Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    bazyl2211 i yasminka1967 lubią to.
  2. stefanek50

    stefanek50 Czeladnik forum

    Ahh... Nie tylko Tobie idzie wolno ;) ja to w ogóle nie mam szczęscia do pełni bo co to jest 24h jak jeszcze trzeba pracowac i w jedną pełnie zazwyczaj uzbieram tylko jedna roślinke i to jeszcze w niewystarczającej ilości
     
    nikki2676 lubi to.
  3. ania7594

    ania7594 Okazjonalny autor

    Zagroda w ts mnie rozwaliła-kompletny brak pomysłów następne pewnie będą barany,capki ,klacze porażka
     
    bazyl2211 lubi to.
  4. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    I teraz będziemy czekać cierpliwie lub nie 8 godzin, a nie 5 jak było przy tajemniczym stajennym:oops:
     
  5. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    mam rozumieć że tylko kolorowe ulepszenia polecą + zagrody TS? To by było za piękne - no ale od czego jest BP każdy dostanie pomarańczowe strusie lub konie na 100 % czyli kupi 10 dostanie 10 strusi, kupi 50 dostanie 50 strusi. Przynajmniej u mnie ostatnio tak bywało. Pomarańczowych stadnin mam tyle, że z paska się wysypują :p strusi też całe stado.
     
    bazyl2211 lubi to.
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Sprawdzimy jak bardzo adekwatne to będzie-.- czy tak jak mówi Zgredzio_O czy może w jakiś inny sposób, ale najgorsze jest to że żaden inny nie przychodzi mi do głowy:oops::mad: Ja i tak nie kupie TS bo mam 2 FL na koncie8)
     
    bazyl2211 lubi to.
  7. baska22

    baska22 Stały bywalec

    Ja też nie kupię ani jednego TS niech sami sobie kupują !!!!:music:
     
    bazyl2211 lubi to.
  8. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    Też nic nie kupię 8) mam 3 FL na koncie :cry:
     
  9. czako1980

    czako1980 Naśladowca mistrzów

    no niestety rozwinięcie w faq wszystko wyjaśnia : wszystkie zagrody + , ++ , kolorowe i nowość koguciory i ostatni raz oreły ;)
     
  10. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    "Tak jak informowaliśmy wcześniej opracowaliśmy nowy system, w których szansa na wygranie każdego przedmiotu (np. drzewka/zagrody/fabryczki) będzie adekwatna do tego, jaki wysiłek gracz włożył i ile osiągnął w grze."

    Ogromnie jestem ciekawa, co to znaczy w praktyce-.-
    Na tę okoliczność chyba kupię z 10-15 TS-ów i dowiem się jak wielki zdaniem BP włożyłam wysiłek w grę i czy dużo osiągnęłamxDxDxD

    Póki co "pełniuję". Czy ta pełnia naprawdę nie może się odbywać w weekend? Jutro pewnie zdobędę pnącze, ale śmierć mnie zagryzie, zanim je zapełnię:oops:
     
  11. krystian2524

    krystian2524 Czeladnik forum

    Witam:) ja również odpadam... niemam jeszcze żab a przy ostatnim stajennym same pomarańczowe trafiłam więc podziękuje,sadzonki też obrodziły mi w surmie więc nie ciągne dalej mojego pecha:(
     
  12. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Ciekawa jestem co daje za produkt ta nowa zagroda dla kogutów ? -.-
     
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Tak sobie myślę, że może złote jaja;)
     
  14. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    OJJJ.... zapomniałam, że jest pełnia... wysiałam już zwykłości nocne... Mam nadzieję, że jutro będę jednak pamiętała... przy takiej pamięci do pełni chyba nigdy nie skończę misji w spółdzielni...:eek:
     
  15. jakumiraska19

    jakumiraska19 Młodszy ekspert

    Witam, szukam wszedzie ale nie moge znalezc nic nt. nowej zagrody. czy moze mnie ktos oswiecic? Bylo jakies ogloszenie? Jak tak to gdzie? Dziekuje
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  17. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    ja cosik kupię,ale nie wiem ile
     
  18. nikki2676

    nikki2676 Chodząca legenda forum

    Mam podobnie, po pracy niewiele zdążę zrobić podczas pełni, bo za krótko trwa. Najfajniej, jak wypada w weekend i kiedy jest dwudniowa.
     
  19. Ekatrina

    Ekatrina Komandor forum

    Mnie nie było cały dzień. Pełnię zaczynam dopiero teraz.
     
  20. benia

    benia Fanatyk forum

    Ciekawe czy tym razem jak kupię TS to znów będą skunksy cz też pomarańczowe kozy
    jak za każdym razem-.-
    bo do boćków żab czy jeży to tylko z kontem premium można startować
     
    nikki2676 lubi to.