, mroczna świece i królika Dracule

    Zapasu roślinek nie miałem duzego, miałem bardzo mały, ale dobrze mi poszło, wkrótce pnącze będzie działać.
     
    feniks1414 lubi to.
  9. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Dogonię Was mistrzynie. W przyszłej pięciolatce, ale dogonię xD Mam tylko strusio-upiora, kuchnię wiedźm, świeczkę i pajęczynę. Dotarłam do 5 zadania, ale tylko dwa pierwsze zrobiłam w całości. Reszta po łebkach. :oops: Nie wkładam pozostałego zielska do spółdzielni. Wolę zostawić w stodole i mieć mniej siania na upiornego trygława. Skrzynki XXL nauczona doświadczeniem nie tykam i już xD

    P.S. Super nawóz był w użyciu, tylko przy pierwszym rozsiewie. Dwie nocki " przerywane" Nie ma to tamto. 8)
     
  10. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    pelnia byla udana dla mnie. zdobylem pnacze i inne nagrody, ale jest jedno male ale..... na pnaczu ustawilem wszystko poza cerberem. nie styknelo mi czasu aby go zdobyc. choc jestem zadowolony pozostal jednak maly zgryz. teraz to tylko nastepna pelnia albo g&t mi pozostaje.
     
    ankak106 i feniks1414 lubią to.
  11. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Witam wesoła lilia zagościła u mnie na baha:) :inlove:wykręcona na kółeczku:)
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Od środy jest mini event - wyprzedaż pomocników w pakiecie za 40 zyla.
    Fajnie by było, gdyby ktoś tego linka do rozmów prawidłowo wstawił 8)

    A pakietu nie kupię - po co mi maszyny na cały miesiąc, jeśli chcę tylko w ciągu paru dni event skończyć.
     
    Celestyna lubi to.
  13. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    do rozmów tez??
    jeeejku, poprawiłam tylko do poradnika...
    Przepraszam :)


    już, dzięki zzizzie
     
    zzizzie lubi to.
  14. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    Cześć!
    W 100% podzielam Twoje zdanie na temat i błędnego linka i tego, że pomocników w sensie kombajnu i wybranej przeze mnie reszty ekipy wybieram sobie sama wg moich potrzeb, a nie na cały miesiąc i w czambuł wszystkich
    /np nie korzystam ze stajennego i budowlańca niemal zupełnie /.
    Ewent usiłuję zrobić chyba z przyzwyczajenia, ale jeśli i tym razem dadzą kombajn za 50% po ewencie, to chyba zrobię sobie urlop od farmy.
    Synchronizacja ewentów i wyprzedaży to trudniejsza, o wiele trudniejsza sprawa niżby się wydawało ;)
    Urodzaju ektoplazmy na polach Wam życzę :D
     
  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Moja farma cały czas sianiem i zbieraniem stoi. Zwierzątka są nieopłacalne, więc tylko czasem hobbistycznie je wstawiam, bo ładnie wyglądają, a jakbym miała tylko drzewka zbierać, to bym pewnie w ogóle nie wchodziła, bo to żadna zabawa, więc pakiet pomocników jest jedną z nielicznych wyprzedaży, która mnie raz w miesiącu cieszy ;D Akurat parę dni temu się skończył, lecę na oparach z kuponów, więc idealnie dla mnie się BP wstrzeliło z tym ogłoszeniem ;) Raz coś pode mnie się udało xD
     
    dotikampo lubi to.
  16. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Z różowymi zagrodami jest sporo PD do tego warsztaty, wysoko ulepszone, i warto mieć, mało kto stawia tylko na rośliny

    Mnie wyprzedaż nie obchodzi, jedyna wyprzedaż dla której bym kupił florki nie pojawia się od bardzo dawna.
     
    0olimpia0 lubi to.
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Hej Karol:) Ja stawiam na rośliny - bo tak lubię i już. Parę warsztatów mam tylko na bahamie. Poza tym od czasu do czasu z odrazą wyciągam z paska zagrody w hurtowych ilościach i uzupełniam zapasy zwierzaków:wuerg:

    Pomocników kupuję regularnie. Nie mam czasu na ręczne klikanie. Jeśli BP skończy z ich promocyjną wyprzedażą ... no cóż ... moja gra nr 2 stanie się grą nr 1:pxD
     
    0olimpia0 lubi to.
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Różowe zagrody i ulepszone warsztaty, to nie na mój etap rozwoju farmy ;) Zadania z kolorowymi jeszcze nie porobione, a co dopiero zwierzaki do budynków ;) U mnie priorytetem jest robienie misji - bo lubię, w każdej grze, w którą grałam to mnie najbardziej interesowało. A misje z roślinkami z założenia muszę wszystkie zawsze sama wysiać. Poza tym jestem na etapie, kiedy najwięcej sianogroszy mogę uzyskać właśnie z upraw, a warto zaznaczyć, że na pieniądzach farmowych jeszcze nie śpię xD stąd taki profil produkcji. I stąd pomocników też będę kupować. Poza tym mało która wyprzedaż mnie interesuje ;) Ale dyskusje co kto na farmie trzyma, to nie ten dział, także dajmy sobie spokój z tą dyskusją :):)
     
    toDzasta lubi to.
  19. mieczu

    mieczu Baron forum

    a u mnie pierwszy raz od dłuższego czasu na imprezowym kole pojawiło się coś ciekawego, a że miałem 6 prób z najnowszej upiornej misji (to w temacie, bo chodzi o pełnię księżyca) to zaryzykowałem i...
    [​IMG]
    udało się :):):):)
    ...naprawdę dobry dzień dzisiaj jest...
     
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no to gratuluję :) oby więcej takich nagród się trafiało :)
     
    mieczu lubi to.