Opinie Miksowanie i masterowanie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 28 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    duża pomarańczowa dynia obok sklepu Jacka :)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli we wskazanym polu będzie się znajdował znacznik, na Polach Pełni Księżyca i w Grzybowym Lesie pojawiać się będą postacie potwornego pomidora Pawła. Po usunięciu znacznika postacie te przestaną się pojawiać.

    [​IMG]
     
  3. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Dziękuję :) Już powróciły.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Super :)
    Twój pusty post z samym cytatem usunęłam.
     
    krasnoludek10, Aisha1969 oraz elwira17 lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wyliczaliście, że na dobę trzeba nazbierać min. 225 wypadajek, aby zrobić całość? Czyli jest OK, do końca pierwszej doby jeszcze parę godzin a już mam zrobioną 2-dniową normę:D

    Zrzut ekranu 2022-09-30 092506.png

    Planuję siać kontrakty do samego końca w nadziei (oby nie złudnejxD) na zagadkowe zagrody i drzewa z nagród dodatkowych. Jakby nie patrzeć, to zagadki najnowsze z możliwych:)
    Zrobiłam też sobie gif z powiększonej postaci pomidora Pawła... No czy to nie słodziak?:inlove:
    chrome_fTBrg4LLrb.gif
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a musze przyznac,ze sadzonki dobrze leca...chociaz wolalbym skrzynie z bonusami;)
     
  7. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Bry :) Za mną 17 wpłat. I znowu zapomniałam o białej niewinności i upiornym bukiecie :D To już chyba tradycja ;) :D Czyli od wczoraj wypadło 262 kasety :) Niestety okazało się ,ze miałam posiane nagrobki,więc początek nie był optymistyczny ;) Na noc miałam posianego wszedzie bakłażana :)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi zabrakło 10 sztuk do dwudniowej normy, więc też tragedii nie ma:p A na polu pełni sieję nawet na noc kontrakty, w grzybowym lesie za to non stop upiornego bakłażana;)
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Masz cały las odblokowany? U mnie 3 obszary czekają na odkrycie.
     
  10. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Nawet jeżeli nie masz odkrytych wszystkich pól w grzybowym lesie, to na tych odkrytych można siać rośliny pełni, z których będą wypadać kasety, może niewiele, ale zawsze coś się uzbiera.
     
  11. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Porównując z wężowym eventem : poprzednio z jednego pola potrzeba było 830 wypadajek do pnącza, teraz do pnącza 885. Poprzedni przy pomocy wielu miłych graczy, super dopalaczy ledwo dałam radę, więc mimo niewinnego założenia " 15szt/1 napój" będzie ciężko, tym bardziej że z rośliny eventowej leci bardzo słabo (ok 30szt) a Grzybowy Las w większości mam jeszcze zarośnięty chaszczami. Idę więc do pracy i życzę powodzenia szczególnie tym powolnym, jak ja :).
     
  12. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Rano całkiem ładnie poleciało z grzybowego :) Może niebawem odkryję kolejny obszar- muszę nazbierać kocich elfów :)
    Posiej na noc bakłazana, nadgonisz wypadajki.
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Pewnie nie jestem pierwszym graczem, który zdobył pnącze.:)

    [​IMG]
    Na noc na obu polach dałam bakłażan, teraz na jednej łące w dzień będzie eventówka, a na drugiej dosiewam czego mam mało. Na noc na obu łąkach znów będzie bakłażan - i tak do końca eventu, bo nagrody całkiem fajne.:)
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Gratuluję ! :) U mnie eventówka jakoś szybko wpada,gorzej z kasetkami :) Na razie się nie martwię :)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z badyla teraz 33 kasety (wcześniej chyba 40).
    Na noc miałem 350 bakłażana
    [​IMG]

    Wylotki bez problemu.:)
    Za to sianie do końca .:(
    Szkoda mi odpalać dyniowe dla jednej łąki (dwóch, jeśli liczyć 150 pól siewnych grzybowego lasu).
    Spieszę się powoli.:p
    xD:cry:xD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, cały calusieńki:) Na moje szczęście parę pełniowych eventów mi nie pasowało, więc ich nie robiłem. I wtedy właśnie walczyłem o odblokowanie grzybowego lasu:p;)
     
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Też kilku eventów nie robiłam,ale za późno kupiłam elfy :D I teraz ciułam. Może potem pójdzie szybciej. Bo nie ukrywam,że teraz większa powierzchnia grzybowego lasu by się przydała ;)
    Ps. Do kompletu badyla brakuje 8110 szt.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2022
  18. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Aż 225 ? - to chyba z uwzględnieniem dodatkowych karmień :music:
    225 x 6 ( tyle dób trwa ewent) = 1350
    tymczasem na całość ; 15 x 75 ( tyle karmień obejmuje pasek postępu ) = 1125
    więc na dobę( od 14:00 do 14:00 dnia następnego) 1125 : 6 = 188 - no tak mi minimum wychodzi ( nie licząc tego co na start wypadło)
    Ja zapisałam wszystkie dotychczasowe siewy i ;
    1 - ( pełny wczoraj) - 42 kasety
    2 - 32
    3 - (poranny) 56 o_O aż 3 razy sprawdzałam, czy faktycznie tyle ewentówka dała
    4 - 37
    Teraz widzę masz 641 - no to... no to Cię trochę odjechałam xD bo u mnie 713 :p - i żeby nie było , po nocy nie wstawałam , by za kasetami ganiać - aż taka muzykalna to ja nie jestem xD:cry:xD
    - ale mój uszak bzowy , to już chyba tak i sypie kasetami jak z rękawa - sieję go w grzybowym na paszę dla zombie-owieczek .
     
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A u mnie po dobie od rozpoczęcia eventu sytuacja z wylotkami wygląda następująco :)

    [​IMG]

    Tak więc z wylotkami, jak widać nie będzie najmniejszego problemu, a i pewnie jeszcze sporo zostanie na wymianę po evencie.
    Jeśli chodzi o roślinę to na razie na spokojnie, może jutro pogadam z kołemxD, co by szybciej i więcej kontraktów nasiać, a co za tym idzie zgarnąć więcej pojedynczych nagród ;).
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Minęła dobra* doba eventu
    * takie tam xD

    [​IMG]

    Uff
    jest dobrze

    a tak wyłam :oops:xD może to podziałało xD
    ***
    I tak se myślę czy już nie uporządkować grzybowego lasu
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2022
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.