Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Również i ja chciałam serdecznie pogratulować TOP-owiczom wszystkim razem i każdemu z osobna a także tym którzy walczyli dzielnie ale tym razem im się nie udało. Podziękowania należą się także Wam wszystkim tutaj farmerom i farmerkom na forum. Wasz doping i wsparcie jest i zawsze będzie bezcenne. Z prezentów na wszystkich 539 kotków dostałam tylko raz 2 złote banany, kilkanaście smoków (dziobaki się jedne trafiły reszta nie warta wzmianki) kilkanaście renów (kowhai wpadło chyba 2 nieśpliki japońskie a reszta nic ciekawego) poza tym około 10 CMJ 12 doniczek a reszta to pd, tpd, kupony i kasiora. Ale emocje i zabawa były przednie dzięki Wam :);)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    szkoda ze,nie jestes wsrod Nas:(
     
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Mogę Ci dostarczyć tyle emocji ile chcesz jak wyprasujesz moje pranie;)

    W temacie: załapałam sie na TOP (po raz pierwszy) , bo w tym upale nie dało się spać ,więc jakies 2 zasiewy pomogły.
    Po 23 Smoki i Ren-y, po kilkaset tysięcy PD,TPD i SG, mnóstwo kuponów na pomocników i TNZ,SN, SP, CMJ,SNZ ,czyli to co i tak musielibyśmy kupić gdyby sie chciało niejeden event skończyć. Dla mnie event na +.
    Pozdrawiam
     
  4. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Gratuluje wszystkim , którzy wzięli udział w evecie i dobrze się w nim bawili. Podwójne gratulacje dla naszych TOP-owców. Cieszy obecność na liście sporej grupy farmerów znanych z forum czy obecności wśród sąsiadów lub znajomych.
    Event fajny nie tylko z uwagi na mechanikę i nagrody, ale i to, że można było pokibicować.
     
  5. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    emocje i drinki.....super i dzieki ze bylas obok mnie Feniksiku)))):inlove:



    dzieki ze Wy jestescie! wspaniali ludzie dzieki ktorym jest sie Tu !!!

    xDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:
    ciesze sie ze jestes Kamilko w topie...............))
    mi az nogi scierply leca zobaczyc ilosc ostatniego miejsca ..hura!! wowczas krzyknelam. jest!:inlove:
    nastepnym razem zabieramy............. @Bilonge ;):) damy Ci rumu z wyspy skarbow od Piratow wowcza te 22 tysiace badyla zalatwisz jak Kamilka prasowanie.....xD:cry:xD:cry:xD:cry::inlove:



    a teraz mowie grzecznie
    Dobranoc
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Brakło badyla bo nie miałem kiedy wysiać. Kłębki na to 200 sztuk są. Cieszy mnie jedna rzecz, moje dwie sąsiadki są na liście
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    rozumiem..pewnych rzeczy sie nie przeskoczy
     
  8. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Gratki dla wszystkich Topowiczów dobra robota:)
     
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dlaczego ktoś miałby odpaść ? Większość nicków znanych na forach od lat , wszyscy graja uczciwie :)
     
  10. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Tajemnicą dla mnie jest, i pozostanie jak mi się udało przeżyć dzień dzisiejszy, ale ponieważ w końcu wczołgałam się na forum, to złożyć gratulacje chce wszystkim topowiczom.
    Gratki za pracowitość, samozaparcie, wysiłek dla mnie niepojęty.

    Czas na prywatę, więc gratki wielkie, eee... wielgachne dla moich sąsiadek.

    Mnie na koniec została i roślina i kłębki...czasu brakło na wejście.

    ale po raz pierwszy zostałam tak hojnie obdarowana przez losowość:
    kupa kuponów, ponad 45 szt SP, 2 x 2 ZB, 15 smoków...grad doniczek... i babeczek ze 25
     
  11. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Najbardziej z zagród rozczulają kurniki żółte i bobry++ xD
    Są i dziobaki , kiwi i ....żółwiki :D ,a z drzew XL : grusze ,śliwy , daktyle....xD
     
  12. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Przepraszam, że dopiero teraz (wybaczcie) przychodzę podziękować z całego serca farmerom bez których nie mogłabym się cieszyć miejscem w TOP. Ogromne ukłony dla blazers-a brak mi słów i dla Jego wyjątkowych sąsiadów, którzy mi pomogli.
    Serdeczne podziękowania dla:
    blazers
    akinomrd
    juliuszka
    est-orka
    Shira999
    ross2
    becia1989
    truskaweczka222
    Jesteście wspaniali, wielkie, ogromne, najszczersze dziękuję♥

    Dziękuję również moim sąsiadom:
    bozia63
    toDzasta
    krecik60
    krystduk
    [jolunia]

    oraz znajomym:
    morellaa
    1grosik
    i wszystkim których nie wymieniłam ( przepraszam) za każdy nawet najmniejszy kłębuszek.

    Dziękuję z całego serca♥
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    hej,a czasu brak na nic :p znajomi przyjechali z 3 miesięczną córeczką wiec z nimi spedzam wiekszosc czaus. chyba 119 nadprogramowych kotków nakarmiłam, do topu sie nie załapałam, no trudno.
    bananow nie dostalam ale PD TPD, SG, kuponow, babeczek itp zostalam sporo :) ogolnie jestem zadowolona ;) czekam na kolejny event z nublonami ;)
     
  14. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Gratuluje, ale wychodzi tez na to,ze wszystkie kupony do Ciebie poszly, bo ja dostalam tylko jeden 1 godzinny. Do Topu nie weszlam, niewiele braklo ale tez specjalnie nie zabiegalam. Nie mialam tyle czasu zeby na farmie siedziec i siac bo praca. A w pracy nie zawsze moge wchodzic na farme. Nawet nie zdazylam sprawdzic co mi kotki przyniosly , 39 prezentow nie rozpakowalam bo upal i duzo wezwan. Ale tez jakos ich nie zaluje bo same dziadostwo dostawalam. Cos mi sie stalo z laptopem i nie mam polskich znakow. Gratuluje wszystkim, ja mam jedna korzysc - masa nawozu mi zostala. A niedlugo baterie beda potrzebne, duzo baterii..
     
    -norbijas-, malina080870 oraz .Magda. lubią to.
  15. zdzichu295

    zdzichu295 Młodszy ekspert

    Nie będę inny i też pogratuluję wszystkim graczom z TOP 1000 szczególnie graczom z Polski choć za brakły mi tylko i aż 3 uspokajacze na obu moich kontach by się znaleźć nawet na ostatnim miejscu tej listy.

    Wiem że będzie weryfikacja ale myślę że nawet po niej nie będę widniał na niej bo po ostatnich dożynkach sądzę że ludzie grają już uczciwie (nie chciał bym się tam znaleźć kosztem jakiegoś gracza w szczególności z Polski). Cóż może będzie jeszcze kiedyś podobny event do minionego w którym uda się coś więcej osiągnąć bo w dożynkach żadnych szans by wystartować nie mam (brak funduszy na farmie nie mówiąc już o stodole która świeci ogromnymi pustkami).
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
  16. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Nie mam słów, które oddałyby tą atmosferę wyścigu w TOP.
    Przede wszystkim dziękuję wszystkim graczom, którzy mnie wspierali, wspomagali i kibicowali.
    Bez Waszego wsparcia byłoby trudno.
    blazers - łobuzie - to Ty mnie zaszczepiłeś tą rywalizacją przy ostatnich dożynkach ... i tak mi widocznie pozostało - Dziękuję !

    Pokazaliśmy, że potrafimy ! ! !

    A jako podsumowanie:
    [​IMG]
    Bobry ++ w pakiecie i różowe rybki na osłodę.

    Nie mów HOP, bo jeszcze weryfikacja - masz szansę na TOP.
     
  17. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Na dwóch kontach robiłeś event. Na obu zaszedłeś bardzo wysoko :) Gratuluję , ja bym tego nie dokonała...serio :)
    Zasłużyłeś na medal i skłonna jestem ustąpić Ci miejsca w TOP ie...serio :)
     
  18. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Weryfikacja jest : ktoś odpadnie ,zeby zagrać mógł ktos.. Sadzę ,ze z PL nikt!:)
     
  19. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Wystawiłam 13 stajennych i 24 tajemne sadzonki i niestety totalna klapa :( z zagród:
    4 x gołębie (no bez przesady - aż 4???)
    2 x myszy
    krety
    żółta obora
    żółte indyki
    koguty
    żaby
    szopy
    dziobaki - jestem z nich zadowolona, mimo że to już moja 3 zagroda

    Z drzewek:
    5 x morela xxl
    morela xl
    2 x kowhai
    tarnina
    2 x nieśplik jap.
    jabłoń xxl - :D:D
    buk xxl
    dąb xl
    pinia xl
    2 x czarny bez xl
    śliwa xxl
    pomarańcza xxl
    2 x daktylowiec xxl
    migdałowiec xxl
    2 x brzoskwinia xl

    A tak liczyłam na żółwiki...chociaż jedną zagrodę....
     
  20. zdzichu295

    zdzichu295 Młodszy ekspert

    Nie chciał by się tam znaleźć czyimś kosztem. Zabrakło szczęścia i tyle.
     
    zonaania2122, feniks1414 oraz godia17 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.