Opinie Miasto miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Maciek i Lusia odwiedzają Miasto miłości! Uczyń ich wyjazd pełnym niezapomnianych wrażeń i zgarnij przy okazji niesamowite nagrody.

    news (3).png

    [​IMG]
    Czwartek, 15.02.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 20.02.2024, godz. 22:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz bogusiania lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie mam wymaganych kolorów :cry: i raczej trudno będzie wyhodować więc event pod znakiem ?


    no ale gdyby mnie jednak naszło tylko ssaki i gady =pnącze plus itemy
    ssaki 240 oznak
    gady 110 oznak
     
  3. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    U mnie również słabo z tymi kolorkami, a nie są one pierwsze lepsze. Zwierząt też za dużo nie mam, więc bez chyba muszę dać sobie spokój, albo wydać dużo SG. No cóż zobaczymy jak to będzie.... :oops:
     
  4. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ja robię tylko do Piccolo, nie rusza mnie to pnącze ;)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie mam praktycznie nic ze ssaków i gadów. Do stawonogów i tak musiałem dokupić, ale nie wiem czy jest sens robić nawet ten etap, bo wg mnie wymagania są niewspółmierne do nagród8) SG co prawda mam sporo, ale szkoda mi ich. Szopowych kolorowańców nawet nie mam z czego zrobić, bo nie mam ani jednego szopa.
     
  6. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    zwierząt trochę mam, kupiłam tego słonia co jest chyba z jednego z najwyższych poziomów hodowli i czekam na obniżki, bez nich chyba nie będę robić eventu, choć dwa piccolo kuszą :p
     
  7. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Cześć
    Wszystko w stodole to bez nerwa minuta i po :)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A odznaki? Załadowałaś ostatnio oazy? Nawet jeśli, to będzie ich za mało;) Więc trochę dłużej niż minuta:pxD
     
  9. Angel

    Angel Komisarz forum

    Pnącze podoba mi się, zakupy te które dałam radę zrobić zrobiłam i czekam na eventxD, a nie, nie na event, a na obniżki, bo 2 SP ładować w oazę nie zamierzam:p
    W stodole po zakupach na targu remanent zrobiony i niestety braki są, więcej nie kupię kolorowych, bo na targu pustki.:sleepy:
    Brakuje mi 1 motyl gotycki, ale 250 motyli chyba starczy by go złapać w siatkęxD
    W szopach nie mam 5 kempingowców i 1 wampira, za to mam 440 szopów zwykłych to dam radę z nimi.
    Słoń-cieśla, niestety nie mam, ale jest 405 słoni w stodole, jak nie złapię na targu, bo na tę chwilę 0 ich jest, to też mam nadzieję, że ich starczy na wyhodowanie tego jednego.
    Anakondy 4 zielone brakują, zwykłych 245 w stodole da się je zatem zrobić, bo zielone daleko w hodowli nie są.
    No i żółw gad-jitsu też do dorobienia z 328 jakie mam w stodole.

    Chyba uda mi się zdobyć pnącze.:music: Jak nie wyhoduję potrzebnego zwierza, może potem na targu coś się pojawi kiedy czas eventu będzie zbliżał się do końca. Z jednej strony nawet dobrze, że nie mam wszystkiego, bo się trochę pobawię w hodowanie, tym bardziej, że eventu z Królową Karnawału nie tykam.:)

    Powodzenia wszystkim podchodzącym jutro do eventu!:)
     
  10. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

  11. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Mam ochotę zrobić obydwa eventy. Stawonogi przygotowane. Gorzej z częścią z ssakami i gadami. Na targu pusto. Poczekam na obniżki i wtedy zrobię. Item artysta balonowy powędruje na pnącze. Ktoś korzysta w ogóle z dodatkowego pd z akcji hodowlanych?

    Na całość potrzeba:
    110 odznak stawonogów
    240 odznak ssaków
    110 odznak gadów

    Łącznie 460 odznak.
     
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Fajne pnącze. Lubię hodowlane.
    Jestem zadowolona, że itemy mogą zostać na farmie, a zabawa będzie na wyspie i w oazie :D
    Trochę PD od królowej wypadnie i trochę nowości.
    Mamy w obu eventach piccolo.
    Można też będzie się pobawić na targu, a to lubię.
    Żyć nie umierać normalnie xD.
     
  13. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

    robię jak zawsze
     
  14. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Ja robię! Uwielbiam hodowlane :inlove:
    Szczególnie, że ostatnio stwierdziłam, że wypróbuję opryskiwacze (mam ich w sumie 9 sztuk) i zrobiłam se po kilka tysięcy sztuk zwierzaków, więc będzie co wrzucić do oazy :D
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to lecimy do Paryża.;)xD
    Co prawda nie mam cieśli, masła i pilotek, ale do jutra masło i pilotki ogarnę, a cieśla mam nadzieję wykluje się z strażaków, no chyba, że będą za bardzo skakać.:oops:
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czapka pilotka - czyj to produkt???
     
  17. Angel

    Angel Komisarz forum

    Ważki :) w fabryce czapek pilotek ;)
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję za podpowiedź. Całkiem mi umknęło to info - chyba przez to że nie lubię
    fabryczek a i zagrody też sporadycznie bywają na farmie czy na wyspie:oops:xD
     
  19. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    hmm... Kolory mam, ale nagrody... Chyba hamaczek. Nie chce mi się pilnowac oazy.
     
  20. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Oczywiście że robię! Braków troszkę mam, ale jutro BB.
    Ciekawe, czy będzie Wesoły dzień w niedzielę, czy nie.
    Brakuje mi pudru, ani jednego nie mam. :(
    A dalszą część poradnika, przeczytam jutro. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.