Opinie Miesiąc miodowy na wyspie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Ja nie rozumiem tego ja 2 pola z małymi polami Karnegia na obu polach po 10 Jaśków na polach i tylko 230 Kakao,to co ma Karnegia takiego u kogoś że zbiera ponad 300,chyba powinno być jednakowo wypadajek.
    5 Magicznych drzew i 20 Prezentów od sąsiadów
    Debili robicie z ludzi
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2021
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak.
    Małe pola, drzew 22+28=50.

    Odejmując magiczne, to tylko 195 kakao.
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To faktycznie mało.
    Ja jeszcze przed zbiorami odpalam gniazdo latającej wiewiórki i domy ( nie pamiętam który na wypadalce) oraz pnącza - tajemniczy labirynt, Alicja w krainie stoków, komiks 8, nowy rok 2015, rząd chmur z całą masą skarbów.
    Edit: Farmerama na lodzie, gra w kości 2 oraz Tam i z powrotem rząd 2

    A i jeszcze 8 JC.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2021
  5. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    u mnie z dwóch pól karnegii (trochę drzew po bokach) i jednym JC na drzewie - 188 kakao... ile ugram tyle moje
     
  6. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    Modzie a jak sie to pnącze nazywa co zwieksza wypadalnosc przedmiotów?
     
  7. kett955

    kett955 Analityk forum

    z drzew tylko 85 wypadajek, malutko
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zobacz moją wypowiedź wyżej.

    Może takich pnącz jest więcej, ale ja mam tylko te z eventów. Nie kupuję dodatkowych.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Powyżej Anhedrea już je w większości wymieniła:)
    Uruchomiłam przed zbiorem karnegii gałązki pnącza: Nowy Rok 2015, Rząd chmur z całą masą skarbów, Komiks (odcinek 8 ), Gra w kości 2, Farmerama na lodzie i Tam i z powrotem rząd 2. Podejrzewam, że je masz - to chyba tylko eventowe gałązki:)
     
  10. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja mam tylko 232 sztuki wypadajek, w tym 5 od sąsiadów i zebrałam już raz roślinkę eventową.
    na polach miałam iksorę i na drugim rambutany
    wszystkie potrzebne pnącza odpalone......także kiepsko, kiepsko
     
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Obawiam się, że w centali nawet sobie nie uświadamiają Twojego istnienia Krasnalu -.-ale zostań dla nas :p
    Mam 260 sztuk z mixu : iksora + drzewa i manufaktury. Dopiero zaczynam.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2021
  12. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A gdzie tam będzie jednakowo jak każda farma ( serwer) ma ,,swój własny urodzaj,, :p
    U mnie z dwu łąk iksory 244 kakałka - bez jaśków, bo ten jeden na drzewie nie ma mocy, by choć jednego wypadalca przyspożyć xD:cry:
    i bez pnącz, które ponad pół godziny próbowałam zebrać i niestety się nie udało >:(kilkunastokrotne przelogowywanie i odświeżanie nie pomogło, więc ...
    a przed startem ewentu farma mi śmigała aż miło :music:teraz zaś wszystko tak muli, że odechciewa się cokolwiek robić :cry:
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Sypnęło wylotkami że szok , aż 38 sztuk xD


    Rozsiany badyl
    tylko czy jest po co hm :sleepy:
     
  14. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    A u mnie 232 - z pola karnegii i iksory mniej więcej po równo poleciało. Ale po dwóch rozsiewach jest 340, więc w sumie nieźle lecą.
    Z pola marakui wypadło 15 sztuk.
    Aha, jasiek tylko jeden na drzewie.
     
  15. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    ja miałam iksorę, 6 jaśków (+ 30%) i dwie gałązki pnącza (razem + 20%) - mam 376 wylotek...
    jest dobrze ...
     
  16. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Wszyscy się chwalą to i ja też..... nic siewnego same zagrody warsztaty i drzewa .... mam 100 wylotek 10 jaśków.... czy mam płakać ?? nic podobnego bo i tak zrobię, można wylotki dorobić w oazie .... będzie może BOOM w piątek to podgonie a jak nie to i tak dorobię jak bedzie trzeba.... no i po co się stresować ??? no chyba że nie ma ktoś SP to pomyśleć co zrobić, ja posieje na noc coś długiego z dopalaczami i gitara obaczym rano co będzie ... fajnego wieczorka zyczę
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no ja się spłukałem z SP w ostatniej części Skorpidomu z odznakami i stąd mój lament
     
  18. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    A ja sieję na super polach i z ostatniego zbioru 41 kakao z łąki, mam jur 489 szt. ale na starcie miałem iksorę z pnączami poprawiającymi wypadalność o 30 % - dało to 289 szt. Oby tak dalej.
     
  19. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Jeśli Cię to pocieszy to mi wypadło z dwóch pól obsadzonych drzewami równiutko 36 kakao. W poradniku pisali,że z drzew też leci wiec zostały na polu. I wierzyć tu poradnikom !! A Jasiek jest tylko jeden, na drzewie.;)
     
  20. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    U mnie z wypadajkami :(((, badyle mam, wypadajek nie :(((
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.