,,Miasto miłości" i ,,Królowa karnawału"

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Angelika37, 23 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Angelika37

    Angelika37 Aktywny autor

    Witam. Mam pytanie dotyczące tych obu eventów. Dlaczego jeden z nich przedłużyliście z powodów technicznych i problemów z zalogowaniem, a drugi nie skoro obydwa były w tym samym czasie? Chodzi mi tutaj o ,,Królowa karnawału" Myślałam, że chociaż o te 5 godzin zostanie wydłużony, przynajmniej o czas wzrostu rośliny. Trochę to nie bardzo. Nie wiem czy każdy jest tak zaślepiony, ze tylko jeden event widział, a drugiego nie. O rekompensatę trzeba się upominać zarówno jak za pierwszy tak i za drugi. Ja czekałam i miałam nadzieję, ze nastąpi jakieś sprostowanie z waszej strony i przedłużenie tego czasu na wykonanie zadań, naprawdę dużo nie zostało do zrobienia. Mam nadzieję, ze pomyślicie nad tym i wrócicie do tego eventu.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Mylisz wydarzenia. Podczas żadnego z powyższych eventów nie występowały problemy w grze i żaden z nich w związku z tym nie był przedłużony.
    Ponowiony był natomiast event podczas którego wystąpiły problemy czyli Piekarnia miłości.

    Wątek przenoszę do odpowiedniego działu bo ten tutaj służy do pytań/problemów odnośnie forum.

    Do wyrażenia opinii i sugestii zapraszam do odpowiednich wątków w dziale dyskusyjnym: Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Angelika37

    Angelika37 Aktywny autor

    Może i tak. W sumie te trzy eventy były razem. Zbieraliśmy na wszystkich polach rośliny i wypadajki. Pomyliłam się co do nazwy. Chodziło mi o ,,Piekarnie miłości", a dwa z nich były miedzy czasie, czyli ,,Miasto miłości" i ,,Królowa karnawału".
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Chodziło Ci o event z Królową a przynajmniej tak napisałaś:

    I tak jak wyżej napisałam, podczas powyższego eventu nie było żadnych problemów a co za tym idzie żadnych podstaw do jego przedłużenia.

    A skoro nie masz dalszych pytań to tutaj temat zamykam. Zapraszam do rozmów do wyżej podanego działu dyskusyjnego.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.