Opinie Miłość wisi w powietrzu - hodowlane misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kaka55

    kaka55 Czeladnik forum

    a ja nie moge zakonczyc bo braklo kluczy cos sie musialo zablokowac
     
    grania. i krasnoludek10 lubią to.
  2. Iwalina2403

    Iwalina2403 Forumowy żółtodziób

    a stawonogi to jakie to zwierzaki?
     
    grania. i krasnoludek10 lubią to.
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Zwierzęta z eventowych kategorii, jakie można hodować w oazie miłości to:
    · stawonogi - skorpion, motyl i pszczoła;
    · ptaki - kurczak, kaczka, indyk, wrona, gęś, kukułka, paw, struś, papuga;
    · płazy - żaba i salamandra;
     
  4. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    ooo o tym nie pomyśłałąm
    Bardzo dziękuje
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kurczaki.. Zapomniałem sobie zebrać przed końcem Wesołego Dnia Obniżek salamandry.. Dobrze, że chociaż przedłużyłem bonus na zagrody babeczką i wystarczyło mi zwierzaków potrzebnych do 2 misji do załadowania oaz - ból jest mniejszy, praktycznie znikomy:D


    EDIT: Zwierzaki zebrane i nakarmione.
     
  6. oli_78

    oli_78 Czeladnik forum

    Jeśli brakuje Wam kluczy napiszcie do pomocy - ja tak zrobiłam i dopisali mi klucz. Misja skończona ;)
     
  7. Karo*

    Karo* Forum Pro



    Też napisałam wczoraj i mi dołożyli klucz....Dzięki hlnrys za podpowiedz...Udało się w przyszłym tygodniu lecę po kolei... :)
     
  8. -lusiak70-

    -lusiak70- Forumowy żółtodziób

    Witam mi też nie dodało 3 kluczy co robić? Pomożecie?
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    przeczytaj kilka postów powyżej...
     
  10. -lusiak70-

    -lusiak70- Forumowy żółtodziób

    Napisałam, ale brak odzewu i farma co chwilkę wylogowuje się :mad:
    Odpisali i oki - logicznie rzecz biorąc powinno się te misje robić jedna po drugiej, a nie jakie się ma zwierzątka, ale dlaczego nie ma o tym wzmianki w poradniku ;) Mam nadzieję, że podrzucą te klucze do magazynu i ukończę. Coraz bardziej LOGICZNA się ta gra stajexD
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lutego 2023
  11. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Misja zakończona :) mimo, że dopiero dziś miałem chwilę czasu i ominął mnie dzień obniżek to nawet szybko poszło :) może z tajemniczej zagrody wreszcie wypadnie ryba :)
     
  12. -Rafi82-

    -Rafi82- Wielki mistrz forum

    20 minut do końca a tu brak jednego klucza pff i kto teraz mi odda super paszę bo wszystko mam a klucza brakuje
     
    magdusia668 i basia_z_ lubią to.
  13. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    No i to mnie wkurzylo... :eek: Bo zdazylam przeczytac posta ze mozna sobie zapas zrobic na nastepna misje
    a tu...... wrr :eek: OK wiem moja wina nie doczytalam w poradniku, no ale przez to ze jeszcze ,ktos napisal
    co mnie ucieszylo...eh Taka strata i na nowo ...nie , dam na wstrzymanie i nie bede robic .... :[
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nigdzie nie było informacji o tym, że można zrobić zapas odznak - wręcz wyprowadzaliśmy wszystkich z tego błędu;) Zarówno gracze jak i Moderatorzy pisali, że jedyne co możemy zrobić, to zapakować zwierzaki do oaz i nie zbierać do kolejnego weekendu:)
     
    bogusiania, kencik1983 oraz Anetta41 lubią to.
  15. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Ok tak tak.... chodzilo o Farmera...ale juz niewazne... no juz i tak po fakcie....
    Czlowiek zmeczony po pracy...nie popatrzy tylko leci no :p
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale nie rezygnuj pomimo to tak łatwo z eventu. Po prostu bądź ostrożniejsza:) Na farmie dość często tak jak w życiu - mimo niepowodzeń trzeba przeć naprzód;)
     
  17. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    :p I znowu masz racje :p wiesz pewnie i zagram dalej ,Farmer nie moze nic nie robic :p
    Dziekuje Pozdrawiam i jednoczesnie Dobrej nocy :p
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  18. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Moja refleksja po tym evenciku- straciłem kupę super nawozu i zwierząt , dlaczego? Ano z uporem godnym lepszej sprawy wrzucałem do oazy płazy , bo tylko tych mi brakowało do zakończenia eventu czasowego- co się okazało? W misji czasowej płazy (kameleon,żółw, anakonda) były zaznaczone znaczkiem zielonym a w oazie po kliknięciu na zakończenie chodowli wyświetlało znaczek pomarańczowy , zostało mi kupę czasu do zakończenia misji więc napisałem do pomocy i co i nic. Podziwiam japończyków- nie mają nic wielkiego ale za to mają precyzyjnie.
     
  19. grania.

    grania. Analityk forum

    Kameleon, żółw i anakonda to gady, płazami są salamandra i żaba i to je do tego eventu trzeba było hodować. 8)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dokładnie8) Poza tym jak ktoś dopiero uczy się tych małych obrazków typu płazy itp. przy hodowli, to dość często wujek Google pomoże;) Oczywiście nie zawsze, bo Farmerama ma parę wyjątków, ale w większości przypadków raczej tak:)
     
    bogusiania lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.