Opinie Miłość wisi w powietrzu - hodowlane misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Nie powinno braknąć, bo po zrobieniu wszystkich zadań w kampanii srebrnej, złotej i diamentowej otrzymujemy 8 kluczy i do oddania potrzeba tyle samo kluczy, czyli 8 :)
     
  2. Karo*

    Karo* Forum Pro

    No właśnie ja też zrobiłam gafę i nie wiem jak to odkręcić z kluczami ... Jest jakaś szansa oprócz zakończ za.....
     
  3. kaka55

    kaka55 Czeladnik forum

    sprawdzilam wszystkie zadania zrobilam i brako mi 3 kluczy
     
  4. Karo*

    Karo* Forum Pro

    Brakło ci bo tak samo jak ja z rozpędu i nie po kolei zrobiłaś czyli w 3 zadaniu nie zebrałaś a oddałaś i potem brakło do ostatniego 2 ch a w 3 cim 1 .... Nie wiem czy da się to odkręcić ...
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  6. Karo*

    Karo* Forum Pro


    To akurat mój błąd wiec nie mogę mieć pretensji ..oddałam 1 klucz do misji trzeciej ale wcześniej oddałam 2 klucze do piątej nie oddając wszystkich 2 ch do 3 i nie zbierając ch kluczy i tym sposobem mi brakło za to gapowe muszę zapłacić 160...ileś tam fl jak chcę item chyba dobrze napisałam o co mi chodzi :)
     
  7. kaka55

    kaka55 Czeladnik forum

    a moze by tak napisali po polsku

    zawsze tak robllam i bylo wszystko w porzadku to mogli napisac zeby robic po kolei, a [ciach].

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    Niezbyt kulturalny zwrot usunęłam i proszę o zachowanie kultury,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 lutego 2023
    grania. lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za 20 minut i u mnie koniec pierwszej misji:)
     
    magdusia668 i grania. lubią to.
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zrób wszystkie zadania i klucze będą


    nie ma znaczenia czy po kolei czy jak
    jakieś zadania masz nie dokończone

    ile procent misji masz zaliczonej ?

    ***
    robię
    znaczy już zrobiłam :D
    paszy w brud do tego tanio
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jakie gapowe?
    Tak nie może być.
    Kolejność wykonywania zadań nigdy nie miała wpływu na możliwość ukończenia całości.
    Może jednak najpierw przeloguj się, sprawdź dokładnie każde zadanie, bo nie wiadomo kiedy Farmeramie "odwali".
     
  11. Karo*

    Karo* Forum Pro

    U mnie nie da się już nic zrobić bo brakuje 1 klucza ....


    Nie umiem zrobić skrina co by wam pokazac
     
  12. grania.

    grania. Analityk forum

    Zrobione, zakończone, komplet, a nawet nadmiar odznak na następne weekendy jest, paszy zostało, więc jeszcze coś poklonuję do spółdzielni bo tanio. :D:D
    Do wszystkich, którym zabrakło kluczy: wróćcie i dokończcie zadania - ja też robiłam nie po kolei i wszystkie skończyłam,
    Już wiem o co chodzi Karo oddał jeden klucz, czyli nie komplet do zadania, w którym do zdobycia są trzy klucze, więc szach mat i się sam zablokował.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najlepiej pokaż screeny wszystkich zadań albo wszystkich kampanii w nich - moim zdaniem wtedy łatwiej będzie rozwiązać problem;) Prtsc albo podobny klawisz na klawiaturze, do Painta, zaznaczasz i kopiujesz/wycinasz interesujący Cię fragment, Plik -> Nowy -> Nie zapisuj, wklejasz, tym razem Zapisz. I na koniec hosting taki jak np. tinypic. Ewentualnie narzędzie Wycinanie, zapisujesz i hosting;)

    EDIT: Post został edytowany, bo zorientowałem się, że możesz nie umieć zrobić screena:) Dodam, że jak wrzucasz na forum, to kopiujesz link z hostingu, klikasz w obrazek z górami podczas pisania posta, wklejasz, zatwierdzasz i powinno działać;)
     
    Karo* i grania. lubią to.
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    sprawdź ile procent zaliczonej misji masz
     
    magdusia668, grania. oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    gratuluję ukończenia misji :) zapas niestety przepadnie :(
     
  16. kaka55

    kaka55 Czeladnik forum

    mam wszystko zrobione,
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety nie widać obrazka:( Może zmień hosting?
    Skoro tak, to pokaż screena. Zobaczymy czy takie "wszystko".. Może też sam(a) się zablokowałeś/aś???
     
    grania. lubi to.
  18. Karo*

    Karo* Forum Pro

    [​IMG] oooo cos mi sie udało
     
  19. grania.

    grania. Analityk forum

    A dobrze, że piszesz, to trzeba załadować oazy na następny tydzień, jakby zniżek nie dali. W sumie jeden ładunek wystarczy:p, A myślałam, że będzie z górkixD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Popracuj nad wielkością screena a tym samym jego jakością w tym wątku -> KLIK i będzie perfekcyjnie;)

    Idę załadowywać oazy na kolejny weekend a przy okazji wysyłać prezenty sąsiadom:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.