Opinie Mieć ciasto i zjeść ciasto II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 4 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    tu też skończyłam i 3mam kciuki za walczących. Nigdy więcej ciasta i piekarza.
     
    bogusiak80, bogusiania oraz Aisha1969 lubią to.
  2. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Za 3 bezbłędne ciasta jest 60 pkt., a nie 300. 300 pkt. jest za 5 rozegranych mini gierek. Od 11 do 12 etapu, czyli tego z pnączem, potrzeba 370 pkt., więc teoretycznie potrzeba udekorować bezbłędnie 7 ciast - 370 : 60 = 6, 0166...Ponieważ pkty przechodzą na kolejny etap, może wystarczy zrobić 6, albo 5 tortów, w tym przypadku te 300 pkt. nie wystarczyło. Po najechaniu na pasek wyświetla się ilość zdobytych pkt, więc można sobie policzyć, ile trzeba rozegrać mini gier do zdobycia pnącza. A odnośnie eventu - skończyłam wczoraj grubo po północy, bo coś mnie "nie ciągło" do farmy i ominęła mnie wątpliwa "przyjemność" stresowa. Zadziwiające, że w trakcie i praktycznie pod koniec gry taka niespodziewana awaria wystąpiła. Odnośnie zakupu w sklepiku - oczywiście skrzynka Piccolo, 2 kupony na kombajn, tropikalne drzewo i skrzynia neonowych zagród - 4-te kozy :( Nie doczytałam poradnika, że event przedłużony do 12, bo wzięłabym 3 kombajn zamiast zagród, ale jeszcze coś GT uzbieram. Gdybym chciała wszystko wykupić, musiałabym grać, siać i zbierać jeszcze przez tydzień. W niektórych eventach GT zostają, w innych potrzeba kosmicznych ilości. A hlnrysiowi baaardzo dziękuję za serce, cierpliwość i bardzo przydatne graczom rozpiski :)
     
  3. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Jeszcze dwa pudełka z ciastem...!!!
    Co jest tak cennego w tym pnączu, że tak bardzo go pilnują i nie chcą dać?
    Trzeci dzień kombinuję nad wylotkami, SN poszło całe morze, śmigła, kombinacja, aż się gra wczoraj wszystkim zawiesiła od moich szklarni, eliksirów, kręceń kołem, bonusów i innych cudów...
    Może w tej skrzynce jest coś niezwykłego, wie ktoś?
     
  4. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Do pnącza zostały mi jedne ciasta, ale braklo wylotek. Niestety idę do pracy więc nie nadrobię. Tak blisko i tak daleko...xD:cry:
     
  5. bunny132

    bunny132 Generał forum

    [​IMG]

    u mnie koniec xD
     
  6. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    No dobra. Zdobyłam pnącze, ale i tak go nie odpalę, bo nie mam szans na ostatni item xDxDxD Serio? xDxDxD
     
  7. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    O której kończy się event??
    bo na zegarze są jeszcze 4h czyli o 14.00??
     
    mysza199710 lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

     
  9. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    Dzięki nieopisanej życzliwości hlnrys skończyłam pieczenie ciastek.

    [​IMG]


    Szykuję się do następnego.

    ps. jak wkleić zdjęcie na forum też z poradnika hlnrys ...
     
    oset53, bogusiania oraz hlnrys lubią to.
  10. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Udręczona kombinacją wylotkową...
    Jednak udało się skończyć.
    Ciasta piekło się bardzo miło, Sonia śliczna, a z piccolo słodziutki nieumarły skarb (bardzo się cieszę) neonowy osiołek (dla osła, co nie umiał zebrać wylotek?) oraz bajkowe (chyba za te 200 SN, co straciłam z powodu przerwy technicznej).
    Event - poziom trudności wylotkowej - kombinuj, marnuj, a i tak zapewne nie zdążysz - mega trudny, tylko dla upartych.
    Pnącze chyba nie warte takich nerwów.
     
    gosiunia007, bogusiania oraz hlnrys lubią to.
  11. beataduda

    beataduda Aktywny autor

    Do końca brakuje 28 wylotek. Ostatni item nieosiągalny:cry::cry::cry:
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    anulo1 Twój post usunęłam, niczego do tematu eventu nie wnosił.
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na pewno tyle brak?;):p
     
    zuzia-zuzia lubi to.
  14. -Agnieszka.s-

    -Agnieszka.s- Czeladnik forum

    U mnie brakuje 127 wypadajek, czyli czterech gier do końca... Już dawno nie miałam takiej sytuacji, że pnącze jest, ale niekompletne... Już kilka lat będzie... Tak mi się zdaje, że to przez te wczorajsze wieczorne problemy z grą... Jedne jakieś długie kwiatki posadzić z super nawozem i by było... :oops::(
     
    bogusiania i mysza199710 lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.