Opinie Miksowanie i masterowanie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 28 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wcale nie taki prosty ten event jakby się na pierwszy rzut oka wydawało.
    Przede wszystkim - o ile dobrze pamiętam- na polach pełni nie można
    ustawić super pól a to już trochę komplikuje sianie z bonusami %-owymi z koła czy też tymi zachomikowanymi ze skrzynek.
    Trzeba jechać na małych polach więc wszelkiej maści dopalaczy będzie trzeba
    użyć więcej - chyba?.
    Zacznę robić a co z tego wyniknie to się okaże.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Lubię opcję karmienia, może coś fajnego przy okazji wpaść, więc myślę, że evencik jest korzystny dla wszystkich, nawet nie kończąc go, to każda nagroda się przyda :)
    Tradycyjnie robię, może uda się ukończyć i jeszcze zbierać nagrody za karmienia głodomorków :D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ten event w przeciwieństwie do poprzedniego bardzo lubię, więc go zacznę:) Czy dokończę? To się okaże:p Mam tylko nadzieję, że posiałem coś długiegoxD:cry:xD
     
  5. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Znów będzie kicha z wypadajkami, bo przespałam koniec poprzedniej pełni i tam rosną mi nagrobki>:(. Spłukałam sie z bonusów i super nawozu przy tym evencie, który właśnie sie kończy, kołem też pokręciłam do zera. Ehhh...może być ciężko, ale siedze na L4 to mam czas siać i siać
     
  6. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Pełnia to moje ulubione klimaty i w końcu pojawią się fajne itemy w Nawiedzonym Domu.
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja zawsze na koniec pełni sadzę najdłużej rosnące ,zobaczymy co wyleci :)
     
  8. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    moze wyleci jakis nietoperz a co pozniej to sie zobaczy
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja... no cóż... Świat Pełni lubię pasjami, ale nie bardzo mam co tam robić, chyba, że siać do stodoły. Tak więc bardzo się cieszę z halloweenowego miesiąca, bo w Farmeramie to czas mrocznych eventów. Mam nadzieję, że będzie się dużo działo i że będzie strasznie straaasznie:D BUUUU!
    buu-awkward.gif
     
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :music: Jak zdobędę pnącze to ustawie sobie itiemki z motywem dyniowym ;):p
    :)
    Dobrze że nie muszę rozwalać grzybowego lasu :):music:
     
  11. Mikusia67

    Mikusia67 Czeladnik forum

    zacznę, a co dalej ?? zobaczymy, kocham duszki więc do tego podejdę z uśmiechem :) Wam też zyczę wielu miłych wrażeń i mrocznych nagród :)
     
  12. diorina

    diorina Stary wyjadacz

    Czy prezent dyniowy działa też na pola pełni?
     
  13. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Oczywiście robię. Jakiś tam bonus na plony z pół jeszcze w pasku mam plus ponad 100 imprezowych wejściówek- myślę, że nawet jakbym zbierała 3 razy na dobę to dam radę zdobyć pnącze. A reszta... to się okaże ;)
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dziala
     
  15. [andy74]

    [andy74] Młodszy ekspert

    Więc zaczynamy. Na początek mrocznego 192 wypadajki w tym 9 z drzew magicznych. Miałem 8-godzinne niestety. Powodzenia wszystkim graczom i do boju.
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No to miksujemy [​IMG]


    misz masz na polanach mrocznych 87 kaset
     
  17. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    U mnie 166 kaset wyleciało, bez szału, na jednym polu sam bakłażan, a na drugim bakłażan i trochę drzew, brak 16 pól (tam stały 2 menażerie i 2 zagrody). Wypadajki będą się zbierać, ale za to na sam start zapomniałam się i przed rozsiewem nie zjadłam kerstola i niewinności, takim oto sposobem muszę czekać aż 1,5 godziny na pierwsze roślinki ;)
     
    [andy74], Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie z grzybowego bakłażana 98, a z głównej pełniowej co to oprócz bakłażana i menażerie i ogrody i luzem kilka drzewek to 95.
    Potrzeba:
    Czyli na dobę ewentu powinno być co najmniej 225.
     
  19. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Kurcze, to u mnie znowu słabo. Całe 64 wypadajki z najdłuższej rośliny. Nie mam jeszcze wszystkich pól w grzybowym:oops: Chciałam postawić puchary przed zbiorem, ale nie mogłam.
     
    Aisha1969, AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chyba doła złapię [​IMG]


    a dodatkowo odpaliłam pnącza na wypadajki
    ale chyba na mroki to nie działa
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.