Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Najpierw weryfikacja, czyli pewnie za tydzień z hakiem :)

    Bardzo Cię proszę o powstrzymanie się od tego typu oskarżeń. Jeśli masz jakieś uzasadnienia swoich przeczuć, dowody czy inną argumentację, możesz zawsze zgłosić je do pomocy technicznej, a zawsze zostanie to sprawdzone. W przeciwnym razie lepiej zachować takie obraźliwe opinie dla siebie.
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    No to kotki przeszły do historii, trochę je obdarowałam zabawkami ale nie na tyle żeby się zbliżyć do TOP-1000.
    Jestem zadowolona z prezentów bo dość hojnie mnie obdarowały tym co miały. Z drzewkowych Ts-ów
    wyrosła mi kawhai:inlove:, 6xXXL i 3xXL, z zagród dostałam pom. mleczarnię i koziarnię, szopy,jeże i wilki,
    następne 5 kibelków "dojrzewa" na polu.
    Gratulacje dla wszystkich będący na liście TOP-1000:inlove:
     
  3. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja również gratuluję dla wszystkich z topu, szczególnie dla naszych polaków:) Próbował
    A widzisz sąsiadko, troszkę więcej CI się udało:) Gratuluję, bo widziałam Cię pare razy na liście, goniłaś tak jak ja?;) Gratuluję wszystkim z top1000, najbardziej czterem moim sąsiadkom:)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2015
  4. megaleb

    megaleb Aktywny autor

    gratuluje wszystkim, ktorzy walczyli o top 1000 ale tym,ktorzy sa w top 1000 moge tylko powiedziec,ze jestescie wielcy:)
    szczegolnie z naszej polskiej farmy:)
     
  5. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Serdecznie gratuluję wszystkim z TOP 1000 i mój podziw nie ma końca ... :):):). Jak się czyta Wasze posty to człowiek zaczyna rozumieć na czym polega ta gra :):):). Za wszystkich, którym zabrakło tyci tyci trzymam kciuki, by po weryfikacji jeszcze się Wam udało załapać :):).
     
  6. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Dołączam się do gratulacji dla tych, którzy załapali się na TOP listę:inlove:. Dzisiaj rano postawiłam swoje tajemnicze zagrody i sadzonki, i jestem mile zaskoczona:
    drzewka: morela xxl, 2 x pinia xxl, daktylowiec xxl, morwa xxl, jodła xxl, jabłoń xxl, morela xl, buk xl, 2 x nieśplik japoński
    zagrody: pomarańczowa kotlarnia, czerwone kameleony, gołębnik, myszy, 2 x szopy, jeże, bobry ++ (tylko jedna zagroda), koguty, dziobaki i żółwie:inlove:
     
  7. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    Gratuluję wszystkim którym udało się dostać na listę TOP :)


    ja z eventu jestem zadowolona, nakarmiłam 57 koteczków na +, może nie dużo, ale jak dla mnie jest super! xD
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja również gratuluję wszystkim topowiczom i mam nadzieję, że żaden z Polaków nie odpadnie po weryfikacji :)
     
  9. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Wszyscy jesteśmy wygrani w tym evencie bo wszyscy zebraliśmy PD, SG, TS. kupony i wiele innych i wszyscy jesteśmy dobrzy bo zamiast korzystać z lata pokazujemy panu V jak bardzo lubimy grę siedzimy, klikamy i w ogólnym rozrachunku każdy coś zzyskał :)
     
  10. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Uff przeżyłam koszmar, wstałam rano a tam nie ma netu,zrozpaczona dzwonie i oni mówią że awaria,moze nawet 3 dniowa a ja walcze o TOP,miałam walczyc do ostatniej chwili.Wyciągnełam awaryjny tablecik i na nim raz zebrałam i posiałam,wypadając co chwilke z gry.Ale dzielnie wracałam hihihihi.Widzę ze jestem na liscie ale czytam tyz ze czeka nas jakas weryfikacja, więc poczekam na wynik koncowy.
    Aha i chciałam jedno powiedziec
    "nie jestem wcale a wcale uzależniona od neta"
    hihihihihiihi kłamstwo ale jakie piękne;)
     
  11. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Gratuluję wszystkim TOPowiczom :). To był bardzo fajny event, tyle nagród do zdobycia :).
    Miałam nadzieję, że zbiorę trochę tych drzewek, ale tylko dwa mi wpadły - w tym jeden nieśplik japoński :inlove:.
     
  12. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    Witam.................wszystkich! zgalasza sie I ja rowniez z GRATULACJAMI


    Gratuluje wszystkim Topowiczom i kazdemu z osobna!!!
    Serdecznie!!!



    majac to miejsce jakie mam przeliczajac na siewy.........................Badyla wrrrrrrrrto musialam go zebrac
    ok 782 x 110 = 86020 rośliny Rośliny zdarzeń
    ok. 4702 wypadajek......licze razem z pierwsza czescia ewentu.............

    takze mysle ze wszystkim osoba z Topu.......zadna ilosc ewentowej roslinki nie bedzie "grozna"!!!
    zuzylam spora ilosc SN I SZ...............ski........................))
    pozniej gdy juz mialam wypieszcznych ok 500 kotow wpadlam niepewnosc czy oby to 500 wystarczy.....wiec dosialam badyla na nastepne 100 ...koncowke ustalilismy z moja najkochanszej sasiadka))
    wydalam citke na zakupy ale zobaczcie ile zdobylam kuponikow na Kombaj...................szalenstwo wrecz:


    [​IMG]

    wspolnie na liscie sasiadow ma 10 osob........)))fiu fiu.....)))) po prostu klasa!!!!

    Zabawa byla rzeczywiscia przednia w sowka...jak......... i .......podczytujac forum.....xD
    choc myslalam ze bedzie wiekszy ruch w pierwszej 500-tce))

    siania dosc......i klikania na te kotki.....(choc sliczne))) nigdy dotad nie widzialam tak czesto drzewa z runami jak w tym ewencie..xDxD po ewenie poluchy wsadzilam do zimnej wodyxD ....polykajac dodatkowo aspirynke...xD

    miejsca w rankingu bedacy na nich, z tym sam wkladem... mysle ze sa uzaleznione "chyba" tez od uzyskanengo poziomu w grze;)


    Pozdrawiam wszystkich dziekujac tez za Wasze Gratulacje.............i .......doping....................!!!:inlove:


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
  13. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Ogromne gratulacje Kochani TOPowicze!!! Jesteście Wspaniali :) Podziwiam Was :)
     
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Gratuluję wszystkim TOPowiczom. Szaczun wielki. Budzik to Wam pewnie jeszcze na Nublonach będzie działał - tyle było tego siania. BRAWO NASI :):)
     
  15. kristianj100

    kristianj100 Czeladnik forum

    trzy drzewka tylko ren ale za to fajne dwa kowhai i pinia xl pięknie :D
     
    .Magda., malina080870 oraz feniks1414 lubią to.
  16. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja też kuponów dużo zdobyłam na pomocników, i az 8 złotych bananów, 18 zagadkowych zagród i 15 sadzonek,wystawie je na noc.
    Po za tym duzooo doniczek i babeczek pinki,oraz chutneje i SN,SP.Lubie takie eventy i ten dreszczyk emocji, coś sie działo:)))))
     
  17. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    no pieknie ci wyszlo :) moje gratulacje
     
  18. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    W związku z tym,.......iż kociambrowski event się zakończył.....chciałabym gorąco podziękować Wszystkim Graczom na forum ......!!!
    Za doping i szczere gratulacje .... Chociaż jeszcze weryfikacja nas czeka ... i nic pewne niestety nie jest......
    Mimo upałów......jakoś poszło.....i uwierzcie....nie było łatwo.....!!!!
    Ale czytając posty z gratulacjami ....jakoś lżej na sercu....i sympatia........się budzi.....

    Bardzo , bardzo chcę podziękować moim sąsiadom !!!! za wszystkie gorące kłębki , jakie dostałam !!!! I za pamięć !!!!
    W szczególności ....Malince080870......, która bardzo mi pomagała i wspierała.....:inlove:, Wielkie dziękuski !!!!!
    Malinko !!! Twoje urodziny w tym roku były naprawdę wspaniałe !!!!!! Wszystkiego naj, naj !!!

    Prezenty od kocurów ........kiepskie.....niestety...
    na 784 wychuchane koty ......1 X złoty banan ......!!!!! Nie określę tego na forum.....brak słów ...!
    26 zagród - jeszcze nie odkryte.....
    30 drzewek....( 11 XL , 7 specjalnych- starocie , 12 XXL- jeszcze większe starocie)
    Powiem szczerze głównie to doniczkami obrywałam....Miałam 200 ....mam 300........!!!!!!....... Nie warto było tego liczyć......

    Ale za to emocje !!!! bezcenne !!!!!
    Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję !!!!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
  19. Kami

    Kami Ambasador forum

    Podpisuję się pod całym Twoim postem, ale szczególnie pod tym fragmentem dotyczącym Malinki :inlove:
    Dzięki Niej rzutem na taśmę jestem na liście :)

    Gratuluję wszystkim TOPowiczom.

    Były emocje!!!!!!! Przez ostatnią godzinę eventu z nerwów wyprasowałam całe pranie :D:D:D:D:D:cry::cry::cry:xD
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Gratuluję wszystkim topowiczom solidnej nagrody. Niektórzy z Was wysiali naprawdę dużo badyla aby się znaleźć w pierwszym 1000. Ja niestety nagłaskałem tylko 235 kotów. Brakło 200, czyli 22 tys. badyla żeby być wśród Was.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.