Opinie Miksowanie i masterowanie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 28 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Faktycznie ta doba była dobra ;):p, ponad połowa wypadajek już na stanie :), nic, tylko się cieszyć :).
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Aj
    ale zaraz to będzie miało sens :p

    Cieszyć się
    ja się bardzo cieszyć [​IMG]
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Po "dobrej" dobie myślę, że mam ładnie, jak widać normy wykonane.;)xD

    [​IMG]
     
  4. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    badyl wysiany ,pnącze zdobyte do końca brakuje mi 231 wypadajek :)

    [​IMG]
     
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Zmiksowane, zremasterowane - idę posłuchać :music::music: . Powodzenia dla Wszystkich :):)

    [​IMG]
     
  6. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Czy po ten teges, będzie można grać dalej?o_O
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie tak:
    [​IMG]

    Podczas karmienia wpadło w sumie 10 FL i sadzonki, a z nich m. in. Sekwoja albinos
     
  8. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

  9. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

  10. gimnazjalistka5

    gimnazjalistka5 Młodszy ekspert

    Czytam tak te rozmowy i jestem pełna podziwu jak szybko niektórzy gracze kończą eventy i jak sobie świetnie radzą... ja niestety jestem daleko w tyle z polami pełni księżyca , co miesiąc jakoś mi nie po drodze z pełnią, walczę z tym eventem, ale zastanawiam się czy się nie poddać a w zamian za to nie podgonić troszkę misji... Czy można gdzieś znaleźć informację/jakieś porady innych graczy jak to najszybciej ogarnąć? Które misje warto robić/jakich wspomagaczy używać/ co koniecznie odblokować w sklepie Jacka? Czuję się bardzo zagubiona jeśli chodzi o pełnie księżyca....
     
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    można;):)
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że możesz śmiało pytać tutaj: Porady doświadczonych graczy. Na pewno znajdzie się parę osób, które udzielą cennych wskazówek.
    Jeśli jeszcze nie znalazłaś, to podrzucam Poradnik dotyczący pól pełni: Strefa pełni.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    616 kaset. Dalej sieję badyla.
     
  14. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Dopiero mam 26 zadań zrobionych. 8)Dostałam jak na razie pierwszą potencjalną ćmę.:p
     
  16. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Może niezbyt daleko 23/75, ale powoli do przodu. Za to ładnie kasety, czyli składanki lecą z upiornego bakłażana, około 100 na zbiór x dwa razy dziennie, w sumie 722, więc chyba problemu z wypadajkami być nie powinno. Postawiłam na grzybowym trochę drzewek, zwłaszcza 4 zagadkowe Szlam i Duch, może wyrośnie z nich jakieś nowe drzewko, oraz kilka zagród i warsztatów. Mam zamiar dojść do końca paska postępu, czego wszystkim graczom życzę :)
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też powolutku do przodu 25/75 :p
     
  18. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Dziękuję:)
     
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

  20. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    No to ja mam jeszcze dalej, bo 8/75, ale wszystko zgodnie z założeniami i czasem, a tego jest jeszcze sporo.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.