Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Sówkę Ci wysyłam , bo .....
     
    Anetta41 i feniks1414 lubią to.
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ha,ha,ha na koniec z kibelków odkryłam same nowości bo 2xżółta obora, indyki żółte i pom. i gęsi.
    Oj poszaleje w następnym G&TxD
    Dobrej nocki życzę:)
     
  3. xdeepika

    xdeepika Forumowy żółtodziób

    za jednakowe punkty miały być te same miejsca Popaczcie na tabelę a zobaczycie jak jest naprawdę
     
    janafarm i Anetta41 lubią to.
  4. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Gratulacje dla wszystkich TOP-owiczów.
    Jesteście wspaniali. Trzymałam kciuki za wszystkich graczy z Polski.:D:D:D:D:D:D
     
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dzięki za wszystkie miłe słowa i gratulacje , będzie dobrze , nikt z PL nie może odpaść :D Jeszcze parę dni i zapraszam na szampana.
    Dobranoc i do miłego potem !:)
     
  6. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.

    Gratuluję Wszystkim którzy walczyli do końca.

    Sam również znalazłem się na liście, ale jeszcze weryfikacja.

    [mod]

    Pożyjemy, zobaczymy.

    Utrzymania na liście Wam życzę.



    Post edytowałam.

    Bardzo Cię proszę abyś starał się nie podważać swoimi wypowiedziami wiarygodności pracowników Bigpoint, a tym samym nie narażał się na niepotrzebne punkty karne.

    Regulamin forum określa ilość punktów, nie podlega on dowolnej interpretacji, jak mówi punkt 1.3 „Kwestie nieobjęte niniejszym Regulaminem nie podlegają dowolnej interpretacji i będą rozpatrywane indywidualnie przez ekipę forum.”. Tak samo jest w przypadku Ogólnych Warunków Handlowych istnieją wytyczne międzynarodowe, a także katalog kar dostępny na forum (..::klik::..). Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, rozwiewa je CM lub ICM.
    Z ewentualnymi zastrzeżeniami zapraszam do Pomocy Technicznej.

    SMOD_Wadera*

     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 sierpnia 2015
  7. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    gratulacje dla wszystkich graczy, bo nagrody na pewno się kiedyś przydadzą :), nawet 30-te bobry++. A jednocześnie sama dziękuję, bo mam nadzieję, że mnie z TOP-u nie wywalą, bo grałam uczciwie:).
    Teraz się trzeba przygotować do nowego zadania z Nublonami, a nagrody są o wiele lepsze niż w tym z kotkami. Ot, mądre zagranie pana V. >:( :p
     
  8. conrado255

    conrado255 Czeladnik forum

    gratki bardzo wszystkim topkom :) z 18 krecików 2x dziobaki i żółwie reszta nic godnego uwagi :) ponad 80 kotów to top pozostało w sferze marzeń :) innym jeszcze raz gratki :)
     
  9. bonczo

    bonczo Zaawansowany

    Również gratuluję wszystkim naszym topowiczom :) Zobaczymy co będzie po czystkach, jak to rozegrają, ile osób wyleci :) Bo ostatnio była miazda... :p Podziwiam tę topkę, te 10 osób na szczycie, a w szczególności trzy pierwsze miejsca. Naprawdę, ręce same składają się do oklasków :)
     
  10. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    dziekuje Ogj )... w swoim imieniu...) czego rowniez i Tobie zycze!


    @banczo, dwoch pierwszych topowiczow to gracze z wegier....)) no i nasza k.tynka:inlove:
    z tego co dalo sie zauwazyc....@skalimaci....chcial przeskoczyc @Rudolfa...czasu jemu zabraklo)) po tym jak Rudolf rano wrzucila cale 2000 wymizianych kotkow)




     
  11. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Już na spokojnie :)
    Gratki wszystkim z TOPu szczególnie krajanom ;)

    Kotków nadprogramowo nastukałem 317, badyla zostało 3 tysie a ostatnią dobę już go nie siałem tylko róże na kłębki, brakło ok 100 czyli 600 sztuk SN do listy.

    Zaczynałem mając niecałe 1200 SN czyli mając coś koło 2tys spokojnie do załapania, badyl siany wszędzie na małych polach z wodą i bez wstawania na siku w nocy;)
    Nagrody 16 stajennych (brak zółwi >:( ) z przydatnych 3 x dziobak i różowe owce i 6 bobrów ++ xD (jak ich nie będziemy kolorować we wrześniu ...:cry:), 13 drzewek to 4 x kowhai, tarnina, 2 x piniai xl, brzoskwinia xxl, kilka nieśplików japońskich ogólnie OK.
    I to co cieszy najbardziej to kupony a samych na 48h dziesięć sztuk :) a i drobnicy sporo, do tego 3 x skrzyneczka, masa produktów z rzemiosła, brak ZB:(

    Event na solidną czwórkę (mam niedosyt i nie z nieobecności na liście bo to było raczej pewne a brakiem wyczekiwanych żółwi - omijają mnie szerokim łukiem)

    Bawimy się dalej i polujemy na itemy w utylizatorze :)
     
  12. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Szczere gratulacje dla wszystkich TOP-owiczów!Wiem ile to kosztowało pracy i samozaparcia,bo sama też się w to bawiłam:).Niestety nie mogłam uczestniczyć w rozmowach na forum,bo byłam w pracy,ale odświeżoną listę widziałam po 14-tej i miałam na niej 861-sze miejsce.Mam nadzieje,że nie spadłam,bo już nie mam wglądu na nią.Nie wyświetla mi się zegar eventowy i muszę czekać na naprawę:oops:.Pozdrawiam również tych,którym się nie udało i nie traćcie wiary,następnym razem będzie lepiej;),macie już pewne doświadczenie,a to procentuje na przyszlość:).
     
  13. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    jesteś na 870 miejscu, gratuluję wszystkim.
     
  14. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Już na początku dyskutowaliśmy o tym .Niestety moderatorzy nie zajmują stanowiska w tej jednoznacznej sprawie ,a kręgi wzajemnej adoracji biją pianę ,że jest ok.Czykamy na ostateczną listę .Może BP zrobi jak w poradniku
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2015
  15. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    Odkryłem tajemniczości i pierwszy raz w życiu zdobyłem bobry ++!! :inlove: Dumny jestem. Do tego jeszcze jeże i nie wiem które już żaby i myszy. Inaczej jest z sadzonkami, bo z nich się ogromnie cieszę. Miałem tylko dwie sztuki, a "wykluły" się z nich Pinia XL i Kowhaii.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2015
  16. kristianj100

    kristianj100 Czeladnik forum

    jeszcze bobrów będziesz miał dużo jak tak dalej będzie nimi sypać ;) a na pinię xl i kowhai to chyba była podaż na tych drzewkach podczas eventu :D


    Cytowany post edytowałam, zmieniłam w nim kolor czcionki na regulaminowy.
    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 sierpnia 2015
    -KogucikXD- lubi to.
  17. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie i radosną dla mnie wiadomość:D.Mimo zakończonych konserw,zegara u mnie nadal brak:sleepy:.
    Ze zdobytych w trakcie eventu tajemniczości,godne wspomnienia to 2 x kiwi i 1 x żółwie,a także 2 czerwone zagrody oraz 2 kowhai i 5 XXL-ek.Najbardziej cieszę się z kuponów na kombajn,wystarczą na 19 dni:D:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2015
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Gratuluję :),ale zmień kolor czcionki przy bobrach,bo ścierką od Moderatora oberwiesz;)
     
  19. wielgachna

    wielgachna Czeladnik forum


    Zgodnie z obietnicą pokazuję wiewiórę ;)
    [​IMG]

    Wszystkim TOPowiczom wielgachne gratulacje!!
     
  20. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    Daltonizm mnie dopada, bo myślałem, że to różowy, a nie odcień czerwonego :( Dzięki za ostrzeżenie xD
     
    feniks1414, zonaania2122 oraz akinomrd lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.