Opinie Miłość wisi w powietrzu - hodowlane misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Siać nie trzeba to robić :)
     
  2. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    skończone :)
     
  3. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    [​IMG]
    koniec na dziś, skoki marne. W sumie to dobrze, SP zaoszczędzę ;D
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Zrobiona pierwsza misja. Trochę zła jestem na siebie, bo zapakowałam według rozpiski wszystko z perfumami. Jeśli teraz zbiorę, to przepadną mi odznaki? Chciałam sobie je na zapas porobić do następnego weekenduxD
     
  6. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Genialny pomysł! Też zapakowałam ;D tylko żebym z rozpędu nie zebrała :cry: trzeba korzystać póki można ;D

    Zapis w FAQ: Uwaga! Zarówno odznaki jak i klucze w kształcie serca podlegają wymianie po każdej misji więc nie można ich wyprodukować na zapas.
     
  7. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    No właśnie zgapiłam się strasznie. Może zbiorę sobie z 10szt i troszkę poklonuję do misji. Aż szkoda nie wykorzystać obniżek i BB jednocześnie
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Biorę się za klonowanie. Na polach żaby zamienione na salamandry, aby zebrać 2 razy podczas działania bonusu 100% na 24h oraz wyrobić się podczas Wesołego Dnia Obniżek.
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Konczę - ostatnie ptaszki się wykluwają ;) Mam dylemat czy mnożyc dalej pszczółki - jak nic przydałaby się żwawa pszczółka, wpadłoby ponad tysiąc SN ... Ale przeskoki marne.
     
  10. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    Klonowanie skończone nawet już zapasik na resztę misji
    Powodzenia wszystkim:p;)
     
  11. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    jaki zapasik?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    Na resztę misji
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tym razem się tak nie da :(

     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Po prostu wstawiła resztę płazów, stawonogów i ptaków;) Co nie oznacza, że je zebrała:)
     
  15. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    A to niedoczytałam ;)
    Ale i tak mam zapas w magazynie
    Trudno trzeba czytać z uwagą -.-
     
  16. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Też misja skończona, szybko, jak nigdy dotąd, bo bardzo opłaca się ładować zwierzaki do oazy podczas dnia obniżek na następne misje, co też zrobiłam. I też niepotrzebnie potraktowałam je z rozpędu perfumami, ale mam ich spory zapas ponad 4 tys. sztuk. Tylko żeby nie pospieszyć się i nie zebrać. Powodzenia w kolorowaniu wszystkim :)
     
  17. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    Event uważam za zakończony w ciągu 5 minut!xDxDxD. Zakupiłem koszyk za 46.99 zł i po wszystkim.
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ale można już wrzucić do oazy i niech czekają na drugą misję: 60 stawonogów, 30 płazów i 30 ptaków.
     
  19. kaka55

    kaka55 Czeladnik forum

    cos jest nie tak z kluczmi bo mi braklo.
     
  20. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Pewnie nie zrobiłaś któregoś zadania. Kluczy powinno wystarczyć.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.