Opinie Mieć ciasto i zjeść ciasto II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 4 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dana7317

    dana7317 Mieszkaniec forum

    Z róż wypadło 98 wypadajek o_O w szoku ja... to o 20 więcej niż poprzednio ... czyżby ktoś coś odkręcił zmordowanym farmerom... czy kurek sam zaczął przeciekaćxD 2 zasiewy jeszcze ...po północy powinno być po ptokach...marze by zzuć już te kaloszki. :wuerg:
     
  2. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Powołać komisję śledczą w strawie wypadajek ..;)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lipca 2023
  3. persivald

    persivald Czeladnik forum

    mam pytanko bardzo malo wypada mi pudełek po zbiorach gryki i 200%pd 100%pd wypada mi 4 szt jestem rozczarowana
     
  4. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    na małych siałam - serio zupełnie nie wyszło ... skrupulatnie czytam poradniki zwłaszcza nieoficjalne i sporo o mechanizmach wypadajek już ogarnęłam. Nie ma przestojów długich, dlatego róża i cebula (uszlachetnione) ... no nie poszło. Zbieram SN - może jutro coś będę podganiać. Kręcę eliksir życia (na kwiaty), kupuję drogie żródło życia. Nadal (wcale nie rafael) 630 do sukesu ... masakra
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    %PD nie mają żadnego wpływu na wylotki.
    Liczy się tylko podstawowy czas wzrostu (im dłuższy, tym lepiej) i cała walka polega na tym, żeby go jak najbardziej skrócić.
     
  6. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Gryka rośnie dość długo, dziwne, że wypada z pola tylko 4 sztuki wypadajki, czy ta gryka jest siana na głównej łące?, bo tylko z niej lecą wypadajki, dzika nie daje wypadajek, tylko można tam siać roślinkę eventową. Te 4 sztuki może gdzieś wypadają z drzewek magicznych?
     
  7. persivald

    persivald Czeladnik forum

    na małych polach na głównej łące i z zielonym nawozem teraz dostalam 100 pudełek - pierwszy raz tak dużo mam max ilość zdobytych punktów a jestem dopiero 2285 szok
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Mam dopiero 1750 pkt.
    Cały weekend siałam pod wypadajki a mimo to wciąż brakuje pudełek -.-
    Pnącze niedostępne.
     
  9. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Sieję sobie teraz roślinki na przemian,eventówkę i na wypadalce.Teraz gdy mi nie zależy mam już 500 wypadajek.Jest jeszcze trochę czasu to sobie będę piekła te torty razem z paintem.
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tak jak wcześniej napisał PIotr praca w szklarni jest bardzo przydatna.Warto zawalczyć o uszlachetnienia tych roślin do których mamy oprócz alchemika też pnącza skracające wzrost.
    Teraz wiadomo,że korzystam z szarłatu ,ale po drodze uszlachetniłam też len(zboża),pomarańczową dalię(kwiaty)i oczywiście kroskusa ,bo zdarzało sie ,że pnącze typu kasztanek nie może być użyte.
     
  11. abask

    abask Komandor forum

    Ja event skończyłam ale coś nie idzie się teraz zalogować. Ciągle coś się psuje.
     
  12. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Wspaniale udało się zrobić uszlachetnienia wszystkie na krokusie i można event skończyć. Nie wiedziałem że te ulepszenia tak pomagają. Dzięki wszystkim za pisanie porad. Są niesamowite można się jeszcze tyle dowiedzieć... :inlove::inlove:
     
  13. patison42

    patison42 Okazjonalny autor

    45% i ładuje,ładuje,wszedłem pod ramką do gry na forum:(
     
  14. MarcyniaFarmerka84

    MarcyniaFarmerka84 Forumowy żółtodziób

    No dokladnie nie idzie pograc.
     
  15. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Niestety, ale farma nie działa?
     
  16. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Co się stało nie można się zalogować do gry
     
  17. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie ciągle kręci się kwiatek. Nie można zebrać, nie można posiać. Jak robić to ciasto ?
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    No chyba zakończyli nadawanie serialu "Farmarama". Dzisiaj pewnie wyświetlono ostatni odcinek.
    :) ;)
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Chyba szykują nam kolejny kodzik ;]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.