MINI EVENT: Szybsze produkowanie w fabrykach

Temat na forum 'Archiwum - FAQ' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 20 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  Szybsze produkowanie w fabrykach

  [​IMG]

  W tym mini-evencie wszystkie fabryki zarówno podstawowe na Farmie i Wyspie, kolorowe ulepszenia i mroczne - mają zmieniony czas produkowania na 9 godzin.

  PAMIĘTAJCIE, że produkcję należy rozpocząć w trakcie trwania eventu! Oznacza to, że jajka otrzymamy w ciągu 9 godzin a nie 24 h!

  [​IMG]

  Lekcję jazdy konnej będziemy mieli po 9 h a nie po 36 h!

  [​IMG]

  Wasze fabryki mogą produkować jeszcze szybciej, gdy użyjecie wody, super paszy bądź produktów z rzemiosła do zmniejszenia czasu.


  16.11.2019 godz. 17:09 doprecyzowano, że w trakcie eventu następuje zmiana czasu produkowania na 9h.


  Ogólne informacje końcowe

  Wszystkie dane, teksty i wartości odnoszą się do stanu gry przy tworzeniu tego poradnika. Informacje w nim zawarte opieramy na testowej wersji eventu lub nowości w grze, a one mogą ulec zmianie. Zostaną one potwierdzone po wejściu eventu do gry. Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku oraz wprowadzenia zmian w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat tych zmian lub uzupełnień.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 listopada 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.