Konkurs Międzynarodowy konkurs świąteczny

Temat na forum 'Oficjalne konkursy forum' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 9 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Witajcie Farmerzy!

    Chcielibyśmy zaprosić Was na międzynarodowy konkurs świąteczny. Rozpocznie się on w wtorek 09.12.2014, a zakończy w piątek 02.01.2015 o godzinie 18:00

    Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia udekorowanego świątecznie domu/choinki lub Waszego Sylwestra (np. fajerwerki, lanie ołowiu).

    Zasady:​
    • Na zdjęciu musi się znaleźć ID użytkownika (np. napis na kartce papieru). Dyskwalifikowane będą prace z dopisanym ID w programie graficznym.
    • Każdy użytkownik może zamieścić kilka prac.
    • Minimalne wymiary zdjęcia to 640 x480 pikseli (szerokość x wysokość). Zdjęcia zamieszczane na forum automatycznie dopasowują się do jego wymiarów, nie ma więc określonych wymiarów maksymalnych.
    • W konkursie mogą brać udział moderatorzy/ administratorzy.
    • Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik wyraża zgodę na publikację zdjęć na forum oraz na facebooku.
    Nagrody:

    1 miejsce:
    Latające sanie Mikołaja 2011, 4 x Kupon na kombajn (12 godz.), 65 x super pasza

    2 miejsce:
    Latające sanie Mikołaja 2011, 2 x Kupon na kombajn (12 godz.), 50 x super pasza

    3 miejsce:
    Latające sanie Mikołaja 2011, 1 x Kupon na kombajn (12 godz.), 30 x super pasza

    Miejsca od 4- 50 otrzymają Śnieżną armatę oraz kupon na kombajn (3 godz.).

    Latające sanie Mikołaja 2011
    [​IMG]
    280 PD co 11h

    Śnieżna armata
    [​IMG]
    10 PD co 30 min

    >>Tutaj<< możecie porozmawiać o konkursie

    Życzymy powodzenia!

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Agnieszka6886

    Agnieszka6886 Mistrz forum

    [​IMG]
     
  3. Agnieszka6886

    Agnieszka6886 Mistrz forum

    [​IMG]
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Prace, które nie spełniały wymogu odpowiednich wymiarów zdjęcia zostały usunięte.
     
  5. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    czy można zamieścić ponownie zdj. o poprawnych wymiarach ?
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, każdy Gracz może zamieścić kilka prac.
     
  7. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    [​IMG]

    [​IMG]

    teraz chyba już dobrze :)
    dziękuję za odp.Czerwona :)
     
  8. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    kura503

    Posty usunęłam, zgodnie z regulaminem konkursu dozwolone wymiary to:
    I przypominam, że na zdjęciach powinna znajdywać się karteczka z widocznym ID.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 stycznia 2015
  9. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    -Rafi82- posty z błędnie załadowanym obrazkiem zostały usunięte. Podrzucam link do wątku ćwiczeniowego >>>klik<<<

    Przypominam również, że:
    "Minimalne wymiary zdjęcia to 640 x480 pikseli (szerokość x wysokość). Zdjęcia zamieszczane na forum automatycznie dopasowują się do jego wymiarów, nie ma więc określonych wymiarów maksymalnych"
     
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    -Rafi82- post usuwam, wymiary nadal są nieprawidłowe, szerokość minimalna to 640 px, u Ciebie jest to 480 px

    dosias post usunęłam, gdyż nie wyświetlała się grafika.



    dosias niestety nie można, musisz na hosting wrzucić żeby wstawić.

    Hosting zdjęć



    dosias niestety wymiary są niezgodne z wymiarami podanymi w regulaminie konkursu, stąd posty usunęłam.




     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 stycznia 2015
  11. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    I moje konkursowe z tytułem: I tak cały Rok i Święta :)
    [​IMG]


    [​IMG]

    Niech MOD żuci okiem czy rozmiar dobry :)
     
  12. -Rafi82-

    -Rafi82- Wielki mistrz forum

    [​IMG]
     
  13. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Zgodnie z powyższym wątek zamykam. Dziękujemy wszystkim za udział, wyniki pojawią się w poniedziałek (05.01) w ciągu dnia.


    Ponadto usunęłam posty, które nie spełniają wymagań.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.