mika081989

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika mika081989, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Miło Cię widzieć:)
    horrory uwielbiam najlepiej się ogląda w straszną burzę:) oczywiście podczas oglądania tak ustawiam kino aby nawet najdrobniejszy szmer było słychać:) im straszniej tym lepiej:)
     
  2. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    oj, nie, nie to już nie na moje nerwy :p ja ogólnie rzadko oglądam filmy, czy tam cos w tv ale do horrorów nie mam głowy totalnie :p
     
    mika081989 lubi to.
  3. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    dziś miałam coś zamiar obejrzeć, ale chyba bd to poduszka w sypialni:)
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witaj, pociągająca... nosem ;)
     
    mika081989 lubi to.
  5. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Witaj Emilko dziś jeszcze kaszlę i wstałam z takim bólem głowy, nie do opisania :(
    kawę dla gości zostawiam i słoneczka wszystkim życzę:)
    [​IMG]
     
  6. Cześć Milenko biorę tą po lewej z tym diabełkiem :)

    Pozdrawiam cieplutko :)
     
    mika081989 lubi to.
  7. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Witaj proszę bardzo częstuj się śmiało
    [​IMG]
    jeszcze śniadanko zostawię:)
     
  8. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    wpadłam życzyć miłego dnia a tu takie smakołyki że aż człowiekowi jeść się zaczyna chcieć xD
     
    mika081989 lubi to.
  9. To i ja się poczęstowałam kanapeczką z tym spleśniałym sereczkiem :)

    Pychotka :)
     
    mika081989 lubi to.
  10. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    hej, udanych zakupów xD
     
    mika081989 lubi to.
  11. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Hejka. :)
    Wcinam co popadnie i uciekam. :D [​IMG]
     
    mika081989 lubi to.
  12. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    mam nadzieję, że nie ominął Cię ten piękny weekend na świeżym powietrzu i że zdrówko już dopisuje? :)
     
    mika081989 lubi to.
  13. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Witajcie Kochane dziś już dobrze się czuje ( wczoraj zaszalałam na zakupach, więc zapomniałam o chorobie:p) dziś dzień mi mega szybko w pracy zleciał jak nigdy:) chyba polubię poniedziałek:) jutro idę później do pracy:) zadowolona jestem dziś strasznie:)
     
    MOD_Ananke lubi to.
  14. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    hmmm..terapia zakupowa mi się niezmiernie podoba xDxDxD muszę Mężowi powiedzieć xDxD
     
    mika081989 lubi to.
  15. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    hej Milenko :)

    haha - chyba tak na każdą kobietę działają odpowiednie zakupy :D
     
    mika081989 lubi to.
  16. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Mój wolał jak siedziałam w domu i marudziłam, że to czy tamto mnie boli, niż latać ponad 3h za butami i torebką:) resztę rzeczy, które kupiłam już pomijam:)
    Hej Monia do nie dawna miałam wstręt do zakupów, ale po niedzieli mimniął i już stwierdziłam, że jeszcze jedne buty na jesień muszę kupić i kurtkę, bo stara mi już nie pasuje:) mina mojego męża była bezcenna jak to usłyszał:)
     
  17. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    hej xD zostawiam swoje 3 grosze :p xD
    łeeeeee to tak się w ogóle da??o_O o_O-.- xD xD ja tam nadal postuluje o wolne poniedziałki xD i o wtorki bo trzeba odpocząć po wolnym poniedziałku :p

    mi niestety wstręt nadal pozostał a zakup butów i kurtki o chyba najgorsza część ubrania jak dla mnie do kupienia :oops: w szczególności buty:sleepy::oops: nie znosze chodzenia po sklepach :oops:
     
    mika081989 lubi to.
  18. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    mój też by tak wolał, jednak zdrowie najważniejsze :D :D :D :D skoro to skuteczna kuracja... ;) ;) mój wstręt do zakupów stacjonarnych jest spowodowany tym, że zazwyczaj w sklepach nic nie ma..wrrr....nachodzę się, namęczę i wracam z pustymi łapkami... -.-


    dlatego też mam swoje ukochane internetowe wersje ulubionych sklepów i zdecydowaną większość w ten sposób nabywam :D nawet moje ulubione sklepy z butami mają możliwość zakupów online, przy których można wybrać opcję przymiarki i odbioru w wybranym salonie :) niby więc jest tak samo, jak w przypadku zakupów stacjonarnych, ale ma się pewność, że upodobana rzecz czeka na miejscu :D:D


    pozdrawiam cieplusio :)
     
    mika081989 lubi to.
  19. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Ja wole pochodzić poszukać, bo zawsze coś jeszcze mi wpadnie w oko:) i zawsze niby się przyda, a później leży w szafie i czeka, aż sobie o danej rzeczy przypomnę:)słoneczka życzę,bo u mnie od rana pada:(
     
  20. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    w takim razie rzeczywiście warto pochodzić :) w moim przypadku to niestety nie działa, szybko się zaczynam złościć w centrach handlowych, a wtedy już nic mi się nie podoba ;)
    u mnie również leje -.- nie podoba mi się to -.-
     
    mika081989 lubi to.