Opinie Mieć ciasto i zjeść ciasto II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 4 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    jeszcze 2 gry do picolaka i chyba luzik...
     
  2. andrzejmila

    andrzejmila Czeladnik forum

    Matisiek200 lubi to.
  3. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Idę powoli do przodu,miałam piec w niedzielę,ale real zmienił moje plany.Robię na bieżąco.Też się złościłam na wylotki ale gdy już ochłonęłam doszłam do wniosku,że nie da się więcej z 202 pól mam 194-198 pudełek .Strategia na ten event to wysiać roślinę na ciasto w całości jak najszybciej a potem już rośliny na wylotki.Rozumiem graczy z niższych poziomów,mają duży problem.Wszyscy kiedyś zaczynaliśmy,też nie kończyliśmy eventów.Może stopnie trudności powinny być rozdzielone ? Tak tylko myślę bo zaraz byłaby awantura.Z Piccolo mam Dyniowy -super nagroda .:)xD
     
  4. anakow

    anakow Czeladnik forum

    I pewnie o to chodzi:D
     
    Matisiek200, bogusiania oraz babula40 lubią to.
  5. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Jak dla mnie najgorszy event od bardzo dawna. Mogłem go nie tykać to oszczędziłbym sobie rozczarowania. Wypadajki rozłożyły mnie na łopatki :cry:z jednego zbioru eventówki wypada mi ~30 pudełek to o czym mowa... od wczoraj to już nawet nie chce mi się kolejnych rozsiewów robićxD. Bardzo podoba mi się to pnącze wizualnie, chciałem je mieć choćby dla samego wyglądu, ale cóż zbiorę jedno piccolo i postaram się o neonową skrzynkę i nie chce więcej widzieć tych tortów. xD
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Trochę za późno ale czasem przy takich eventach trudnych wylotkowo
    trzeba przetestować wypadania nie z długo rosnących roślinach a krótszych
    czasem efekt jest piorunujący

    no i długo rosnące to takie które po uszlachetnieniu z alchemikiem rosną nie dłużej jak 8 h do 10

    sianie dłuższych ma sens tylko na start

    może róża cebula uszlachetniona
    najlepsza roślina na wylotki

    tu na noc koniecznie siać coś uszlachetnionego pod wylotki z alchemikiem
    dobrze jest uporać się jak najszybciej z eventówką by potem tylko już łąkę przestawić pod wylotki

    trzymam kciuki :D
     
  7. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Taka ciekawostka:
    "Mieć ciasto i zjeść ciasto" 2022, 2775pkt na cały pasek.
    "Mieć ciasto i zjeść ciasto" II 2023 3000pkt na cały pasek.

    225pkt /60 (bezbłędne wykonanie 3 ciast)=3.75 czyli 4 gierki więcej, co daje 128 wylotek więcej, potrzebnych do ukończenia wszystkich zadań.
     
  8. dana7317

    dana7317 Mieszkaniec forum

    Jeszcze 5 gierek do drugiego Piccolo ,sieje róże z wodą qpą i 20 % przyśpieszaczem do kwiatów w slotach i pnączu (6+4+10) zbieram co 5 godzin średnio po 79 pudeł:sleepy:.
    Powietrze ze mnie uszło, zielsko wysiane i co z tego ... wypadalce -padalce -.-
    do pnącza kilometry ...nie wiem czy mi się chce...
    Robię do skrzynki potem bez spiny jak się uda ... jeszcze 3 dni z hakiem ...możliw- niemożliw- możliw- niemożliw:p
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Po trzech dobach taki widok:

    [​IMG]
    Pikolaki wystawiłam, teraz odprawiam czary, żeby coś porządnego się wykluło.;)xD
    A na wylotki polecam na noc na głównej łące cebulę z alchemikiem, u mnie bardzo ładnie się spisała.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2023
  10. -Melis-

    -Melis- Czeladnik forum

    Na dzikiej łące nie lecą różowe pudełka (wylotki)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jasne.:) Tak skracałam, że źle skróciłam, przepraszam, już poprawiam.
     
    incasent, Matisiek200 oraz bogusiania lubią to.
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Idę pomału do przodu - może się uda skończyć jak te wy-padalce wylecą.

    Ja też poprawiłam

    Posty połączyłam,
    SMOD_Atena
     
    tereska1108, bogusiania oraz babula40 lubią to.
  13. babula40

    babula40 Komandor forum

    Mam identycznie. Na 136 zakręceń imprezowym, ani jednego bonusu +1, o 100, 200 % zbiorów mogę zapomnieć. wylotki lecą jak krew z nosa. Jedyna nadzieja w perfekcyjnym wypieku, po prostu robię fotkę i się nie pomylę.
     
  14. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    To już jest kpina, posadziłam 67 uszlachetnionych goździków, posypałam SN, ani jednej wylotki!
    Tak, sadziłam na głównej.
    Za dwie godzinki zbieram ciasta, jak nie będzie wylotek daję sobie spokój, a na razie zła idę na spacer.
     
  15. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Ja dopiero teraz zobaczyłem że eventową możemy siać na dwóch polach a nie tylko na głównym. Teraz już jasne wszystko czemu tak wolno mi szło i z wypadajkami i torcikami. Zmyliły mnie te wypadajki tylko z głównej. Na cóż taki upał że każdemu się może zdarzyć pomyłka.xDxDxD
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Forum edycja postów po interwencji moderatora jest zabroniona. Tym razem upominam słownie. Bo w końcu każdemu zdarzyć się może.

    Badyl wysiany jest. Wypadajki są. Wejściówki do gier są. Teraz potrzebna chwila spokoju, żeby te ciastka ogarnąć. Ale to może później... (obym nie zapomniała przed końcem eventu xD)
     
    oset53, Matisiek200 oraz bogusiania lubią to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    anulo1 - Twój post nie dość, że nieczytelny (brak spacji) to nic nie wnosił do tematu eventu. W związku z tym został usunięty.

    Ps. Dalej czekam na natchnienie, żeby zabrać się za te torciki.
     
    Matisiek200 i bogusiania lubią to.
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ze skrzynek Piccolo dostałam kijek i nieumarły skarb, o dyniowym nadal mogę marzyć:p:cry:xD
     
  19. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Mi z pikolaków wypadła inwazja robali i tańczący z liśćmi. Te wylotki to jakis koszmar. Z 8 jaśkami wypada mi niecałe 50 szt z pola. Uzbierałam 2265 pkt. Eventówkę mam- o dziwo po raz pierwszy nie wiem od kiedy koło dało mi +100% do plonów. Ale SN wyczyścilam niemal do zera :/ O pólnocy zbieram różę-zobaczę jak sie spisze,a co potem posiac- nie wiem.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2023
  20. anusia!

    anusia! Ekspert forum

    Ciekawa jestem kto określa poziom trudności eventów. Ten dla gracza na moim poziomie (bez zasobów) jest nie do zrobienia.
    Do piccolo dojdę i musi wystarczyć. Trochę szkoda PNS-ów :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.