Opinie Miksowanie i masterowanie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 28 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzę, że nie tylko u mnie Paweł skąpił zagadkowych zagród... Tylko 1 wypadła, z przedostatniego karmienia na łącznie ok. 90 napojów.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2022
    krasnoludek10 lubi to.
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie były trzy potencjalne ćmy, ...ale realnej nie było ani jednej xD
    Z drzewek turi się dorobiłam :)i smocze XXL też na polu zostało :music:.
    Trochę FL, SN wpadło. W sumie przyjemne nagrody.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja wiem czemu te ćmy przylecieć nie chciały

    bo tam za mroczno jest xD
     
    krasnoludek10, aleksandra oraz hlnrys lubią to.
  4. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    no i nie skończyłam... :( zapomniałam rano o tej zabawie i nie mam pnącza. Jedno karmienie pomidora xD
    dopadła skleroza i nie weszłam na te pola... to nie jest zabawa dla zapominalskich jednak xDxDxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie 69/75 i trochę szkoda tego jednego brakującego karmienia do kolejnego itemu :p
    Wynik to i tak mały sukces, bo obawiałam się, że nawet do pnącza nie dojdę- event zaczynałam z poślizgiem, a poniedziałkowe święto przedłużające weekend nie sprzyjało regularności w zbiorach xD
    Wylotki leciały pięknie, chociaż u mnie nie ma na to reguły. Jestem zadowolona :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Popatrz, u mnie święta sprzyjają zbiorom. Ale tym razem nawet w weekend pracowałam - zbiory nieregularne, dojazd, zmęczenie, no i skleroza zrobiły swoje. O itemach nawet nie marzyłam, ale jedno karmienie (na które miałam rośliny do przerobu) i miałabym pnącze...
     
    krasnoludek10 i MOD_Cookie lubią to.
  7. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witam u mnie całość zrobiona ale powiem Wam ze ostatnie parę godzin porannych to dla mnie walka z czasem i gdyby nie SN i SNZ to nici z pełnego ukończenia eventu a także mnóstwo wylotek od sąsiadów i znajomych :) Jednak event na plus z karmień z takich fajniejszych to sekwoja albinos i palma cudowronka :) Liczyłem na turi albo chociaż okapi niestety Pawełek się nie postarał ;P
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeśli ja mam wolne, to niestety spanie jest silniejsze ode mnie xD A tu jeszcze długi weekend w środku delegacji, to już w ogóle nic się nie chciało, szczególnie jak za każdy dzień postoju płacą :D
    Żałuję tylko, że rano nie miałam na tyle dużo wolnego czasu, żeby część roślinek SNZ podlać, żeby do tych 70 dobić...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. angelapl

    angelapl Czeladnik forum

    witaj w klubie. chociaż u mnie to już totalna porażka. o 12 ukręciłam brakujący towar, tyle że .... zapomniałam nim nakarmić pomidora. przypomniałam sobie ciut po 14. i pnącza brak. no cóż - skleroza.
     
    krasnoludek10 i MOD_Cookie lubią to.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Udało się xD event zakończony 5 minut przed czasem xD:p
    z tajemniczych zagród i sadzonek nic ciekawego -.-
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale ważne, że zakończony - gratuluję:D
     
    aleksandra lubi to.
  12. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    No i nic nie wyszlo fajnego z zagrod i drzew, ale i tak fajne rzeczy dal mi pomidor, wiec event byl oke.
     
    krasnoludek10, hlnrys oraz aleksandra lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za Wasze opinie. Event dawno za nami, wobec czego wątek zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.