Opinie Miksowanie i masterowanie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 28 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Średnią dzienną wypadajek na dzień dzisiejszy mam, a jak będzie dalej tego nie wiem :)
    Rośliny trochę dziś nasiałam, na noc bakłażan posiany :) Rano zobaczę co mi to dało :)
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    pomidor dał mi właśnie item odwiedź studio dałam go na baha i daje 1,7mln tpd z bonusami:D

    [​IMG]
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale super, gratuluję i ociupeńkę zazdraszczam:D
     
  4. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    na pewno też go dostaniesz :) jak zaczniesz pomidory karmić :) jest w 8 kroku na pasku :)
     
    tajger1212 i krasnoludek10 lubią to.
  5. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Upiorny bukiet mam i nawet go użyłam. Pnącza niestety brak. Na razie ratuje się super nawozem, może to pomoże troszkę.

    Niestety nie mam:oops:

    Twoje posty połączyłam, ponieważ pisanie kilku wiadomości pod rząd jest na naszym Forum zabronione. Następnym razem skorzystaj proszę z opcji Edytuj.
    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 września 2022
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wylosowałam na kole 200% i niestety nie potrafię przejść nad tym obojętnie . . . :p
    Czasu sporo i można bez dopalaczy event zrobić, ale chyba do pnącza nie dam rady się powstrzymać.xD
    [​IMG]
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Troszkę dalej jestem ale też z bonusa skorzystałam-co prawda +100 tylko...
    [​IMG]
    Teraz już na luzie...
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bez bonusu z kola...zasiewy podsypywane zoska.....
    [​IMG]
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    cudownie wam idzie :) u mnie 4/75
     
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    [​IMG]

    ja mam tyle ale mam teraz zgryz koło dało 200% :inlove:
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gosia zobacz ile jeszcze działa u mnie bonus:
    [​IMG]
    Event rozpoczęłam z opóźnieniem, to i bonus działa dłużej. Nawet nie chce mi się liczyć ile rośliny muszę jeszcze wysiać.:)
     
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    [​IMG]
    a u mnie koło zwariowało godzinę temu dało 200% a teraz to :D:inlove:xD chyba nie pośpię dzisiaj;)
     
  13. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Czytanie tego jest nudne - na forum musi być - cacy. cacy znaczy bardzo dobrze , kasa ,kasa i kasa - pycha kroczy przed upadkiem.
     
    gangrion, Montwa oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Młodsi chyba nie, więc ja starsza odpowiem, ten cieńszy przedmiot, czyli ołówek służył do przewijania taśmy w tym szerszym przedmiocie, czyli kasecie.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2022
  15. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Przeczytałam Wasze kołowe rewelacje i zakręciłam bez entuzjazmu. U mnie bonus +1. o_OCo to się wyprawia???:p
    A czytaliście, że już działa kod bonusowy za Światynię? Kto nie wie, niech bierze ;)
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    A ja już skończyłam event ;)tylko tak długo nie wklejałam grafik, że całkiem zapomniałam jak to się robi :oops:
     
  17. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A nie szkoda Ci zielonych kropelek :) - może to ,,ratowanie się,, nie jest wcale takie konieczne :music:
    Według obliczeń Rysia/hlnrys potrzebujemy :
    75 * 15 = 1.125 składanka
    - na start miałaś ,, Całe 64 wypadajki z najdłuższej rośliny,, - 1125 - 64 = 1061
    1061 : 6 = 177 - w zaokrągleniu 180 na dobę ( tak dla bezpieczeństwa)
    i teraz pytanie ; ile Ci wypada z ewentówki ( i czy masz małe , czy duże pola ) ?
    - niechby wypadało około 30 , to przy 4 zbiorach dziennie będzie (około) 120 sztuk , a jest jeszcze grzybowy - nawet jeśli nie cały odkryty , to zawsze coś się zeń uzbiera . No i na noc siej tą najdłuższą/bakłażana , z wodą i bukietem (tym upiornym) rośnie chyba coś niecałe 9 h
    Jeśli go przykładowo wsiejesz dziś o 23-ciej to na 8 rano będzie , a potem ewentówka ; 2 x na samej wodzie nawet i 2 x z wodą + nawóz, to do 23-ciej jutro 4 zbiory machniesz - no chyba że real nie pozwoli . Lecz jeśli ów real pozwala, to spokojnie sobie przez 1/2 dni ,,przetestuj ,,ten sposób siania i .. i w sobotę po 14-stej napisz ile nazbierałaś - jeśli będzie około 400 sztuk, to spokojnie dasz radę do końca ewentu :)
    Ojj.. trochę Wam zazdroszczę tych Kół :p;) ja z moim już od dłuższego czasu przestałam się zadawać, bo... no ze zwariowanym to bym się zadawała, ale z takim porypanym szkoda czasu i mojego zdrowia :pxD:cry: ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło - przynajmniej pośpię :D:cry:xD
     
  18. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    U mnie z posianego na obu polach upiornego bakłażana, postawionego Nocnego dębu i okalających 19 drzew plus ogród dendrologiczny wypadło 160 kaset.
    Z ciekawości sprawdziłam jak u mnie działa Koło, no i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego w tym temacie.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2022
  19. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Dzięki za wyliczenia:D Na grzybowy nie mam co liczyć, tam mam tylko kilka drzewek. Bez nich nie odblokuje grzybowego. Ze 2-3 razy podleję super nawozem, żeby podgonić. Potem woda i nawóz. Po porannych zbiorach mam 10 karmień za sobą :p
     
  20. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Zniknęły mi te potworki, które trzeba karmić, gdzie ich szukać?
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.